Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. jan 2010

zmurka nekriv pusu, to je super ze si tu dala take upozornenie..... 😉 , a tie deti....no pri mojej akcnosti sa cudujem ze su len 4 😀 😀 😀 , lucimka a matko ahojte 😀 😵 a mifi, nezistilo, este cakame na vysledky / moc/, tak uvidime,ale ATB krasne zabrali, teplotka od podania vobec nebola a matko uz nie je smutne, unavene babo ale velky akcny chlap 😀 😉

inneska
11. jan 2010

traky..hádžem ti jájo zlaté 🙂 ani sa nejdem pýtať či chceš 😀

mifinka
11. jan 2010

Luciiim, jdeš mi do rány, v lékarně mi prodali na dásinka KAMISTAD,.. No a po přečtení letáku jsme z toho kapku zmaten a vůbec ne rozhodnuta jestkli dát či ne..,. až bude zas zle.

pirinka
11. jan 2010

ahoj dorostenky 😀
videjka a fotky okouknuty a musím všechny upřímně pochválit 😵

téda zmurki...hned jsem běžela juknout na šarži našeho nurofenu jahoda....a naštěstí máme jinou i jiný datum spotřeby, uf 🙂

tady je to hotová poradna na příkrmy to je super...taky se mi to bude hodit až začnu malé v půl roce dopřávat 😉 . A já asi taky začnu vařit a do toho nějaká lahvička. Možná na ty úplně první lžičky zkusím lahvičku a pak až bude papkat trošku víc, tak budeme vařit doma. Jen ještě sehnat bio zeleninku. Děláte některá z mražené? Jo a jen jsem slyšela, že mimísci občas zamražené příkrmy odmítají, tak budu muset taky vyzkoušet na jednom papání, abych pak neměla třeba plný mrazák pyré a nejedli jsme ho s manželem v neděli k obědu 😀

lucim
11. jan 2010

cau mifi - ja kamistad davam, zabera nam, ale nemal by sa davat casto, ja ho avam raz - 2x denne ...
a kukla som na slovensky šukl, ci mi neusla nejaka info, ale u nas sa ziadna sarza nestahuje, asi to bola varka vyrobena pre cechy.

inneska
11. jan 2010

traky IP 🙂 máš?

traktor
11. jan 2010

maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😉

mifinka
11. jan 2010

Tak to jsi mi zhodila šutr ze srdca.. Protože to info mě fakt celkem zmátlo.. A to je ten gelík co jak by kapek umrtví dásinka?

traktor
11. jan 2010

piri ja som pri detoch davala mrazenu, ....a chutila...ved kto vtedy pocul o dakej bio 😀 , sme boli radi, ze aspon taku mame....

zmurkaz
11. jan 2010

No tak to som tu sama čo doma varím tú mrkvu a ešte aj každý deň ?!? 😕 (teda okrem traki 😉 )
No a mne hovorila dokina, že po čerstvej zeleninke je druhá najlepšia varianta mrazené .... 😉

mifinka
11. jan 2010

Zmurki nee.. já taky vařím, když teda na oběd není zrovna přesnidávka (merunkova nebo broskovová), páč tohle ovoce fakt ted neseženu.. a kdyby jo tak mu nevěřím 🙂 ale když vařím tak každej den.. Ale mi už jsme kapet dál než jen u mkrve... 😉 vždycky všechno naházím do jednoho hrnca a uvařím.

zmurkaz
11. jan 2010

ahááá - si tu sem tam pripadám, že som pozadu 😀 😀 😀 - sme to tu včera rozoberali s Lucim a Rius ... že tie čo dlho koja (dojčia) sú dlhošiiši 😀 😀 😀 - bo sa im inteligencia presúva na dieťa 😀 😀 😀

traktor
11. jan 2010

heeeeeeeeeeeej 😕 , tak preto som taka sibnuta? tak uz to chapem.......ci nechapem......co som tym chcela povedat.... 😀 😀 😀

mifinka
11. jan 2010

Zmurki tím nebude, já už přirkmuju přes dva měsíce.. A mám doma kyselinú sírovou.. Ten nás jednou sežeře.. Jenže on prostě přes den chvilu nepoleží, furt něco vymýšlá takže není ani kulička, drží si linii piškotek 🙂
jo a mraženej dávám třeba špenát.. To je stará známá věc že nejlepší je zelenina čerstvá a hned po ní zmražená.. 😉

zmurkaz
11. jan 2010

Traki - my budeme končiť s kojením a mifinka bude začínať s druhým 😉

traktor
11. jan 2010

zmurka a ty uz dalsie nechces? 😀 😀 .....

mifinka
11. jan 2010

Nic děvčátka, ještě idu rozeslat nějké meilíky, tak se s váma loučím at se dostanu do postele aspon chvilu před půlnocí 🙂
všem brou noc

zmurkaz
11. jan 2010

Traki 😀 😀 😀 - ono by som aj .... ale telesná schránka ma nechce pustiť 😠 ☹ 😢 ... Šak zas nemôžem mať všetko - aj 200 chorôb a aj veľa detí 😀 😀 😀

zmurkaz
11. jan 2010

Mifi - ahoj 😉

lucim
11. jan 2010

som bola kojouspavat, matysek vam maval na dobru noc. 🙂
dlhokojky. 😀

mifi, znecitlivy, stlmi bolest, dezinfikuje, dobre aj pre starsich na afty, odreniny od protezy, kusnutie do jazyka ... 😀

zmurkaz
11. jan 2010

Ahojky - Lucim 😉

traktor
11. jan 2010

zmurka budme spokojne s tym co mame 😉 , mifi dobru , matko dobru, lucim vitaj 🙂

lucim
11. jan 2010

a kaslite na moje gramaticke chyby pliiiiz 😝
ahoj zmurdojka 🙂 tak ty mas doma elektrikarku? 🙂

ps: fotky videjka a deti su super, vsetko naj a vela vody 🙂 😵 😀

traktor
11. jan 2010

lucim chibi tak to co? to sa ie, ci to len na kukanje? 😀 😀

lucim
11. jan 2010

traky ale tu som sa stratila ... co je ie??? 😀

pirinka
11. jan 2010

tak děkuji za potvrzení...zítra naběhnu pro mraženou zeleninu 😀

jj, já jsem se včera taky přiznala k odumřelým mozkovým buňkám...doufám, že mi nějaké zbydou když chci kojit co nejdýl 😅

lucim
11. jan 2010

nene podla mojej vcerajsej genialnej teorie, tie mozgove bunky neodumieraju, oni len prechazaju materskym mliekom do dietatka , cize babo mudrie. 😀

traktor
11. jan 2010

ie -je, ako jest.....ty este nekojis tak dlho, tak nemas narok na odumrete bunky hej.... 😀 😀 😀 😀

traktor
11. jan 2010

takze ked si to tak vypocitam, keby som teoretikus mala aj dalsie babo....a kojila ho tiez velmi dlho...tak uz vobec nemusim mysliet? ci to sa nespocitava?....sice ja aj bez toho nemyslim, takze v mojom pripade je to aj tak jedno.... 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
11. jan 2010

jaaaaj, uz chapem, ja iem obcas .. casto tiez. 😝 😀
traky, ono sa to urcite vie zregenerovat, len pozor, mezitym je este tehu demencia 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre