Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
18. máj 2010

ahojte,

tak kym som zbezne prelistovala tie strany dozadu od predvcera tak aj hodina presla, sak nepiste tak rychlo 😠 sak zachvilu sa uz aj Tami zobudi... alebo to ja tak pomaly citam? 😅

nakoniec som kuki uz len obrazky, no krasne deturence tu mame, vsetky chvalim 🙂

tie povodne su fakt hrozne, ja sa desim ako my pocestujeme (asi vo stvrtok), dufam ze prestane prsat dovtedy
u nas rano este prsalo teraz uz len fuci, ale zatiahnute je stale

a skoro som zabudla gratulka Patkovi, posielame pusu na obe licka a nech aspon tu tortu zje celu ked malo papa🙂 to bude mat energie z tolkeho cukru 🙂

inneska
18. máj 2010

ahojte...nevyhodíte ma, ked som tu 3 dni nebola ?? 😅 😀 😀 😀 😀 babule, ja som včera od 21 do 00,30 riešila kočík...a nič som neporiešila, bo som v koncoch a neviem čo dalej...

chcela som ten čo tu dávala samy...a má ho moja kamoška, tak mi písla, že sa jej zdá, že bude pre mňa nízky(ona nieje vysoká), tak ma tým odstrašila(ked sme spolu boli,tak ma nenapadlo si ho skúšať) tak som pozerala vyššie kočíky, ale také sú zase drahšie, a čo som našla lacnejší vyšší, tak mal malú lôžkovú časť, alebo bol úplne bez príslušenstva...proste nemôžem nájsť taký, čo by vyhovoval všetkým mojim kritériam...vyšší, väččia lôž. časť, aby mal pláštenku+tašku, a bol v tyrkysovej farbe...taký pre mňa ešte asi nevyrobili 😀
tak či to risknúť s priemernou výškou, alebo ja neviem čo 😒

inneska
18. máj 2010

a gratulkujeme všetkým oslávenčekom za minulé dni, spešl maťkovi od traky a jeho bráškovi paťkovi k narodeninkám 😵 😵 všetkým cmuky posielame 😵

a o tých povodniach ani nevravte..u nás síce nehrozia, ale je to ortasné, čo sa deje ☹ ☹ ☹ korých sa to týka, tak držím palec, nech sa dá voda rýchlo na ústup a opäť výjde slniečko 😵

a deťúrence aj ja chválim..všetky sú straaašne zlaté a podarené 😵 😵 😵 😵

majkas
18. máj 2010

ahoj inn, sak ja som tu tiez nebola 3 dni, a zatila ma nikto nevykopol 😝

a ed sa spytaj aj samayky, podla mna ste rovanko vyskoke, tak ked jej nie je maly tak urcite nebude ani tebe

inneska
18. máj 2010

a ešte pár dní dozadu som tu zaregistrovala stretko v PN, na ktoré ste aj mňa pozvali..neviem na kedy plánujete, ale skôr nepom,ako nekúpim kočík 😀 ale rada by som a fakt to neni tak daleko 😉

inneska
18. máj 2010

majka..no samy ho ešte asi tiež nemá..tuším pár dní dozadu ho tu dávala, že ho chce objednať...idem je asi cink, či ho objednala...

traktor
18. máj 2010

ahoj majka ahoj inka 😉 ...kocik...no asi by si mala vyskusat alebo brat vyssi..lebo ja som mala kopa a niektore kociky mi pridu aj pre mna dost nizko... 😅

lucia32
18. máj 2010

Nikoho nevykopujeme...sme radi, že prídete kuk 😀
Ja padám, ideme po výsledky krvi do laborky a potom k doky a na Aro, no dúfam, že sa nebudeme dlho tralalákať 😝

lucia32
18. máj 2010

Ohladne kočíkov, myslím, že nie je zlé, zájsť si do obchodu, okukať, pohmatať naživo a potom si nájsť cez net....

ani3012
18. máj 2010

ja som ten môj vrátila včera 1.triedou naspäť. MM povedal,že žiadne objednávanie cez net,mám sa zobrat a ísť popozerať a vyskúšať osobne .Tak som objavila druhý,ale nemá preklápaciu rúčku,čo mi už neva,lebo tak som bola vytočená...ešte som zvedavá,či mi dajú peniaze na účet.Vraj do 7.dní .

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8467650

ani3012
18. máj 2010

lu,teraz som to akurát písala 😀

majkas
18. máj 2010

luci a co ti je? ci nie po tvoje vysledky?

ja tiez cakam na vysledky kvoli moznej celiakii a 8.6 idem na gastro na tu hadicku tak sa aj trosku bojim ale furt sa utesujem ze ked to uz predmnou zvladlo tolko ludi tak hadam aj ja zvladnem... drzte potom paluchy

traktor
18. máj 2010

ani pekny je... 😉

traktor
18. máj 2010

majka ty mas asi celiakiu?..bo uz som s toho jelen ci vy ci deti.. 😅

majkas
18. máj 2010

ani to je ten novy co si objavila? celkom pekny , vyzera byt sikovny

ani3012
18. máj 2010

majkas- aj ja som na tom bola,než som ostala tehu 😝

ani3012
18. máj 2010

ešte som si ho neobjednala,pôjdem priamo do obchodu a tak si ho kúpim-nový. Staronový som už poslala preč
http://www.bububabo.sk/index.php?ID=6564

majkas
18. máj 2010

traky ja, dufam ze Tami nic take nezdedila. aj ked je divne z epo kom by som to mala ja ked u nas v rodine to nema nikto
len u mna je to trosku komplikovane lebo ja nemam ziadne "brusne tazkosti" ale vyrazky, ale to je asi na dlhsie vysvetlovanie

majkas
18. máj 2010

este k tym kocikom, vy ste si nekupovali trojkombinacie na zaciatku leb hlboke ze teraz riesite kociky?
ja som zatial spokojna z tym co mame, bol sice drahy ale zatial bez problemov

majkas
18. máj 2010

ani a jak to prebieha?

traktor
18. máj 2010

hm....majka tak nech sa ti len nic nepotvrdi..budem silno drzat palce.. 😉

majkas
18. máj 2010

dik traky

zatial co mam vysledky tak len z preventivky, vseko OK len mam zase zle zelezo, norma je cca od 8 do 22 ci tak nejako a ja mam 6. tak sa napchavam zelezom

traktor
18. máj 2010

zelezo mam aj ja stale zle...a uz dlhodobo..

majkas
18. máj 2010

traky 😒

no idem k zobudenej mrnciacej princeznej, papa

inneska
18. máj 2010

tak som dovolala so samy...kočík má doma, boli si preň osobne, tak preto mo má doma tak rýchlo..a vraj je tá výška úplne v pohode, tak pôjdem nanovo popozerať a snád čosi vyberiem 🙂 dakujem za rady..kurňa, keby neni tak hnusno vonku, tak by som aj šla do obchodu na obkuknutie...ale nechce sa mi ani prst vonku vystrčiť 🙄

a erik je od včera soplavý...či nachladol z tej zimy, alebo to chytil od švagriny v sobotu, ked sme tam boli...síce okolo malého nechodila, aby ho nenakazila, ale asi aj tak sa to na neho nalepilo...

a už sa zobudil, tak ideme obedíkovať...

inneska
18. máj 2010

a všetky výsledky nech sú ok 🙂

lucim
18. máj 2010

hodinu vas docitavam, co si myslite, ze namam nic ine na praci??????????????? 😒 😵 😵 😵 😵 😵
keby som saa malôa ku vsetkemu vyjadrit, tak napisem roman a moja pamat mi to neumozni, ja uz som starsia dama 😝 ,
takze len cosi - povodne - desive obrazky a verim, ze to uz je vrchol a bude to opadavat... vsetkym vam drzim palce, nech nikoho nezaplavi. 😒
fotecky, ja sa neviem vinadivat, ake su tie deturence uzasne, nevymenujem vsetky - to ta pamat, ale karamelkine copiky, malinka na luke, certicko emus, ..... ale vsetky, nadhera krasa, vybozkavat vsetky. 😵 😵 😵
sukromne temy - nerozmazavajme to, suhlasim s vami a simi to dobre napisala, slepicarna, robia z komara somara, .... u nas ste vsetky spravne maminy vitane, casto aj obcasne.

lucim
18. máj 2010

vsetko najlepsie oslavencom, aj patkovi velkemu 7rocnemu chlapiskovi. 🙂
a zdravicko zdravicko, nech nam sluzi, ... matko ma tiez malo zeleza, tak uz papa kvapky. a annag nedavno radila samy, ze treba dat vysetrit krv, ze nechutenstvo moze byt spojene s nedotatkom zeleza. to mi napadlo aj v suvislosti s nepapajucim Mattim, a tiez si myslim, ze to moze mat aj psychicky . nema v skolke nejaky stres? nejakeho skolkarskeho nepriatela?

sevzuz
18. máj 2010

no teda inn, este ze sa objavis na FB🙂 a na stretko som ta pripisala ja a dufam ze nebude tak skoro, ved pockame na teba a tvoj kocik, ze baby?!

a ani aj si im volala ze im kocik vracias? dufam ze to vsetko dopadne na jednotku a k tomu kociku Zopa ten casto stretam u nas v TT je krasny hlavne tie gulicky na vnutornej strane striesky sa mi pacia, maju ho na nasom sidlisku asi tri kocky a vyzera super ani nevrzga a je taky sikovny.
majkas drzim palce k vysledkom, ja som na gastro bola a vermi ze je to uplne v pohode a zavisi to od troch ludi dr. a sestricka musia byt citlivy a ty spolupracovat potom je to uplne bezpolestna procedura, porovnala by som to k odberu krvi, ale len pokial sa nebojis ihiel 😀

inn este ten kocik od samy vyzera velmi pekny

a aj ja tu budem chodit strasit, ale pomenej lebo skusky, no a zase robim hluposti miesto ucenia 😀 😀 😅

lucim
18. máj 2010

kociky kociky? len davajte fotecky, nech mozeme okukavat nove fara vasich deticiek 🙂 a normalne som rada, ze ja som si tak dobre poriesila "obchodakovy a autovy" kocik uz davno - vsak sme mu uz dali aj paradne zabrat, koliecka prestali vrzgotat, tak dom uplne spokojna. ja som si ho okukla u kamosky, straaasne sa mi pacilo to, ze je do lahu a tak skladny , tak som vlastne ine moc nehladala, len skontrolovala parametre a nasla na mmb.
co sa tyka prislusenstva - tasku od kocika uz nepouzivam ani na jeden - nieco je v kosiku dole a nieco v kabelke, plastenku sme prvy krat z velkeho kocika vybalili predvcerom a sedi aj na maly, ake este prislusenstvo potrebujete? slnecnik som dokupovala vlani.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre