Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
9. apr 2010

zmur tak to mate zatial fajn, matko fakt skusa vsetko nacpat do pusy, naposledy velky orech v skrupinke, len sme mu to nedovolili . dnes nejake tesnenie ci co alebo krytka z niecoho to je, netusim z coho, plazil sa okolo chladnicky a jeho stolicky, ale nikde nemam pocit, ze by nieco chybalo.

lucim
9. apr 2010

zmur dobruuuuu 🙂
brin a teba do prahy neberie? teda vas? kongres?

brinzulka
9. apr 2010

:D lucim...mop na brucho a mame vdaka nim hned aj upratane

brinzulka
9. apr 2010

jj kongresuju...v stredu ide prednasat...tak je u nas hruza stav, lebo pise prednasku...a ked bude po...ideme pozerat po kuch.linkach, sanite, obkladoch, obvolavat,,,kooopec srandy

sevzuz
9. apr 2010

lucim nic nekazis🙂
a tie zuzlance my nemame, nemame starsieho surodenca a jedine co zuzla je kraika zo snukry na dudlik, je tam ten kovovy klips a cele si to narve do pusy a je stastny ako blcha mm mu to zakazuje, men to nevadi, sak to neprehltne
inak my mame take krsna ma 3 roky a ked sme tam tak ta je v pozore tak ho uprace, ale v dobrom a lukasko je s nou rade vzdy na nu tak cumi ze je taka mala skoro ako ja ale co uz ona vsetko vie hmhmhm 😀 😀 😀 a okukava

lucim
9. apr 2010

kde predavaju mopove bodynka? 😀
len som vzdy napozore, ci nepocujem MNAM, to hned lovim v puse. 😀 ale potvorak, tusim ma odhalil a skusa cmulat zakazane bez vitazneho pokryku. 😝

sevzuz
9. apr 2010

brin tak teraz to bude perne ked budete prerabat, ale ake to budete mat krasne, nove vonave, zavidim 😅 😅 😅

brinzulka
9. apr 2010

u nas teraz..ked ho krmim a otocim sa...uz ho krmi david-co on sam nechce...ved treba ponuknut aj brata

brinzulka
9. apr 2010

ja idem byvat do modranky, budeme v zahradke pri ovocicku, hafankovi, na klebetach.. 😉

brinzulka
9. apr 2010

sevzus...ja sa tesim, ze ten umakart a ine veci pojdu konecne ta het a chlapci sa budu kupkat v cistom..

lucim
9. apr 2010

sev ani my nemame starsieho surodenca a aj ked mam pocit, ze uz mam preukladane veci v dome, vzdy nieco najde ... napr. taka kalkulacka uz dnes odmietla fungovat. sudokrem sa dnes naucil otvarat zubkami. ... 😝 😀 a potom ho niekam odlozil, este neviem kam...

brin, ze velkemu A. drzim palce pri prednasani.
a potom sa pochval, co ste vybrali do bytiku a kde. 🙂

lucim
9. apr 2010

brin davidko je presibany bracek 😀 😀 😀

brinzulka
9. apr 2010

http://www.ravak.sk/?page=rosa2
snaaaaaaaaaaaaaaad....jaska, len to bude este treba vela chodenia...ale zvladneme

lucim sa...

lucim to bude este srandasakov, co tie krpadla nase navymyslaju...a som ok, ze andrej nie je sam...co papa mamu a nie navarene

sevzus..bru noc

sevzuz
9. apr 2010

a este bolo tu spominane stretko nejake v trnave vcera predvcerom sa tu pisalo, to plati? lebo by som sa rada pridala, tusim to bol 17.4.?

lucim
9. apr 2010

jojo co to za stretko v trnave? uz sme tu len my sev? to nam asi nikto neodpovie ...
brin???paaaaaaa sladke sny.

lucim
9. apr 2010

brin rosa 2 poznam, chvalim, kamoska ju ma, aj s opierkou hlavy, spokojnaaaaa. 🙂

brinzulka
9. apr 2010

este kojo....
v TT asik poobede...zmurka to ma trosken pod palcom-som si prave povedala 😀 ...v sgv -kojenec Vam pise

lucim
9. apr 2010

kto budeme? my styri? teda, beriete ma do poctu?
kojenec pise???? 😲 🙂 moj kojenec v spanku v posteli dotankovava. 🙂

brinzulka
9. apr 2010

katica ma stretavku a poobede je volna..ja to mozem spojit s navstevou decodomu..tak sa stavime...doobeda sme na povinnej brigade v buducej skolke....uz nahovaram mamicky na klebety...ze ideme trosku pokopat...pokecat...poobede smer tt

brinzulka
9. apr 2010

ho kojo...spi...nespokojny...tak plieskal ruckou
Katica
zmurka
brinza
lucim
sevzus
a ak som vynechala sorry...piste

brinzulka
9. apr 2010

a idem...bo david ma budik pred 7mou...
pa ...bru noc

inneska
9. apr 2010

tak vám to tu pokazím, nie som zuzka ani z TT 😀

hm, my sme dnes papali 300ml ovo+jogurt, 200ml zeleninka(dnes bol špenátik a musím pochváliť, že erik ho spapaaaal 😀 )200ml znova ovo+jogurt, potom 1,5 aktivie a 5 sunariek 😝 + 4x kojo do toho...a včera zjedol ešte viac(3x sklíčko presnidávka, 1xsklíčko zelenina+mäsko,1aktivia, 250ml mliečnej kaše, asi 5 kukur. chrumiek, nespočítané množstvo sunariek(10?12?)2 velké podlhovasté piškoty a ešte mne z obeda ujedal ryžu z taniera) 😀

a ja denne všetko potrebne lovím spod gauča...hlavne dudle a vigantol..a vždy tam kopec lyžičiek nájdem 😀

lucim
9. apr 2010

brinza? nie brinzula? posles andreja velkeho? 😀
este raonka by to mohla mat blizko.

lucim
9. apr 2010

inn to mne hadam matko za posledny tyzden nepojedol (strajkoval), co zvladne ericko za den. ale on je super pohyblivy. 😀

inneska
9. apr 2010

my stále poplačkávame zo sna...pred pol hodkou bol aj hore, uspali sme...teraz znova..ale tvári sa pri tom tak bolestne ☹ asi to budú zuby 🙄

lucim
9. apr 2010

a pod gauc som pozerala ako prve, tentoraz to tam nie je. 🙂
minule som tolko hladala kefku na vlasy, az som kupila novu , a jasne, nasla sa, a nemal v tom prsty matulik, tentoraz tato . nejak ju zalozil mezi svoje papiere z prace , alebo zeby mu ju tammatko dal ako zalozku? 😀

inneska
9. apr 2010

luci .. neviem, kde to do neho ide..ked si predstavím tie porcie na jeho maličký žalúdok, tak si poviem, že mu to musí ísť von ušami 😀

lucim
9. apr 2010

inn to aj matko, kazdu pol hodinku teraz. ale konecne sa dal ulozit aj drahemu. teraz mal take obdobie, ze ho odstrkaval, ze ty nie si mama ... a hned stichol, ked som dosla.
uuuha 8my zub???? 😕

inneska
9. apr 2010

aj my tak všetko hladáme...ešte stále sa nenašiel infrák do pc, čo sme pred mesiacom hladali..neviem kde a kedy sa nájde 😀

ale hlavne, že ste našli 😉 deti sú vynaliezavé, tak možno maťko úradoval 😀

inneska
9. apr 2010

neviem či 8 zub...od februára stagnujeme...ale už dávnejšie mal dasienka na očných zuboch naliate, potom nemal...a ťažko mu do pusy pozerať, ked si nedá...tak uvidíme, či sa niečo vykluje 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre