Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. máj 2010

a sused nasiel na pojde este taku staru trojkolku co este dakedy daaaaaaaaaaavno bola...taku zeleznu..tak nam ju doniesol...kedmatko podrastie urcite ju vyskusame, aspon pre tie fotky to bude stat za to 😀 😀 😀 ..bo to velke jak koza 😀

sevzuz
11. máj 2010

a pockam este mam dva mesiace a mozno do vtedy sa matkovi matkovi aelbo mackovi zunuje a my si kupime 😅 😅 😅

sevzuz
11. máj 2010

tak ale nyky k hamiltonovi, sak bol na druhom mieste a kolo pred cielom, fuj to je smola nie problem s jazdenim, a jemu sa najprv stal defekt a potom vysiel na travicku zelenu kosit pneumatiky

nykyta
11. máj 2010

kocenky moje je tu super,ale musim si ist lahnut 😉 zajtra mam narocny den 🙄 dobru nocku a sladke snicky 😔 😔 😔 choroby nech do ranka zmiznu 🙂 🙂 papaaa

traktor
11. máj 2010

no to je ta vyhoda velkej rodiny...moja mama je zo 7 surodencov..otec podobne 😀 😀 😀 , tak ked nieco potrebujem tak len zahlasim do plena a mam.....inak u nas kazdy ma tak jedno , dve deti...len ja som taka.....echt rodicka 😀 😀 😀 uz sa u nas tipuje, ze...bude dalsie, nebude?...ale nebudeeeeeeeeeeeeeeee...my z mm sme chodili do skoly ale pocitat sme sa naucili len do 4 😀

traktor
11. máj 2010

nyky dobru noc 🙂

nykyta
11. máj 2010

sev ale ja nehovorim co bolo teraz,ale predtym 😉 aj tak kosil 🙂 ja ako jeho fanda si mozem dovolit trochu kritiky 😢 ha defekt ako defekt -kosil 😀 😀 😀 😀 inac naneho nedam dopustit bo zachranil nas team 😀

sevzuz
11. máj 2010

nyky dobru noc a zajtra zelam malo vypitej vodicky a aj vy mi budete chybat aj lukaskovi, ale co uz skola vola, vo stvrtok mam skusku tak sa musim drtit☹

nykyta
11. máj 2010

dobruuuuuuuuuuuu 😔 😔 😔

sevzuz
11. máj 2010

nyky sak ja som to nemyslela zle, to ja len som to nahodou zrovna videla a mi ho bolo luto, inak uz nepozeravam F1 a tak dobre sa mi vzdy tych 40-60 kol spalo 😀
a teraz len lukasko nam robi F1 😎

raona
11. máj 2010

babule, aj ja uz vypinam.. tak bruu noc

sevzuz
11. máj 2010

rao bru

traktor
11. máj 2010

idem aj ja..zajtra malujeme..tak nech som svieza, papa dobru noc 😉

inneska
11. máj 2010

no dobre som prišla na funus 😀 ale prišiel mm z kofoly, tak sme kecali..ale pôjdem aj ja ...tak zítra.. a dobrú noc všetkým 🙂

ani3012
12. máj 2010

Dávidko a Niki majú dnes 10 mesiačikov 😵 😵 😵

babyzuzana.................12.7.................David
hathor1231.................12.7.................Nicole Gabrielle

Meniny oslavuje: Pankrác, Achiles
Meniny oslavuje v ČR: Pankrác, Gema, Vsevolod, Všeboj, Všebor

Kalendárium:
♦ Medzinárodný deň ošetrovateliek /zdravotných sestier/ a Medzinárodný deň podpory chorých s chronickým únavovým syndrómom (Medzinárodná rada zdravotných sestier – ICN, pripomína sa od 1965; v ten deň 1820 sa narodila anglická ošetrovateľka Florence Nightingalová, ktorá založila prvú školu pre ošetrovateľky na svete a sama trpela týmto syndrómom)
♦ Mezinárodní den podpory nemocných s chronickým únavovým syndromem

traktor
12. máj 2010

dobre ranko, detickam gratulujem 😵 , ....u nas leje...ta krasny den 😠 ...

nina41
12. máj 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Unas rano lialo a teraz svieti slniečko 😵

ani3012
12. máj 2010

u nás ráno svietilo slniečko a teraz čakáme dážď 😀

traktor
12. máj 2010

dazd je este u nas....pockaj , hned ti ho poslem....ty mi posli to slniecko 😀

ani3012
12. máj 2010

a bola som v DM a strašne sa teším,že som neplatila veľa-na to,koľko som nakúpila (som využila zľavové poukážky 😵 😵 😵 )

ani3012
12. máj 2010

pršať by malo všade,ale ráno to bolo krásne prebudenie 🙂 a teplúčko...už sa začína ochladzovať.
No a Evičke som kúpila zubnú kefečku....ešte teda nepotrebuje,ale nech si zvyká .
A vy sa máte ako s Riškom a s Matejkom?

traktor
12. máj 2010

u nas pada uz od vecera, dnes sme mali malovat ale budeme az zajtra...tak dnes vegetim 😀 ...kefku mame aj my, na hranie, rad ju okusuje asi mu dobre robi na dasienka..inak mame soplik...ale bez teplotky...tak asi tie zuby zubate...uz davno nam nevykukol novy zubok...

nina41
12. máj 2010

a my mame nadchu ja riško aj maťko,takže kychame jedna radosť 😀

lucia32
12. máj 2010

Ránko...4 stránky prečítané....oslávenčekom všetko naj...
Brinke a Andriškovi posielame pusku na čielko na rýchle uzdravenie 😵

lucia32
12. máj 2010

Aj Maťkovi od trakušky...heš soplík...a Riškovi a Maťkovi od niny...heš nádcha....my sme zdravučkí, klop, klop...ale včera mi dala nakuknúť do pusy a plnia sa nám dve horné dasienka...tak dúfam, že do 2 tt vylezú 2 horné zubáááky 🙂

nykyta
12. máj 2010

🙂 🙂 dobre ranko babulky 🙂 🙂 vsetko naj oslavencooom 🙂 🙂 u nas tiez sviti slunce,ale uz sa tu zgrupuju mraky tak neviem dokedy bude este svietit 🙂 teplomer ukazuje 19 stupnov 😀 😀 idem to overit ci je tak teplo 😀

lucim
12. máj 2010

dobre ranko oslavencekom vsetko naj, 😵 😵 😵
a nadchy prec. 🙂
tu je pod mrakom, 17 stupnov, pocet zubov neskontrolovany. 😉

nykyta
12. máj 2010

no neviem teplo tam vobec neni 🙄 fuka vietor,zachvilu asi bude prsat 🙄 dnes bude papucova kultura 😀 teda skoro,lebo ideme plavat tak sa odreagujeme 🙂 trakus matkovi sopliky nech odveje vietor dalekoooo 🙂

lucia32
12. máj 2010

U nás zamračene, pocitovo chladno...baby mna dnes už po 2x vytočili...som zlááááá 😠
Ráno na trhu..pýtam sa predavača : máte baranie rožky...sadeničky...áno...tak stojím asi 20 minút v rade a ked prídem na rad...nemáme...ma vytočil kretén...predo mnou brali asi dvaja dokopy 15 kusov...a to som tam dnes bola už po 4x 😝 🙄 😠
A teraz mm volal do Dôvery či schválili synovi operáciu nohy a že nie, zatial nie a ani to tak nevyzerá...hajzli 😠 ...bo je kopec ľudí, čo potrebujú a treba čakať...no moje nervy...syn už pol roka nehrá futbal a teraz čo? Ked nebude hrať dalej, tak zbohom stredná športová škola? Ma serúúúú...a zmena poistovne až od nového roka, to akože mám čakať opäť pol roka? No ideme volať priamo do BA...ak nie, tak to asi riskneme a bude hrať aj napriek riziku 😝
To čo je za systéééém????

nykyta
12. máj 2010

idem si dt kafe som nejaka ovalena 😖 mozno to bude aj tym rannym budickom od macka 🙂 nasiel pod poduskou ovladac od tv a tak ma s nim tresol,ze mama vstavaj 😀 no hned rano takyto sok 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre