Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
26. aug 2009

Lucim, díky, bylo to náročné, ale je fakt, že vím, jak ten terén vypadal. Co Maťko, už má oči v pořádku?už nekapete?

riusik
26. aug 2009

blani: ano chudak... ale... som sa ho nevedela dockat, kym pride z prace, ze vezme tomasa von a on sice prisiel, ale tym padom som mala doma troch, okolo ktorych treba chodit... ale co uz, zvladneme nejak... vyzera to na pohotovost 😖

reilyy
26. aug 2009

hej, sa tesim, v podstate v noci sa budia deturence na potrebu mliecka, tak sa najprv naucime natiahnut dobu papania

blani2
26. aug 2009

Moni, když to člověk nezkusí, neví, co těm našim drobkům vadí.

Inn, dobrou chuť 🙂 Já jsem zjistila, že pokud chci, aby malý pěkně spinkal i přes den, musím ho lehce zavinout. Zavinu i v horku, jak usne tvrdě, tak povolím a rozvinu a spí se dál..My chcem prostě být pořád jako v břišku 😎

blani2
26. aug 2009

Rius a jak se mu to přihodilo? v práci?

inneska
26. aug 2009

blani...no teda, ale máte to za sebou a už bude dobre 😉

riuš...no my nespíme ani inokedy cez deň 🙂 chudák P, skús mu to rozmasírovať..

rei..super, že aspoň teraz peťko pospal a možno prekvapí a potiahne ešte dalej 😉

riusik
26. aug 2009

blani: aj moj tomasko to mal rad, to zavinutie, sme dlho zavinovali, uz nohy mu trcali... 😀 a alexandra to teda nemusi...

reilyy
26. aug 2009

blani 😉 kuka, registruje vsetko cim mu machnem pred ocami 🙂 hlavne v noci ked je cerstvo vyspany 🙂

blani2
26. aug 2009

Rius 😉 my mu převazujem jen ty boční cípy, spodní nám vždy rozkopl, tak mu to necháváme navolno, ať muže kopkat 🙂

Rei, raduju se s tebou, super 😉

Kubík je vždy po ránu strašně vyřechtaný, vždycky se na to ráno těším. Pusa od ucha k uchu. Šťastné dítě, dobře naladěné už od samého rána.. 😀

inneska
26. aug 2009

blani...no že by som to skúsila na erika?? takúto fintu 🙂 zajtra skúsim 😉 a ten preplach sa robí, ked stále očko hnisá?? erikovi jedno očko hnisá už asi 3x, ale vždy v priebehu 2 dní mu to zmizne a o pár dní znova...kvapkám mu len mliečko do neho 🙂 akurát včera mu to prešlo 🙂

riusik
26. aug 2009

blani: uz ani neviem akym sposobom sa v nasej pivnici ocitli akesi bedne plne whisky pre akehosi amika, tak to boli vziat a tu plnsiu niesol P a pri nakladani do auta mu seklo...

inn: natieram fastum gelom, nahrievam gelovym vankusikom (ktore som nakupila vdaka vam...)

riusik
26. aug 2009

blani: aj ja sa chcem spytat - pamycom zabral, ale zasa sa mi zda, ze troska slzi to ocko... mam ist k dr?

lucim
26. aug 2009

blani uz nekvapkame, este sa to asi par dni cistilo ale uz je to dobre.
rei, petko je proste netopier 😝
rius aaaach jo, mas doma zase pacienta. 😒

inneska
26. aug 2009

blani...aj eričko je stále vysmiaty, aj ráno, aj večer a najviac sa smeje ked tlačí do plienky 😀 a najkrajšie je, ked sa usmeje, že vidí mňa...ked k nemu prídem a on sa usmeje, lebo prišla maminka...je to úžasné 😵 😵

lucim
26. aug 2009

blani jeeeeej, vesely kubik 😀
my uz spinkame tuho asi 10 minut 😅

inneska
26. aug 2009

blani...kuk 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
a aj erikovi obe očká slzia 😒

inneska
26. aug 2009

erik spinká od 8h 🙂

blani2
26. aug 2009

Inn, no uvidíš, pokud mu to teď přešlo, tak jen masíruj, občas třeba i kapni O-Septonex.
Rius, pokud jen slzí, tak též masíruj. Kanálek může být jen lehce zůžený, ne ucpaný.

Zkuste zmáčknout prstem vnitřní koutek a pokud se nevyřine hnis nebo hled, je to dobrý 😉

My měly úplně typické příznaky. Obě oči mu hnisaly pořád i přes kapání antibiotika, po každém probuzení jsem ho trápila otíráním zaschlého hnisu. Už to vždy poznal a poplakával dopředu ☹¨

Lucim, tak to je super, že už je vše ok 😉
Inn, 😀 😀 😀 se smíchem se tlačí líp 😀 😀 Jinak jsi to strašně pěkně napsala 😵 😵 😵

inneska
26. aug 2009

idem na rande s kačičkami 🙂 zajtra idem s kolegynkou, čo má 5 mesačného romanka do práce pozrieť a potom pôjdeme celá banda si sadnúť na terasku jedného podniku(je super robený, aj na kočíky, teda je priestranná tá teraska) 🙂

babyzuzana
26. aug 2009

kuki

baby ja nemam doma takeho smeja ako vy, moj david sa vkuse tvari strasne dolezito az zamracene, ked hodi usmev zazrak!

voskovka
26. aug 2009
inneska
26. aug 2009

blani 😉 zajtra pomasírujem 😉 ešte že ťa tu máme, teta doktorka 😉 a to má už dlhšie, že ked tlačí, tak sa smeje...dotlačí a vylúdi taký úsmev 🙂

inneska
26. aug 2009

zuzi..neboj, čoskoro sa začne aj davidko usmievať 😉

voski...fešák ako vždy 😉

inneska
26. aug 2009

idem do tej sprchy, o chvílu som s5 🙂

riusik
26. aug 2009

blani: vdaka za radu 😉

lucim
26. aug 2009

bejby cauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cica
vosky 😉 kolko je u vas teraz cez den stupnov?

idem supnut fotecky.

lucim
26. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
3 cerstve fotecky, posledna este tepla 😉

lumina
26. aug 2009

ahojte maminy, tesim sa, ze sa vam tu tak krasne dari, sto rokov som tu nebola, som bez netu 🙂 tak nemozem ani nakukat a radit sa pripadne, ale mame sa fajn

reilyy
26. aug 2009

😀 😀 😀 tie konicky su super 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre