Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
1. jún 2010

@vendulacky tak ty si bola pariť? závidím 😀 , ja ako obstárožlá matka ešte tak juchuchúúú svadba a viac nič... 😅 no možno ešte nejaká chata by sa dala spískať....a akože jeden kríglačik si len dala? to ti akože máme veriť? 😀

lucia32
1. jún 2010

@blani2 tak to nám robí tá sopka? ale však by mohlo nejaké teplo prísť od juhu, zo severu nemusí 😀
Naša micka zaspala dnes o pol 12, o 1 sme šli preč a ešte furt hajuškala, tiež to vidím pomaly na 1 spánok denne 🙂

jajona
1. jún 2010

Ahojte,

babule, viem, že ste kupovali deťúrencom plátenky. Mohli by ste mi niekoho odporučiť, tiež by som chcela Matúškovi objednať. Ďakujem...

samayka
1. jún 2010

naša micka ťahá od 12:15 !! raz sa zobudila, susedia búrajú čerstvo postavenú kúpelňu... hold majstri... ale zahajala ďaleeeej 🙂

držte palec ešte aspoň 10 minút keby potiahla som najspokojnejšia mamuch na svete...

a smotanový jogurtík už je pripravený 🙂

jajona
1. jún 2010

@samayka mne Matúško tiež spinká od 12:30 h. aj som si chcela ľahnúť, ale dnes bol "len" 2 krát hore, tak som celkom v pohode

traktor
1. jún 2010

lucim na...a dobru chut 😀

inneska
1. jún 2010

tak my sme dnes spinkali už 2x, najskôr ráno 30 min, a potom 2 a 1/4 hodky...spapal 250ml zeleninové sklíčko, teraz papá keksíky a burizonky...a je veselý...teplotku som nemerala, ale už tak nehreje ako ráno 🙂

u nás tiež fičia zvolenské jogurty, aj tie coopácke, aj smotanové mňam od Raja, tie piškotové a jahodkové 😝 a jasne, že chutia aj mamine 😀

jajo, ja som brala takéto topánočky a tá baba má toho vela v ponuke, tak skús popozerať 😉 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8394681&tab=5

inneska
1. jún 2010

trakuuuš, mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 a ani som ti nepísala, že ma mrzí čo sa ti stalo ☹ ako sa vraví, chudákovi aj z hrnca vykypí(pôvodne som chcela, že na posra.ého aj haj.el padne)

a lucke čo ukradli?? to som tu vôbec nepostrehla 😕 aj to ma mrzí...by tým zlodejom mali paprče poodpadávať 😠 😠

inneska
1. jún 2010

lu...a vám sa tiež darí 🙄 ale hlavne, že ste zdravíííí..a miňo ako s tou nohou?? 🙂

traktor
1. jún 2010

in aj to povodne si mohla 😀 😀 😀 😉

inneska
1. jún 2010

trakuš a nie je to tak?? že...aj mame sa tak posledne darilo, ale doma sa im dačo furt kazilo(priatel v zime nerobil, je murár)odišiel im hlavný istič, vraj sa ten elektrikár divil, že nevyhoreli, nový stál vyše 100eury, potom dačo s autom, tiež furt dačo...ked to začne, neni konca kraja 🙄

traktor
1. jún 2010

veru...furt daco 😠 ...aspon , ze deti robia radost...hoc obcas ich mam chut ...ako vcera ..reklamovat 😀

inneska
1. jún 2010

hej, aspoň že tie deťúchy máme 😵 som vymenila na bubne baterky,tak už pol hodku mi to tu vyhráva a burizony všade, asi určite pôjdem vysavač vytiahnuť 😀 a som zrušila erikovu postielku, aj tak v nej nespával, šla zatial na chodbu, tak má erik teraz viacej priestoru na hranie...a ja o to viac bordelu na upratovanie 😀

jajona
1. jún 2010

@inneska ďakujem, popozerám

aj u nás je vyhlásený 2 stupeň povodne. my sme chválabohu od potoka ďaleko 😝

jajona
1. jún 2010

inak ja som ešte iný jogurt nedávala ako Activiu. ale veľmi mi chutí Termix 🙂

čo mám robiť, aby začal papať chlebík alebo rohlík? už som z toho zúfalá 🙄

jajona
1. jún 2010

aj mne chutí termix, 😀 ale myslela som Matúškovi

traktor
1. jún 2010

in ani matko uz nespinka v postielke, spinka sam na velkej posteli, bez zabrany...a je to uzasne...teda vecer spinka...cez den stale vela spi ale na perine na zemi 😀

traktor
1. jún 2010

jajo...davaj mu po kuskoch..on si zvykne neboj...ked sa hra..len tak, ze akoze na... 😉

vendulacky
1. jún 2010

traky, tobě se to řekne🙂 Já antitalent na vaření, potřebuju popis polopatický 😀
lu, byli jsme v bierzeltu a jeden tuplák=1 litr piva🙂 Ale je silnější než naše dvanáctka🙂 Ale zabékali jsme si dobře 😀 Já a dojče šlágr 😀

Já chci hezký počasí nebo aspoň at neprší, potřebuju vypadnout, takhle doma už nevíme coby... 😒

inneska
1. jún 2010

jajo, nemáš za čo 😉 alebo si hod na mmb do vyhladávača plátenky, tak ti vyhodí viacej toho..a ako tu už dakto spomínal, aj mne príde aktivia moc riedka na samotné papanie..a chlebík ani my nepapáme..papali sme, prestal a viacej nechce 😒 nejako neriešim, aj ked by som bola rada, lebo niekedy už neviem čo by som mu dala papať..ale neboj, oni raz s tým začnú 😉

jajona
1. jún 2010

@traktor on chlebík aj rožok papával, ale zrazu prestal. keď mu dám do ruky celý rožok, tak sa s ním hrá a po chvíli zahodí 😖

jajona
1. jún 2010

@inneska on je väčšinou naučený papať všetko s lyžičkou. tak mu vyskúšam dať na lyžičku a uvidím. v to dúfam, že začnú, lebo ozaj človek už nevie, čo mu má dať

skúšali ste už šošovicovú polievku. ja sa chystám zajtra

traktor
1. jún 2010

nutenim nic nedosiahnes..skratka stale ponukaj...hoc len pri hre...on raz povoli a zahrizne sa...aj u nas je to tak...raz spapa velmi vela aj chlebik, aj rozok a niekedy ani nekukne...

inneska
1. jún 2010

vendul...u nás chčije od rána..a ešte ani na chvílku neprstalo 😠 aspoň zajtra by mohlo prestať..sme nahlásený do MC na deň detí, budú balíčky a zmrzka...tak nech tam neprídem ako sliepka zmoknutá(teda ak sa eričkovi nepohorší) 😅

ivka..mne vôbec nechce dať do pusy chlebík, ked mu ho dám do sekundy je vyplutý 😖 iba ked mu dám chlebík, rožtek do ruky tak ho bude žuvať..ale po kúskoch s niečim ee 😅

inneska
1. jún 2010

jajo..šošovičku sme mali už 2x a velmi chutí 🙂 alebo ešte viem rožtek natrhať do redšej polievočky, alebo do mliečka, on sa rozmočí a tak ho spapá..

jajona
1. jún 2010

@inneska ja som mu dala rožtek do jogurtu a ani sa ho "nechystil", tak odvtedy som nedávala. väčšinou mu dávam do Activie piškótu

no na tú polievku som zajtra zvedavá aj ja

a už sme hore 🙂

lucim
1. jún 2010

traky dakujeeeem ... 😀 😀 😀 😀
snad sa mi prave podarilo urobit zalohu fotiek ... dvdcko to neprehra, ale moj notek ano ... ufff

caute vsetky kocky 🙂
jajo, myslim, ze ma len take bezrozkove obdobie ... aj u nas tak ... snad to zacnu jest znova.

lucim
1. jún 2010

jajo, aj ja som brala platenky od tej istej co inn, spokojnost 🙂

jajona
1. jún 2010

a bol to asi len "planý" poplach

jaj, mm dnes robí až do 18 h, pokiaľ príde bude 19 h 😖 vonku otrasne, no asi sa dnes s Maťkom zbláznim 😀 😀

lucia32
1. jún 2010

@inneska noha je už okej, akurát som ráno písala, že aj jeden steh sme si doma svojpomocne vyberali, bo doky zabudla 😝
V pondelok už frčí do školy, moc sa mu už síce nechce, ale to zvláááádne 😀
Chvílu tu nie som a vy takto klábosíte? Som sa zabudla na farme, som hladala či sa nejak nedá dostať k zvoncu od kravy a nééém 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre