Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
2. jan 2010

30000 🙂

inneska
2. jan 2010

tak lucka bola tá šikovnejšia 😉

lucim
2. jan 2010

hurrrrraaaaaa hurrrrrrraaaaa, SME NAJUKECANEJSIA TLUPA NA KONOVI. urcite 😀 😀 😀 😀 nech zije 3000.

inneska
2. jan 2010

a dobrú noc aspi, traky 🙂

inneska
2. jan 2010

lui, jedna nula ti tam chýba 😀

lucim
2. jan 2010

jedna nula sa stratila , chuuudatko, musim ju ist pohladat. 🙂

lucim
2. jan 2010

0 😀

inneska
2. jan 2010

ešte sa mi do finále aj dogrckal 🙄

inneska
2. jan 2010

😀 😀

inneska
2. jan 2010

keby mi aspoň ráno dlhšie pospí, ale nie...budík je nastavený na 8,30 😅

lucim
2. jan 2010

inn aspon vies, ze rano nezaspis ... inak, aj mne sa matko tesne pred spanim ogrcol.

dobruuu traky, aspi.

inneska
2. jan 2010

to hej, ale ja by som si rada pospala, ked nikam nejdem 😅

lucim
2. jan 2010

to poznam 😉
idem skusit spat. dobru nocku ti zelam. 😉

inneska
3. jan 2010

dobrú nocku aj tebe...erik práve zaspal a ja mám oči tiež ako... 😀 papa

voskovka
3. jan 2010

dobre ranko....to tu ani živej nohy skoro o jedenastej doobeda???? 😕

traktor
3. jan 2010

AHOJTE, TAK BABY RASDTE, KED S TYM MA NIEKTORA SKUSENOST...MATKO MAL V PLIENKE TAKU HLIENOVYTU KRV....STALE KAKAPO KASZDOM JEDLE, JE NA DIETE, /RYZOVY ODVAR, RYZA, SMECTA A MLIEKO/ NEKAKA RIEDKE, TAKE AKURAT....MAM 4 DETI A NEVIEM SI RADY...

ani3012
3. jan 2010

ahoj traky a aká je tá krv? Svetlá alebo tmavá?

ani3012
3. jan 2010

Nedeľa - 03 Január2010

3.júl bol veľmi plodný 😵 😵 😵
zuzzii.......................03.7................Oliver
vendulacky..............03.7.................Emma
janulkaVALOVA........03.7.................Jakub
fibi.........................03.7..................Linda
zunajda..................03.7...................Lea
majaza...................03.7.................Veronika
Detičky majú dnes presne pól roka 🙂 🙂
Gratulka a prajeme hlavne hodne zdravíčka !

Meniny oslavuje: Daniela (tiež aj Danila, Danuta, Genovéva, Radmila)
Meniny oslavuje v ČR: Radmila

Kalendárium:
Európsky deň ľudí s postihnutím
Medzinárodný deň ľudí s postihnutím
Sviatok sv. Františka Xaverského, patróna diela šírenia viery

vtip:
Príde chlapík do baru. Po ľavej ruke má krásnu blondínku, po pravej krásnu brunetku a na ramene mu sedí havran. Poprosí si dva rumy. Jeden vypije sám, druhý dá havranovi a ten ho do seba kopne. Takto sa to opakuje asi päťkrát a havran je stále OK. Barmanovi to nedá a pýta sa, čo je to za vtáka.
- To viete - hovorí chlapík - som rybár. Raz som chytil zlatú rybku a že ak ju pustím, splní mi tri želania. Tak som chcel krásnu blondínku. To je tá naľavo. Potom som chcel krásnu brunetku. To je tá napravo. No, a nakoniec som chcel vtáka, ktorý veľa vydrží.

ani3012
3. jan 2010

traky halóóóó 😕

ani3012
3. jan 2010

no musím ísť preč ale sa vrátim.Potom si to prečítam. Na MK som našla túto tému:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

voskovka
3. jan 2010

ahoj traki my sme kakali krvou a hlienovitou stolicou ked sme boli v nemocke koli tomu...a tiež nepomahalo nič...až nam vysadilo UM a jedol 6dni ryžove odvary a potom zistili že máme alergiu na bielk.krav.mlieka...
ale môže to byť rotavirus....to presne malo minule dieta u našej dokiny a potvdil sa mu rotavirus...na zaklade velkej straty vody hnačkami muselo do nemocky na infuzie...

ani3012
3. jan 2010

a traky máš tam aj o 6.chorobe 😉

traktor
3. jan 2010

dakujem za linky 😉 , tak vosky on nema riedku stolicu, nie je ani odvodneny, sme boli vcera na pohotovosti, pije dost / ten ryzovy odvar, smectu 2x za den + mliecko, len proste kaka/ konzistencia je taka ako bezne len teraz kaka po kazdom napiti a jedle/.....a krv - to taky hlien a v tom nitky krvave...teraz mi jedna baba poradila ze mam skusit dat uvarenu mrkvu s ryzou, ...tak vyskusam....ak sa to nezhorsi pockam do zajtra a budem ziadat vyter.....uz sa nenecham odbyt, ak sa to zhorsi tak utekame ste dnes

gabrielkabj
3. jan 2010

Trak držím paľuchy aby to dobre dopadlo

lucim
3. jan 2010

ahojteeeee
velkej kope nasich malinkych - velkych oslavencov gratulujeme. 🙂

traky - juj, este stale to mate? a nitky v kake? moze to byt este z toho prikrmu, aky to vlastne bol? proste mu nesadol. mrkvovy ci ryzovy odvar by mohol pomoct, a zajtra chod vasej dokine, podla toho co si pisala, je to rozumna doktorka, a ked sa spravi vyter, aspon budes vediet. drzim palcule nech to prejde.

my dnes vegetime, krbujeme a peciem babovku.

ozi
3. jan 2010

ahojte 😉

všetkým oslávencom gratulky 😵

traki, držím palčeky, aby bolo všetko ok 😉

lucim, bábovku? mňam, pošli kúsok 😅

Samko je už dnes celkom ok, teplotka ustúpila, ale ešte stále píska

zmurkaz
3. jan 2010

Ahojte kočandy 😵 😵 😵 ... oslávencom 3x HURÁÁÁ 😵 😵 😵

Traky- držte sa! 😉

ani3012
3. jan 2010

lucim
prvý moment,čo píslala včera traky som myslela,ža je to nejaka vadná dokina,ale keď som našla linky,tak aj môže mať pravdu.Kojenie je najlepšie ,ale niekedy (ako pri Evke) by viac uškodilo.Ja teda neviem,čo Ivanka dávala Matejkovi,ale tuším aj Patrik to mal,ale my sme mali problém,že nekakal.Mal tvrdú stolicu a vznilli mu v oblasti konečníka ragády(trhlinky) a tie mu pri kakaní nova praskali a štípali,tak kakať nechcel.Ale to nieje trakyn príklad.
No to som chcela,že máš pravdu 😉 že mu nesadol príkrm a radšej teda skočiť svojej lekárke.Tá si pozná detičky najlepšie

ani3012
3. jan 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre