Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

wydata
27. aug 2009

hmmm...
je tu total mrtvolkovo idem do hajan, bru night 😉

inneska
28. aug 2009

ako inak zaspala som pri erikovi 😀 😀

inneska
28. aug 2009

a že prajem krásne dobré ránko 🙂

inneska
28. aug 2009

už sme vychystaný na kontrolu k dokimu, ale so mnou 🙂 potom na úrad zaniesť papiere na peniažky a tradá domov 🙂

reilyy
28. aug 2009

inn, co tu strasis takto zrana

reilyy
28. aug 2009

babysatka momentalne funguje ako krpcova deka 🙂 zaspi pri nej raz dva, asi prenho dobry material...dnes budeme zse cvicit viazanie 🙂

reilyy
28. aug 2009

hrozne sa mi chce spat ale ked teraz nic neurobim tak budem ohlade a v spine cely den....tak dopijem kafco a idem na toooo..pracka uz zapojena 😉

josifek
28. aug 2009

Krásný dníček přeji všem mamulkám a mimisečkum 😵 😵 😵
Reily alespoň si Petřík zamiluje šátek a ty budeš mít radost jak se rád nosí 😉 A ty piješ Kafe? normální? to já né protože to pusobí i na mrňouse a pak jsou neklidní 😉

reilyy
28. aug 2009

http://tvnoviny.sk/spravy/krimi/foto-policia-za...

tak toto uz vonkoncom nepochopim, dom jak z rozpravky, ma 2 deti, manzela aj peniaze a ona decko odhodi??? 😠 pre takyto cin uz fakt pochopenie nenajdem, kebyze je v hmotnej nudzi alebo neviem co tak ok, konala v skrate....ale toto?? 😕

reilyy
28. aug 2009

sevas josi, v lidli predavaju ledove kafe, asi to ma aj kofein, neviem presne, davam si obcas jednu denne, v porodnici nam hovorili ze 2 kavy denne sa mozu..ten moj nekludny teraz chrape 😉

josifek
28. aug 2009

Reily ...i já bych ji to dala na ostro za to co udělala, takový krásný drobeček 😠 A já jsem mluvila z vlastní zkušenosti, u Dominika jsem si kávu dala a on pak večer nechtěl spát a nakonec jsem to uplně vymezila a ono to zabralo 😉 Ale každé dítko je jiné

leniccka
28. aug 2009

cauko baby,

rei ta kniha na moje krasne dieta dako neucinkuje ☹ ☹
ci sa nakojime o 20.00 alebo 22.00 aj tak sme hore vzdy o 2.00 😠 ja uz neviem co spravit aby vydrzala dlhsie

lucia32
28. aug 2009

helou babulky...my sme včera mali spavý deň, síce stále na maminke...šatka, ruky, nohy...ale vkuse ťahala, len sa nacicmala a spala 😅 ,kupkali sa o 7 a naozaj zaspala o 10...zato v noci sme vstávali o 1,3,5,6 😝

reilyy
28. aug 2009

josi, ja by som to ocenila keby cez den nespal 😀

leni, netrap sa, nefunguje to ani na mojho 😀 uz som to vzdala, jedine coho sa budem drzat a co pomaha je aby cez den bolo dost dlho hore, hrat sa s nim, aj ho nechat plakat....vcera chudak dostal o 13.30 najest, kolikoval do 15.40 kedy som mu zase dala najest a zase sa to nezlepsilo tak sa vykriciaval do piatej, az unavou a vycerpanim z revu zaspal a potiahol do 21.00, dali sme najest a tahal do 1.40, dali sme najest a tahal do 4.00 a zase najest a o siedmej zase a teraz zase spime

lucia32
28. aug 2009

reily...aj ja pijem nescu, včera som nedala a bolela ma gebuľa 😀 😝 , ale zato Nataly chrápala 😅

reilyy
28. aug 2009

pockam do tych 3 mesiacov kedy prestane snad kolikovat a skusim to znova, mna hlavne tesi ze uz dokaze byt bez mlieka 5 hodin

reilyy
28. aug 2009

😀 lu, tak ty uz vies com ti Natysek nespi 🙂

leniccka
28. aug 2009

no my cez den vydrzime aj dost dlho, ale ta noc ma stve ze sa vzdy zobudi o 2, a potom o 5 a o 7 ju prehovaram aby este do 8 spala, lebo mne sa este nechceeeee 😀 a kolko krat sa stane ze ona si vedla v postielke dzavoce a ja "super mama" pri nej zaspim 😅

josifek
28. aug 2009

Ahojky Lu...no vidíte ono to asi na ně na všechny učinkuje, jen na Petříka né 😉

wydata
28. aug 2009

cfte cafte 🙂
musime sa pochvalit ze dneska v noc sme hajali tak ze sme sa napapali a od 20 40 do 01 49 a potom od 2 30 do 8 00 😀 😀 😀 😀

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

reilyy
28. aug 2009

😀 moj ma tiez pravidelne intervaly v noci, cez den potiahne aj 4 hodky, v noci ledvo 2 😖 a ked si dzavoce tak ja pri tom neviem zaspat, bo sa rehni a mlaska a mne to trha usi 🙂

reilyy
28. aug 2009

😀 petrik by potreboval len zmenit nocne smeny na denne 😉 aj ked tuto noc bol zlatucky, nechcel sa hrat a zaspal po kojeni rychlo

reilyy
28. aug 2009

to preco ja tu sedim a nic nerobim??? 😠

leniccka
28. aug 2009

wydata, waaaaau tak teda nech vam to takto zostane nadalej... my mozme len tisko zavidiet 🙂

rei, ja ked som uz strasne unavena tak zaspim, lebo moju stale sledujem ci si nechce grcnut, lebo furt robi take zvuky... a po hodine to vzdam a odpadnem 😔

lucia32
28. aug 2009

reilyy...haha, ale aj minule som nepila a nebola taká zachrápaná 😀 , možno už dospela a chápe, že aj maminka chce mať kľud 😀
poobede som už nescu dala, bo som bola jak prevalcovaná, len sme chrapken a nič nerobili, aôe nepomohlo, bolí ma aj teraz...tak mám 2jitú dávku kofeínu a Naty teraz tuhne na ruke 😀

lucia32
28. aug 2009

leni, josi ahojte....moja potiahne len zvečera a nadránom je furt hore, normálne na nerv 😝 tatinko ma živý budíček 😀 , ale už si vie aj sama poležkať a pohrať sa...ale nahoľáka sa krúti jak had a vždy mi oští posteľ 😅 , aj vám sa babuliatka tak prevracajú, normálne dvihne nožičky a stočí sa na bok...šikovnica malá 😀 a ked chytí nerv normálne dvíha hlavu z vankúša 😀 , a už začína nacvičovať aj pasenie, síce ešte má ťažkú hlavičku, ale snaha je...

leniccka
28. aug 2009

luci, aj moja sa kruti ako dazdovka... a od vcera sa mi zacala prevracat, z bruska sa vie prekotit na chrbat... a ked dopadne tak je taka vytukana ze co to zrazu ze je na chrbate, sa na nej musim rehnit furt 😀 😀 😀

riusik
28. aug 2009

ahojte
kava - neviem, ci si to dobre pamatam, ale okrem toho, ze dieta moze byt nepokojne z toho kofeinu, nevie sa s nim organizmus vysporiadat, ze az po 2 mesiaci sa vytvara akysi enzym, ci co, co sa s nim dokaze vysporiadat, cize ide o to zbytocne neaztazovat organizmus... tak nejak som to citala este kedysi pri tomaskovi... ja pijem bez kofeinu, jasne ze by nezabrala proti hlavyboleniu, ak niekomu zabera... su rozne, najviac ku kave sa podoba od nescafe... a potom nasla som aj nejaku taliansku klasiku a ta vonia uplne ale uplne ako kofeinova aj chuti celkom dobre... ale to je mleta klasika...

spali sme super, ale vcera poobede vela nenaspala... teraz zasa spi 😵 s tomaskom ranajkujeme a chceme vyrazit co najskor von... a popoludni zdrhama z ba, ideme potesit mojich rodicov... resp. idem sa ja potesit maminkou 😎

riusik
28. aug 2009

aj my uz pasieme.... 😉 tak troska, ale pasieme

lucia32
28. aug 2009

Leni: sú to šikuliatka 😀
Teraz moja malá normálne, že hodila rekord...spánok od 8.45 na ruke, po zobudenie 8.59 v posteli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre