Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
26. feb 2010

ani, ja sa teda priznam - prvy krat v zivote som tipla v nike - teda osobne som tam nevliezla, mam tam kamosku, co tam robi o 2 brany vedla lekarne - a stavila som ze prehrame, ale moc moc moc moc by ma potesilo, keby sme vyhrali, brala by som to, ze za tu vyhru tie prachy stali. 😀

inneska
26. feb 2010

večer 🙂

kto nevidel na FB, tak dávam sem http://www.facebook.com/home.php?filter=lf#!/ph...

no ja by som chcela pozerať, ale neviem, či ma mm nevyhodí aj s tv 😀 a ešte je otázne, či vstanem 😝

inneska
26. feb 2010
ani3012
26. feb 2010

videli videli ! 😀 😀 😀

Lucim: tak ja by som tipla že vyhrajú a keby prehrali,tak by som bola naozaj strašne nešťastnááááá 😀

gabi aj ja chcem ísť,ale až po výplate,lebo sme mali Nepredvídateľné výdavky 😝
akoby nestačilo,že nám vandali spätné zrkadlo odje...li ale mne vytiekla pračka až na chodbu na parkety( zduli sa ale nie moc,tak musia vydržať) a utorok sme rozbili umývadlo v kúpele,padol naň parfém a spravil dierku

USA-FIN 6:0 😕

gabrielkabj
26. feb 2010

ty brďo dobre ide Usa riadna rozbijačka

ani3012
26. feb 2010

tak teraz neviem,s kým by som chcela hrať......teda ja nie ale naši hokejisti 😨

gabrielkabj
26. feb 2010

juj ani tak to fakt smola 😕

gabrielkabj
26. feb 2010

ineska peknučke fotočky fakt aj ja som včera dokladala tak kto chce može kuken

inneska
26. feb 2010

gabi...už som obzerala tuším včera 🙂 ste super trojka, bambulky 😵 😵

inneska
26. feb 2010

myslím, že ked by sme hrali s kýmkolvek, tak by bolo o nervy 😝

ani3012
26. feb 2010

inn- prečo rozprávaš v minulom čase? 😠 Veď my hrať budeméééééé!
ale to ty vieš 😉 😀

battole
26. feb 2010

ahojte vsetky mamicky.... chcela som trosku pokecat, lebo ja vobec nemavam cas, ale som si prave spomenula, ze asi vsetky budete pozerat hokej....ci sa mylim?

battole
26. feb 2010

inn:co robil malicky s nozkami?....vyzera to velmi skaredo.....a este kam chodite plavat?, uz aj ja mam jeden kontakt, ale sa k tomu neviem dostat.

inneska
26. feb 2010

ani, ty ty ty...potvorka,šak vieš ako som to myslela 😉 tak kôli tebe...nech budeme hrať s kýmkolvek, tak to budú nervy 🙂

batt..hokej máme až o 3,30 😀 a na nožky si vylial horúci čaj ☹ ale už sme ok 😎 my plávame u nás v dca..teda boli sme len raz, potom ešte ten večer si tú nožku oblial a bolo po plávaní..ale o týždeň by sme mohli začať zas 😎

lucim
26. feb 2010

kde ste?
ahoj batt. 🙂
matko sa nam s velkym placom zobudil, teraz mi tu asistuje.
zalozila som novy album, kuk. prva foto pre brusinku - dnesna, druha inneske, z predvcera . a samozrejme pre vsetkych. 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

inn erik je zase sladky. 😵 😵 😵

inneska
26. feb 2010

lu tu sooom 🙂 erik mi zaspal na rukách...mám ho tu takého skrúteného 😅 pôjdem ho preložiť...a super fotos 😵 😵 tie košíkové prádlové sú super 😉 a dakuejm za erička...

nestíham odpisovať na IPčky..som doložila fotky, tak pozerajú a všetkých zaujíma, čo sa mu stalo s nožičkou 😅 asi ju idem zmazať...

lucim
26. feb 2010

inn, co sa stalo, stalo sa, pofukali sme mu ju, uz ju ma lepsiu, to som moc rada, kludne ju zmaz, nech ludi nedrazdi. my vieme, my to s tebou zijeme, ostatni obcas nakuknu, vsak? . 🙂

lucim
26. feb 2010

ja som uz matka ulozila....

inneska
26. feb 2010

luci...presne, tí, ktorých sa to netýka, nemusia vedieť 🙂

tak erik mi už tiež spí, ja idem do sprchy a asi zalahnem...bude pokus o vstatie o 3,30 😀 tak nech aspoň niečo zdriemnem 😀

dobrú nocku bambulky a aj počas spánku fandite a držte päste 😉

ani3012
27. feb 2010

ahojte ! Slovensko do toho ! 🙂

ani3012
27. feb 2010

gol

ani3012
27. feb 2010

2:0 pre CAN 😢

brinzulka
27. feb 2010

dobre ranko...sme sa kojo....tak pozerame hokej...

ani3012
27. feb 2010

🙂
že pozdravujeme malého hokejistu Andrejka 🙂

ani3012
27. feb 2010

3:0 😖

brinzulka
27. feb 2010

ten sa nacecal jak kliest a odpadol 😀

brinzulka
27. feb 2010

ani...tam nech sa americania a kanadania dotlcu...mne sa paci bronz 😉

ani3012
27. feb 2010

ale aj tak sme historicky na tom najlepšie 🙂

brinzulka
27. feb 2010

sestranka z TT sa vydala do Kanady a prave sa pcha korbacmi, haluskami a pivom v slov.dome vo Vancouver

ani3012
27. feb 2010

joj! aj ja by som tam šla 🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre