Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
30. aug 2009

dobrý večer,

babyzuz: 😀 milá teta

inak nás bruško krútilo ešte aj večer. spinká od 20:30 h. moje malinké. snáď mu to už prejde

lucim
30. aug 2009

7 novych foteciek, este 1 a album bude plny .... chcete vidiet? 😝 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zuzi mne pripadala chapava, ked papat treba 😀

jajo vitaj

jajona
30. aug 2009

lucim: mrkala som fotky. taký je zlatunký 😵

inneska
30. aug 2009

už sa hlásim do služby 😀 😀

jajona
30. aug 2009

no blíži sa už moja hodina 22:00 h, takže sa poberiem.

prajem dobrú nocku.

PaPa

lucim
30. aug 2009

jajo dakujeme a sladke snicky 😵

inn welcome 😵 😵

babyzuzana
30. aug 2009

a hypernova robila taky ulet, ze az! sme nechapali...
pri kazdej pokladni stal od pol pasa hore HOLY CHLAP! a nakladal nakup do tasky....
a ten moj chytrak, co nakladal nakup mne tak sa pyta, ze to je chlapcek alebo dievcatko? (David mal modre veci podotykam), ale budiz asi chcel nadviazat komunikaciu... komunikacia teda pokracovala popri baleni nakupu holym chlapom dalej... a to je vase? kukam na neho, ze ano moje... balil, balil a po chvili zase zaperlil, to ako ste ho vy porodili? a ja ze ano a on ze a kolko ma? a ja ze dnes presne 7 tyzdnov a on ze coooo a to ako je mozne, ze tak dobre vyzerate tak rychlo? na to som sa uz len usmiala a padala prec 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
30. aug 2009

ja som sa poobede vybrala k babke, kde sú ešte blavačky 🙂 prišli sme o 21,30 🙂

takto sme zaspali a spíme doteraz(ale už v postielke) 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a toto sme dostali včera https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

babyzuzana
30. aug 2009

luci matej je tvoja kopia, ja ta v nom tak vidiiim
ja v nasom malom nevidim zatial nikoho a najviac sa zabavam ked jedna tetka povie, ze to a hento ma po mne a druha, ze po drahom, tak si vyber 😀

inneska
30. aug 2009

lu..matýsek je k sežrání 😵 😵

zuz...a bol aspoň fešný ten chlap?? 😀 😀

jajo...dobrú 😉

wydata
30. aug 2009

Guten Abend, meine liebe freunde 😎
jakoss?
haben sie etwas neu?
...ale mi to ide, co 😀
to su take mensejsie prepinacky z unavy, nevsimajte si 😝
hlasim sa do nocnej, aky mame dneska program rokovania, ako to alex nazvala 😀 ? 😀
mi sme dnes boli popoludni grilovat a asi nas prefuklo tak dufam nist vazne bo sme trochen kuckosili...
teraz cca 30 min schlafenujeme (haji-haji) 😎
som zvedava kolko nam to vydruzi 😝
juuuj bodaj by aspon tie tri hodky...
bola nejaka zmatena...
z tej vychadzky...
nechodievame tak daleko medzi tolkych ludi...
boli sme totiz na rendezi pri vlacikoch u znamich na zahradke na vyprazanej cukine a slaninke a chlapy si dali kur.prs.nakladane v barbeqiu omacicke...-bolo pikane tak som neriskovala...
luc .: cista nadhera, krasa, mnamiky chlapciatko 😉

inneska
30. aug 2009

hej, maťko je celá lucka 😉 určito bude mať nejaké črty aj po tatovi...ale na prvý pohlad je to mamina 😉

inneska
30. aug 2009

u nás je to asi tak 7:3 😀 7 tvrdia že je erik na mňa, 3 že na T 😀 😀

inneska
30. aug 2009

wyd...ešte že som absolvovala pred 10 rokmi 5 hodín nemčiny 😀

majaza
30. aug 2009

ahojte babenky, nechodím často, občas nakuknem, tak reku, dnes vás aspoň pozdravím.

Inneska, koľko g má ten Tvoj chlapisko?
Naša je tiež riadna baba, nedáme ich dokopy? 😉

inneska
30. aug 2009

majka...ahojky 😉 môžeš aj častejšie pozdraviť 🙂 no kolko máme teraz presne neviem, ale počítam že 6,5kg určite 🙂 a vy kolko vážite??

babyzuzana
30. aug 2009

ja neznasam nemcinu, lebo nemcinar neznasal mna a dal mi solovu 3! no toto!

lucim
30. aug 2009

inn maly je rozkosny ako vzdy, ta bundicka je krasna , odkial ju mas? 🙂 ale ty si nejak zase opeknela a schudla 🙂

wyd tak prijemny den aj u vas, a grilovacka mnam, aj my tomu holdujeme. 😉 a dik 😵

zuzi taaakto? nahaty chlap ti kurizoval? a sak sa dobre pytal, ked vyzeras ako teenagerka s pozicanou babikou 😀 😀 a to ma tesi, ze v nom vydis mna, 😅 (drahy na to vravi, ze aj on bol trosku pri vyrobe) 😝 .. ale tu seci tvrdia ze cely on. 😒

alexarisko
30. aug 2009

zuzik a to si preco nedala skor vediet, by som sa vykaslala na spanok a isla nakupovat 😀

inneska
30. aug 2009

majka...veronika je rozkošná 😉 😵 😵

babyzuzana
30. aug 2009

inn: ja ti ani neviem, prisla mi ta akcia dost ujeta, tak som si ho poriadne ani neobzrela 😝
lucim: 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
30. aug 2009

lu..de som schudlaaaa?? ešte aj 2 kilá pribrala 😀 😠 😠 fakticky...a tam sa stále držím 😒 bundičku blavačky kupovali v tescu a k tomu ešte 3 bodynká a hračku 🙂

inneska
30. aug 2009

zuzi...ty si mala pred očami iného chlapa 😉

inneska
30. aug 2009

idem si niečo na jedenie uloviť...my akosi vytrovilo 😅

majaza
30. aug 2009

inn, dík 😵
no ani ja teraz presne neviem koľko vážime, ale možno o necelé kilečko menej než vy 🙂

viem, že si rodila prirodzene, no neviem už čo si písala o pôrode, no musela to byť zaberačka 😝

babyzuzana
30. aug 2009

alex ze? tiez som si pomyslela, ze naco platit za chippendales ked to je v hypernove zadarmo 😀

lucim
30. aug 2009

ja vyzieram sezamove fishi 😝

inn tak takto "priberaj" aj nadalej , sekne ti to 😝

majka krasnu dcerku mas 🙂

anavi85
30. aug 2009

ineska - sme prave pozerali tvoj album a na niektorych fotkach sa strasne podoba s nasim Adkom, maju podobne grimasy

lucim
30. aug 2009

zuz alex to boli ti objednani chippendalovia? nejak netrafili na nase adresy 😀

alexarisko
30. aug 2009

zuzik, ale s tymi chipakmi by sme to mali este premysliet, nedamo to z firemnej kasy? Sefe LULU?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre