Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
28. apr 2010

asi pol hodinu som hladala správne odpovede 😀

traktor
28. apr 2010

ja uz nic nesutazim...to co sme minule sutazili...tak nic nedoslo..a vraj kazdemu poslu...tie nalepky na auto z menom...a ty lu uz prezrad...bo doteraz som kukalanikde som ta nenasla... 😀

traktor
28. apr 2010

gratulujem, budes kocka 😉

inneska
28. apr 2010

luci, super rifle..ja som raz kupovala nohavky a total mi nesadli, musím predať..tak mám boja znova kúpiť cez net 😝

lucia32
28. apr 2010

Inn diki...ešte sfotiť Naty s hrncom a môžme súťažiť 😉
No idem ja off, bo sa mm so mnou rozvedie...brunkúúúú

traktor
28. apr 2010

lu dobru 😵 ...aj ja mam strach z netu pre seba...bo mam aj 38, aj 40 ale aj 44 nohavky...ta si vyber 😅

lucia32
28. apr 2010

Ja som kupovala tehu 3/4 rifle a boli skveléééé 🙂 , tak dúfam, že som mala o5 šťastnú ruku 🙂
Ale už tu nie som....

lucia32
28. apr 2010

Riadim sa rozmermi 😉

traktor
28. apr 2010

😀 😀 😀 si si ista, ze uz tu nie si? 😀 😉 ...ja som dnes kupila sandalky, su uplne nove a dohodli sme sa na cene 7 eur aj s postou 😎

lucim
28. apr 2010

ahojteeeeeeeeeeee 🙂
.. a lu, fakt ides? tak tebe dobruuuuu 🙂

traktor
28. apr 2010

ahoj lucim 😵 ...matko ako?uz spinkate?uz je ok?

lucim
28. apr 2010

traky nevidime sandalky, len titulok ze je rezervovane.
tak vy tu sutazite? 🙂 😀 😵
traky, matko je sladky na tej perinke. 🙂
ja som dnes objednala v lekarni zdravotne topanocky zo sante - ze letne, ale nie sandalkove. mam pocit, ze fakt uz z tenisiek vyrastame a zrazu nemame nic s pevnou podrazkou .... teda - pridu platenky, ale nic normalne. najdem ich na nete?

lucim
28. apr 2010

mozem nas chvalit? mozem mozem? 😅 😅 😅 .. tak idem - matko zacal 4nozkovat, a krasneeeee 🙂 (motivacia - lovil macku 😀 ) a zaspava sam v postielke a je krasne pritulne mojkaci zrazu. 🙂 ... takze sa mu odpravedlnujem, ze som si myslela, ze mozno ani 4kovat nebude, uz je to tu. 🙂 😵 😵 😵
a boli sme u dokiny - zadna nadcha - hlieny vzadu na hrdielku, co ho obcas drazdi ku kaslu, ale inak ok, atb asi zaberaju , teplotky nie su a je spokojnucky 🙂 a ja som happy mama.

traktor
28. apr 2010

tak uz asi neukazuje...ukazeme potom na nozicke 😉 ....ja sice kupujem topanocky ale matko je najradsej bosi...doma v ziadnom pripade nic neznesie na nozke...mimo domu to este ako tak toleruje

majkas
28. apr 2010

ahojteeee,

dakujeme za gratulky a aj my gratulujeme spoluoslavencom 🙂
u nas v ramci normy vsetko OK, len to zaspavanie mame furt pokazene, vecer zaspavame vacsinou az okolo 9-10 takze uz sa mi nic nechce, ani konikovat. ale na prechadzkach vas citam 🙂

dens sme boli na na poradni, Tami sa najprv rozkecala ze doki sa az smiala ale ked ju sestricka vzala na vazenie a meranie tak sa spustil rev a neprestal az kym sme neopustili ordinaciu. tak sme aspon zisitli ze cudzi ludia ee teda pokial su velmi blizko alebo ju beru na ruky. a nase miery 9750g a 74cm 🙂

majkas
28. apr 2010

luci tak gratulka letiiii.............. 😉

inneska
28. apr 2010

traky...topanky sú krásne zarezervované 😀

lu..dobrú nockuuu..tak snád ti sadnú rifličky..aj ja sa riadim rozmermi, ale aj tak mi nesadli 😝

lucka...no vidá, aký šikulko 😵 😵 gratulejšn 😉 a juch, že sa uzdravujete 😵 😵

traktor
28. apr 2010

lucim gratulujem matkovi 😵 , super , ze uz je v poriadku 😉 , a tamarka krasne miery...inak aj nas matko dnes spieval u doktorky a drzalsa ma ako kliest 😀 ...a ze sopliky to zo zubkou...to biele vpusinke netreba nic davat dala nam priamo tam daco do pusinky v striekacke...a uz mame pusinku skoro krasnu...

lucim
28. apr 2010

majka - taminke cmukyyyyyy, mate krasnu vahu, a je to uzasna baba, co chape, ze cudzi ju nemaju co osahavat, ze je to nevkusne. 😉 🙂 to spanie sa vam snad upravi, aha, u nas je prvy naznak zaspavania 3ti den.

a tieto boticky http://www.sante-sk.sk/index.php?sm=menu_kat&id... ja som proste na tie topanocky zatazena. 😵

lucim
28. apr 2010

hmmm, som sa zamyslela - nas matulo dnes po dlhej dobe u doktorky nevrestal, v poslednej dobe furt a majka, tiez si myslim, ze je to z cudzich ludi....a co ho maju nejake cudzie osoby - doktorka a sestricka osahavat a este mu aj cosi strkat do pusky a prikladat na neho nejaky fonendoskop. 😝

majkas
28. apr 2010

dakujeme 🙂
a super ze sa matkovi uz polespilo aj jednemu aj druhemu 🙂

boticky su tiez peknucke, akurat dneska sme sa na topanky pytali ci treba aj na doma a ake, tak povedala ze az ked zacne sama chodit, dovtedy stacia protismykove ponozky a potom treba aj nieco na doma, najlepsie sandalky aby vetralo a na snurky, lebo ze tie suchozipsove si zvyknu deti vyzuvat

idem pridat foto do albunu

inneska
28. apr 2010

inak, kto idete na expo?? mám 2 lístky...zajtra ráno by som hned poslala, tak by v piatok prišli...

traktor
28. apr 2010

peknucke su tie topanocky 🙂 ...nas matko ma velmi tucnu nozku a hocico neobuje..tak je trosku problem....

lucim
28. apr 2010

innka, my nevieme, ci ideme, to sa skor rozhodneme tak pred vikendom ....

lucim
28. apr 2010

traky, ja dufam, ze tym, ze su tam tie otvory a suchy zips, ze sa napasujeme .. a ze ked to objednavam cez lekaren, tak snad vymenia, keby cosi. 🙂 a dakujem za pochvalu vyberu ... aj drahemu sa pacia. 😉

raona
28. apr 2010

ahojte..

luci, tato baba predava topanocky sante na mimibazare.. http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=2&albu..., su cenovo vyhodnejsie kupit takto? alebo v lekarni?? vobec sa v cenach tychto topanociek neorientujem.. porad

lucim
28. apr 2010

ahoj jarka, bud som u nas nepochopila cennik, alebo to ma tato baba vyhodnejsie. 😉 🙂 sa na to musim spytat ... uz aj si to davam do zaloziek 🙂 co som pozerala aj inych dodavatelov zdravotnej obuvi, vsade to vychadzalo okolo tych 20€

raona
28. apr 2010

Luci, ona tu na konikovi pisala, ze ma "vychodniarske" ceny.. , len som chcela od teba radsej ako od odbornicky vediet, ze ci teda neklame 😉 😉 sa v tom asi lepsie orientujes, kedze si "maniacka" na topanocky... 😉 😉 😀 😀 , tak mozem si od nej kupit? 😉

majkas
28. apr 2010

este som bola kojo tak mi to chvilu trvalo ale uz hotovo (tie prve 3 ste uz tusim videli)
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majkas/album...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre