Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
14. jan 2010

zmurka nevzdavaj sa a do uuuuuuuuuuuuuuuuuuuutoku 😀 😀 😀 😀

lucim
14. jan 2010

zmur ahoooooooooj 🙂

ozik - prikrmy pre nase deturence kojene - co na nich pisu ze od 6 mes. maso-zeleninove, su s kuskami ... ale kedze moje dieta len pozvolna prijima mixovanu zeleninku, rano mi nechcel tie kusky co tam boli - tak som to mixla ponornym mixerom a bolo to lepsie ... na kusky si zvykneme casom. 🙂 deti na UM to zuvanie urcite trenovali dlhsie. 🙂

zmurkaz
14. jan 2010

Traky - tak nič - obdobie to nebude -malinký 😲 -cmukací....
Lucim - dobrá foto 😀 😉

pirinka
14. jan 2010

tak jsem vás konečně dolouskala, uf 😅

všechno nejlepší oslavencům
fotečky a videa jsou super...lenula, ta vaše společná s malou je moc krásná 😵

traky; teda jako by nestačilo, že si malej tolik vytrpěl a ještě z toho bude mít chudinka trauma?! 😨 . Snad to brzy přejde. Mišička malej...posíláme mu pusinku, cmuk 🙂

a jinak brin...my taky ještě stále kojíme 🙂 . Občas večer zkoušíme kaši, ale většinou bez úspěchu a příkrmy plánujeme až na oslavu 6 měsíců místo dortu😉

traktor
14. jan 2010

matko musi mat kusky....pretoze ak je to viac hladke, mu to dviha zaludok.....on uz chce chlapsku stravu nie babetkovsku 😀 😀

zmurkaz
14. jan 2010

Som dočítala ... no preto ja nekupujem .... 1. zje mi minimálne množstvo, 2 mám sa s tým ešte prplať a mixovať 😕 a 3 financie... 4. by som musela nasadnúť a ísť kúpiť 😅

inneska
14. jan 2010

traky...môžeš šmejdiť(pôvodne som napísala šmajdiť 😀 že by odvodené od šmajdu 😀)aspoň ked to tu nestihnem dať, tak ma zastúpiš 🙂

lu...tatik je dobrý gitarista a maťko ešte lepší poslucháč 😉 a náš dedo ma ešte za úlohu pohladať nejaké staré dialkové 😀 nech neberie naše...dnes si šťukol na TA3 a a dal max. hlasitosť...sme skoro zrádnika dostali 😀

zmuri...dakujeme..keby si skúsila inú trávu?? 😀

traktor
14. jan 2010

a dakujem za pusinky...rano odovzdam 😉 😵

zmurkaz
14. jan 2010

Traky - šak vytiahni poriadnu slaninu a cibulou ... mu dávaš kašičky 😀 😀 😀

zmurkaz
14. jan 2010

Inn - čo som to napísala 😕 😅 😀 😀 😀

pirinka
14. jan 2010

jinak jsem podnikla útok na tesco a vzala jsem plíny, bryndáky a chtěla jsem i příkrmy do zásoby, ale těch jsem nakonec moc nebrala. Našla jsem tam jeden masovo-zeleninový, ten měl být snad už od 4 (nebo 6 teď nevím) měsíců a byl v něm napsaný rajčatový protlak 😨 ? Tak jsem ho vrátila šupem zpátky. A pak mě taky překvapilo, že do hodně příkrmů rvali hroznovou šťávu?! To můžou už takhle malí jo?

lucim
14. jan 2010

ahoj piriiiii, uz idem vyhladat tie tvoje linky 🙂
zmur, traky 😀 😀 😀
traky, ten bazarik na konovi ma nebavi, ja k tomu potrebujem vyhladavac ... podla velkosti napr. 😒

traktor
14. jan 2010

to je super ako sa tu rozoberaju prikrmy...a este koooolko budu...ved su tu deti rozdielne vekom aj 3 mesiace 🙂 , ale nam to neva ved sme julovciatka 😀 😵

traktor
14. jan 2010

zmurka...no akurat, aby mne neostalo...si chalan pocka, kym na neho pride šora 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
14. jan 2010

traki 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
14. jan 2010

lucim ani mna nebavi, len som si hladala jednu babu, co som od nej brala perfektne veci pre matka- uplne ako nove a za skvelu cenu...a teraz ponuka teplakovu supravu, tak rozmyslam ci skocim po nej ci nie.... 😀 😀

traktor
14. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... tuto, len najprv este pozriem tesco, ci mi daco neskoci do oka...

inneska
14. jan 2010

zmuri 😀 😀 ja len ked nem ten zemiak, mrkvu, tak inú bylinožravú potravu, trávu 😀

inak, včera a dnes som rozmrazovala erikov obed...sa mi to nepáči moc také zmrazené..musím to potom aj tak ešte raz mixovať, lebo je to akési také...asi fakt najlepšie čerstvé variť 🙂

lucim
14. jan 2010

piri, esterka je chechtadlo zlatucke, ... pustam si len kusky, moj pomaly net by to nestihal, ale ste zlatunki vsetci. 🙂

inneska
14. jan 2010

aj mne chýba na koníkovom bazáre vyhladávač..je to o nerv to preklikávať....preto uprednostňujem MMB, MMA 🙂

zmurkaz
14. jan 2010

inn - 😀 😀 😀 - hádam na "to" naozaj nedôjde 😕 .... 😀 😀 😀

zmurkaz
14. jan 2010

To ja som dnes a včera žehlila .... a akosi som zistila, že sa mi veci vôbec nehýbu - furt nosíme skoro to isté... 😅

traktor
14. jan 2010

a kde je pir?kdesi ju pustas? teda esterku

pirinka
14. jan 2010

lucim ahoooj 🙂
vyhledej, my budeme rádi, když se na tu naši treperendu taky někdo koukne 😀

a je fakt, že bazar na MK ani mě nijak nenadchl. Po pár pokusech něco najít ztrácím nerv a vracím se na oblíbený mmb 😀

lucim
14. jan 2010

nenapiseme adminkam, nech to do toho bazaru pridaju?

piri uz som kuklaaaaaaaa 🙂 hezkyyyyyyyy a velaaaaaa 🙂

zmur, na fb , vcera v noci ala linky na yt, najdi si v jej profile. 🙂

zmurkaz
14. jan 2010

to sa pítala traky 🙂

zmurkaz
14. jan 2010

BOŹEEEEE - čo som to napísala!!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😨 😨 😨 😨 pýtala ... prepáčte 😨 ☹

lucim
14. jan 2010

juj kocicky prepacte, som vas nejako pomiesala 😀

majkas
14. jan 2010

juuj ste sa rozpisali...uz nejdem docitavat, este musim pozberat pradlo a povesat dalsie a pojdem haji

tak vsetky prichodzie za poslednu hodku pozdravujem a zaroven zelam dobru nocku vsetkym 🙂

traktor
14. jan 2010

a co sa furt ospravednujete vsak ste medzi svojimi 😀 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre