Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
9. máj 2010

DOBRY vecer, uz sme prisli z vyletuuuu, nezmokli sme uz sme tu. 🙂
bolo prijemne, polrocna ninka a matko si rozumeli. 🙂
a vy ste sa mali ako?

nykyta
9. máj 2010

😀 😀 dobry wecer babule 😀 😀 traky bajecne videa 😀 pri prvom smiech a pri druhom ma to dojalo tak som si poplakala 😢 kraaaasne dnes sme mali vonkajsi den stale sme sa motali po zahrade 🙂 🙂 🙂 🙂 prvy krat sme jedli vonku tak to bol pre macka obrovsky zazitok 😠 😠 😠 vsetko na vokol krmil 😀 😀 😀 zajtra ideme na kontrolu obliciek tak som zvedava ako dopadne macik moj sladucky 😕 😕 😕

nykyta
9. máj 2010

ajoj lucim 🙂 🙂 ako widim tak sme tu zatial len my dve 🙂 ciiii????? 😎

lucim
9. máj 2010

mne zatial tie bvidea od traky neotvara ...
ahoj nyky. tak mackovi chutilo? perfis. 🙂

nykyta
9. máj 2010

no ale neboli sme cely den na zahrade krd som isla od nasich sme sa zastavili v deichmane akupila som tam mackovi nadherne cervene platenky na suchy zips 🙂 to len aby mal lebo zo starych uz vyrastol,ale potom chcem tie nadherne zelene sandalky co mas aj ty lucim a to bude zatial stacit 🙂

nykyta
9. máj 2010

lucim chutilo 😝 😝 😝 aj mravcom-trhacom-vtakom aj dedko musel okostovat no sranda 😀 😀 😀

nykyta
9. máj 2010

a chcem sa spytat vas ktore mate viczube dietky-ked isli horne jednicky ci mali na dasne take bublinky akokeby tam boli otlacene zubky???lebo macik to ma a neviem ci je to ok,alebo mam ist k zubarovi???? 😕 😕 😕 😕

lucim
9. máj 2010

vyborne, dalsia botickova maniacka 🙂 ja uz okukujem, ake budeme kupovat na jesen. 😝 a cim vlastne macko vsetkych krmil?

aha, 1 spinkacia zo vcera a 2 dnesne fotecky, este bude video...

lucim
9. máj 2010

ano, tak nejak to vyzeralo, ako pises. 🙂

nykyta
9. máj 2010

lucim mal to co na obed ryza-mrkva-morcacie masko a cukinu a trocha olivoveho oleja 😝 😝 😝 😝

nykyta
9. máj 2010

o to si ma potesila ze je to ok,ale to slovko nejak sa mi nepaci-bojiiiim 😕 😕 😕 😕

nykyta
9. máj 2010

fotecky uzasne 😎 😎 matko je neskutocny fesak 😎 😎 😎 😎 😎

nykyta
9. máj 2010

budem musiet konecne aj ja nieco podniknut s foteckami a zmenit si aj ksichtik v pase ja nie som rysava ,ale blond 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
9. máj 2010

bozinku, co sa furt strachujes, mna by nenapadlo to tak nazvat, ale popisala si to vystizne ... ja by som to popisala, ze belave navrete kopceky pod dasienkami. 🙂

nykyta
9. máj 2010

lucim no co uz so mnou narobis 😀 😀 😀 😀 co sa tyka macka tak sa obavam 😕 😕 😕 😕 co sa tyka mna tak mi moze odpadnut aj ruka 😀 😀 😀 😀

nykyta
9. máj 2010

ok nebudem sa strachovat,ale........................budem strasit buuubuuuuuuuuuuuu 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nykyta
9. máj 2010

no asi dnes babule pozeraju hokej 😎 😎 😎 slovenskoooooooooo 😀 😀 😀 😀

nykyta
9. máj 2010

no konecne sme dali gooooool 😀 😀

inneska
9. máj 2010

ahojte 🙂

tak sme predchvílou vyhrali dalšie botky http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2084725 sa mi páčia pre ten velký výkroj na nárt, máme takú baculatejšiu nožku 😅 a predtým sandálky http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2082918 , ešte objednám plátenky z mmb a sme komplet 😀

raona
9. máj 2010

cauko babule, aspon pozdravim. som nevyspata jak tava 😉 moje dieta akosi nechce v noci spavat, cez den toho vela tiez nenaspi a ked spi, tak sa snazim daco porobit, bo s nou sa posledne nedaaaa.. je to len same mama mama mama 😀 fnuk a zas mamaaaa... sa idem zblaznit.. akoze na jednej strane fajne, som rada, ze vie kto je mama a tak.. ale na druhej strane : pomoooc kedy sa ja konecne aspon vyspim a moje dieta bude chciet byt viac ako 5 minut aspon s jej ockom??? 😎 😠 😉 ☹

a Luci, kupila som sandalky nakoniec v MEDE v TT, maju aj klenbicku a sedia ako uliate, tak som rada.. ty si uz kupila?

a inac aj u nas sa kuka hokej, ale ja o tom nemam ani paru 😀 😀

inneska
9. máj 2010

babušky moje, ja vás stále čítam, ale vôbec nemám náladu na písanie...mm sa rozhodol, že chce stavať u rodičov,zatial je to tak na 80%...zažral sa do návrhu domu, zisťuje kde nám dajú najvýhodnejší úver...tak som z toho taká nijaká, bo sa mi tam ísť nechce..dnes som bola aj u mamy, tá si aj poplakala, že ked tam fakt odídeme, tak neuvidí malého tak často..ach jaj...

nykyta
9. máj 2010

vitaj inneska 🙂 🙂 no musim povedat,ze to je krasna vyhra 😎 😎 velmi pekne to sa bude chodit 🙂 🙂 🙂 🙂

raona
9. máj 2010

Inn krásne topanocky..

raona
9. máj 2010

Inn.. to nem moc dobre rozhodnutie, najlepsie je mladym samym ked nebyvaju ani u rodicov ani u svokrovcov.. 😉 a ani nikde moc na blizku

inneska
9. máj 2010

a musím kúpiť dáke navliečky pre erika...bo tie čo boli v sade do postielky, tak sú prosím pekne malé...samozrejme, že to bolo ako sada,ale periny väčšie ako návliečky..som to zistila až neskôr, ked to bolo poprané, že idem obliekať a prd z toho 🙄 btw brala som to od voskovkynej kamošky 😒 asi to skúsim predať...inak som sa ešte stále nepustila do nafotenia tých vecí čo chcem popredať..akosi neni kedy 😅

lucim
9. máj 2010

video nahrate, kukuk

https://www.youtube.com/watch?v=z7QW5GBdNjk


jej, kolko prispevkov, idem rychlo docitat ...
a slovenskoooooooooooooooo

nykyta
9. máj 2010

vitaj rao 🙂 🙂 🙂 babulky to mi je luto 😢 😢 rao ja viem co to je aj ja som to prezivala s mackom ☹ ☹ ☹ ale bez toho mama mama u nas sa proste nespalo ani cez den ani v noci tak som bola ako handra ☹ ☹ a innes ja neviem,ale k svokrovcom tak to by ma asi polozilo 😕 😕 urcite sa najde ine riesenie 😉 😉

lucim
9. máj 2010

inn jeeej ,ake krasne boticky 🙂
rao, my ich uz mame, uz 2 dni tie boty zabehavame, vcera som davala link, max ľ strany spat, ze? ktore smenakoniec vybralio, take len so zelenym chce aj nyky. 😉
nyky ty trdlo ubojene . 😀
inn, nuz, co k tomu povedat ... z toho uveru by sa nenasli aj peniazky na kupu pozemku niekde mimo jednych aj druhych dedkovcov? 😕

nykyta
9. máj 2010

ja som mala tiez na male ale chvalabohu mm to pochopil 🙂 no a nasi mi darovali pozemok tak hned bolo po probleme 🙂 🙂 lucim ako mu to ide hadikovi malemu 🙂 🙂 🙂 gratulko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

inneska
9. máj 2010

rao..ja viem, ale aj teraz bývame u otca mojeho, s ním pohoda, ale nechce nám uvolniť priestory...tak sme nútení hladať iný priestor pre život..a pristaviť nám vychodí aj ako najlacnejšie riešenie..na dom na vlastnom pozemku nám chýba ten pozemok a byt by nás vyšiel min. raz tolko čo prístavba...no zatial to nieje ešte definitívne, viac menej je to na mne, ako sa rozhodnem...ale tlačiť sa mi v jednej izbe nechce 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre