Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
6. mar 2010

no babulky lucim sa , uz velmi klipkam tak dobru nocku 😵 😵 a in takto drzi, pesticky nech to mas 😉 paaaaa

inneska
6. mar 2010

lu 😀 😀

som si bola meltu spraviť, mi dáka zima ostala 😒 a musela som zase na farmu, chili a levandula by zhnili 😀

inneska
6. mar 2010

na farme ešte 9 levelov a končím 😝

ivka...dobrú nocku ti želám 😉 a dakujem za pästičky 😉 potom sa pochválim, či mám, či nie...

inneska
6. mar 2010

a mimochodom..dnes je už 4 večer po sebe, čo mi erik zaspal o 20,30 😎 že by sa to menilo zase k lepšiemu?? 😀

lucim
6. mar 2010

in aj ja drzim. 🙂 traky dobruuuuu, ja o chvilu snad tiez zaleziem, len docitavam.

lucim
6. mar 2010

inn isto sa to meni ... matko uz chodi spavat medzi pol 8 a pol 9 dost dlho, dokonca aj vcera na navsteve. nase nocne tvory su zrazu babatka aj spankom. 😵

inneska
6. mar 2010
inneska
6. mar 2010

lu..ja som čakala, že či sa nezmení režim v 6 mesiaci(kedže presne v 3 sa zmenil), ale nie..tak až teraz, tesne pred 8 mesiacom 😵

inneska
6. mar 2010

lu..som čítala, že aj ja dražím, a tam je držím 😀

lucim
6. mar 2010

inn tvoju nedrazim, tebe som drzala. 😝 😀 my mame podobnuuuuuuuu 🙂
no vidis, vlastne fakt, aj matko sa zmenil v 3 a pred 8. hehe.

inneska
6. mar 2010

no ništ...idem aj ja spaaať 🙂 dobrú noc...

lucim
6. mar 2010

dobruuuu, aj ja som najdolezitejsie docitala a odpovedala, idem aj ja hajiiii. pa paaa , cvak. stuk. tma.

ani3012
7. mar 2010

Nedeľa

sonya16............... 7.7..............Sebastiánko má dnes 8 mesiačikov 🙂

Meniny oslavuje: Tomáš,Tomislav, Tomáška, Tomislava
Meniny oslavuje v ČR: Tomáš, Tomáška, Tomislav

Všetko najlepšie k mesačninkám a aj všetkým Tomáškom- si vybavujem teraz len od rius 😉

Kalendárium:

Deň dcér a synov 🙂

vtip:
kedy je čas na sprchu :
http://www.mimibazar.sk/vtip.php?id=12842 😝

ani3012
7. mar 2010

> Dialóg pred svadbou:
>
> ONA: ahoooj!
> ON: nooo konečne!
> ONA: chceš aby som odišla?
> ON: nie, nie, čo ti šibe? Už len ta predstava je hrozná!
> ONA: miluješ ma?
> ON: samozrejme, celé dni a noci!
> ONA: a podviedol si ma už niekedy?
> ON: nie, nikdy, prečo sa tak sprosto pýtaš?
> ONA: a budeš ma bozkávať?
> ON: jasne, pri každej príležitosti!
> ONA: a bol by si schopný ma niekedy udrieť?
> ON: si sa zblaznela, veď predsa vieš aký som!
> ONA: môžem ti dôverovať?
> On: áno
> ONA: miláčik
>
> dialóg pár rokov po svadbe:
> > prečítajte si to zdola nahor!

brinzulka
7. mar 2010

🙂 😀 ach jeeeej jemine...

zdravim vsetky, co su, ze-slamena vdova 😉

moja dieta nechce jest...len sa kojo....vcera dal: ..kusok ozuzlal chlieb..obrusil jablko...na obed masko a cestoviny az 3lyzicky 😒 ....a vecer by sa stale kojo ....tak ze dostane mliecnu kasu s ovo...od 4 mesiacov...dal 4lyzicky a bolo po parade...

Keby sa da...tak prezije na rozku, chrumke, prsniku a vykusavani ovocia spodnymi zubami 🤐 ale ja verim, ze raz bude jest

brinzulka
7. mar 2010

a pisem jak tatar....oprava-moje dieta.. 😉

brinzulka
7. mar 2010

baby...neviem, ci aj u Vas....ale vcera u nas....som si po dlhej dobe pozrela film....ze trosku zblbnem hlavu...nech si myslienky odpocinu-ten 42muz s matkou, co vcera zomrel s mamou bol mm kolega 😢 ...
tak pozeram taxi, taxi a ta joj...to pred ENDom stopla a pustili dalsi film....a nestalo sa prvy krat 😕

brinzulka
7. mar 2010

a NItra...asi vo stvrtok...uvidime, ci mm pojde na pohreb...kedy bude....a ak by sa zadarilo..mamina nema vo stvrtok sluzbu, zoberie Davida pod ochranne kridla a s mm si spravime vylet...Andrejka ponosim in manduca...len ma prist mrcha a ta prva bola teta poriadna "vlna" tak dufam, ze vylet bude este v "suchu"
sa nepohorsujte, ze to tu tak tapetujem...mi prisla myslienka...tak pisem pisem

ani3012
7. mar 2010

brin-tak to mi je ľúto,je to tragédia...chúďa deti 😢

aj ja som bola nahnevaná za tie ich reklamy na jojke! 😠 Som vravela,že im napíšem nejakú sťažnosť.Minule som tak pozerala film,končil pred jednou v noci a normálne ho ukončili asi 10 minút skôr.Ani panelák už nepozerám,len cez net,lebo mali reklamu v intervaloch :
20:20-začali vysielať
20:40 reklama
20:53 reklama
a ďalej neviem,lebo som to prepla

a som rada,že som na stretávke nebola,lebo Evička začala strašne moc sopliť a mňa bolí v krku.By sme vás len nakazili 😠

brinzulka
7. mar 2010

ani-jj asi im aj ja pisnem a panelak 😖 tolko milostnych zapletok...ze uz ma to nebavi...zacinam citat nasu kniznicu 😉

wydata
7. mar 2010

Ajojte :o)
Moja malinka natalka... ani nelozi ani nechodi papa pekne len cca kazdy druhy den - pride mi to tak akoze jeden den sa nafutrujem a druhy nist niekedy ani treti a potom zasa a v noci...kazdu hodku dodku a pol az max dve sa prebereme na to ze mama naval prsko...no a v postielke vydrzi cez den max pol hodku....dlhsi spanok da len v kociku...tento tyzden sme presli do sportiaku a paci sa jej...nie preto ze by uz v hlbokom nevydrzala len sa do neho uz na dlzku akosy nevmestila aj s fusiakom 😉
no a inak sa smejeme stale a chceme sa stavat a akoze chodit ale to len tak baletacky...este zevraj je skoro mi vravela fyzioterapeutka ku ktorej chodime...aj ked pokial ja viem su deti ktore ked sa pridrzaju uz behaju uplne v pohodicke aj od 7.mes...a este mi povedala ze sa mam snazit ju nejako dostat najprv na styri aby sa naucila lepsie pracovat rucickami...
takze tolko o nas 😝
ja prave upravujem posledne veci na mojej bc praci a pomaly sa chystamucit na statnice tak mi drzte pasticky 😎

ani3012
7. mar 2010

brin,som myslela,že dnes to dohrajú ten film taxi.... 😝
wdt- ale veď to ste šikovné ! 🙂 A ku ktorej fyzioterapeutke chodíte? Ja chodím s malou na Kramáre a tiež vravela to isté.Držím palčeky k štátniciam 😵

wydata
7. mar 2010

no ani my chodime s naty na antolsku bo sme z petrny...dakujeme za pochvalu 😉 aj ked ja mam obcas pocit ze tie noci by mohli byt aj o cosy lepsie...srdiecko ma dako nepusti ju od seba nasilu odstrkat a ucit ju na nocky bez prsa...som v tom daka rozpoltena... 😅

samayka
7. mar 2010

ahojte mamulienočky

fotky zo stretávky sú krásne. a mrzí ma že sme chýbali... ale ako už lucimečka naša informovala, neboli sme v stave výletovať... už ca 5 nocí za sebou sme spali v intervaloch 30-40 minút a s plačom hore... a dnešná noc bola v intervaloch 20 minút. a to sme dali aj viburcol, aj calgel a aj paralen okolo 3 hod ráno azabral.. spala hodinu v kuse 🙂))) a soplíkujeme o dušu, ale len v noci.. a vysavačom to z nej nevieme dostať.. len tam niekde vzadu to v nej chrčí a bublinkuje.. chúďa naše maliličké...
a žuby šme objavili až včera večer... s plačom pchala do pusky dve veci naraz tak že dáme gelík a naraz hore ostrô... jednotky už sú von a zrazu dvojky... ono nám to lezie pekne vo dvojichiach - a pritom je zrkadlo náš najväčší kamarát 🙂))

brin - to je mi velmi lúto, je to fakt smutné a ešte keď ste ho poznali...

wyd - je správne keď ťa ukecávajú aby malá najprv štvornožkovala alebo aspoň plazila. vývoj by sa nemal nejak extrémne preskakovať. ale čo už keď má bábo iný názor...

babuliatka zo stretávky ste strašne krásne. luci a ty prosím ťa nešpekuluj, tie fotky sú fakt parádne. a maťko je strašne chutný, včera ako chrnel v tej sedačke, bol na vycmučkanie 🙂)))

ani3012
7. mar 2010

aj moja malá začína spávať medzi nami 😵 A to bola naučená aj zaspávať sama-čo už neplatí 😀
Patrik spával doteraz,vlastne ešte sa stane,že v noci príde a pritúli sa.Je to tak krásne..... 😵 😵 😵
Nič si z toho nerob a užívaj si to 🙂

ani3012
7. mar 2010

samy: tak už aj vy máte zúbky? My sme ešte bez,tiež je Evička uplakaná a usoplená 😝

nina41
7. mar 2010

Ahojte 😵 😵 😵
Odrana mi tu nechce pridať prispevok 😠
Aj Riško je taky mrzuty,zatial mame dva zubky 😵

wydata
7. mar 2010

aj my´mame dva zubky - ece v january sa nam urodilo 😀 😝
ale naspime uz 4. mes. takze snad sa zas urodi, nech to ma aj dake ovocie.... 😅

katica5
7. mar 2010

Ahojte, sup na 1. stranu
vsetko naj oslavenco

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre