Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

katkah
5. jún 2010

@ani3012 papa zatial 😉

ani3012
5. jún 2010

@katkah och to neviem,ale ja budem kupovať Daylong

katkah
5. jún 2010

@ani3012 to ani nepoznam..musim nastudovat

katkah
5. jún 2010

@ani3012 idem teda studovat 😉 dik za tip

riusik
5. jún 2010

@katkah bioderma photoderm +50

katkah
5. jún 2010

@riusik dakujem 🙂

hathor1231
6. jún 2010

bre ranko 😕

kukam z archivu spravy,dufam,ze ste vsetky vporiadku a velka voda vas obisla 🤐

trakyyyy 😕

ani3012
6. jún 2010

@smudlinka81...............13.7.........................06.6....................2650g...........45cm..........alex má dnes presne 1.rok !!!! 😵 😵 😵 😵 😵

Prajeme mu všetko najlepšie!
smudlinka81 na MK nachodí,tak nemáme fotky ani info ako sa im darí,ale ak náhodou bude čítať,tak nech sa ozve a napíše pár riadkov 😉

Saška a Eluška majú dnes 11 mesiačikov 😵
ozi..........................06.7................Alexandra
lumina.....................06.7...................Ela

Meniny oslavuje: Norbert, Norman, Romulus, Adolfína, Norberta, Perzida
Meniny oslavuje v ČR: Norbert, Norberta, Norman, Persida, Sidon, Sidonie

nina41
6. jún 2010

Dobre ranko 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Baby na maleho mi spadla stolička stiahol ju ma hrču na hlavičke môže mu niečo byť???

brinzulka
6. jún 2010

nina-vracia? je malatny? ked mu pozries do oci-ma rovnake zrenicky?-rovnaku velkost? papa?

nina41
6. jún 2010

@brinzulka pil mlieko,a teraz je jeho čas na spanie,zreničky ma rovnake,nezvracia,ako rovnaku velkosť zreničiek?

ani3012
6. jún 2010
https://www.youtube.com/watch?v=u_QhPtuRhoc


ako sa Evička púšťa do sveta 🙂

a ninuš,si ho odsleduj a ak by si pozorovala iné správanie u neho,tak bež na pohotovosť. Ale nemyslím si-pokiaľ to nieje ťažká kovová stolička,že by bolo nejako zle.Evi sa mi tiež dnes buchla priamo do čela o roh stolíka,okrem modrinky asi bude všetko OK.

inneska
6. jún 2010

ránko 🙂

oslávenčekom gratulujemeee !!!! 😵 😵 😵

nina...ja si myslím, že to asi nič nebude...my máme hrču každú chvílu..pokial ti neostal riško nejaký ´iný´ tak je ok..ale ked máš pochybnosti, tak radšej chod na pohotovosť 🙂

traktor
6. jún 2010

ahojte oslavencom gratulujem 😵 ..nina neboj nic to nebude... 😉 ..a hlasim, ze aj matko ma modrinu a riadnu, na licku buchol sa o dvierka...takze dnes je oznackovanych viacej julovciatok 😀 😉

inneska
6. jún 2010

@ani3012 no krásna je, šikulínka 😵 😵 zachvílu jej nebudeš stíhať 😀

traktor
6. jún 2010

jaj zlatunka je , aj si zatlieskala aj kameru vybozkavala 😀 😀 😵 😵

inneska
6. jún 2010

ja len nachádzam modrinky..bo ho stále nesledujem, hrá sa, zaplače, len ked som ho nevidela, tak neviem kde sa buchol..ale o 2 dni to už viem 😀 posledne zhodil poličku, plakal, som myslela, že sa len zlakol..a na druhý deň som našla značku na nošteku medzi očkami 😅
@traktor ránečko 😉 aj u vás je slniečko?? či treba poslať?? 🙂

ani3012
6. jún 2010

ale ona sa nezdá,ale to je víchor-po mame 😀 a ešte mám jedno tanečné,ale je moc dlhé,tak by som ho chcela skrátiť.
Čo to písala vendulka? Ako sa to robí?

inneska
6. jún 2010

@brinzulka ahoj ahoj, u vás ste tiež už všetcia zdraví?? 🙂

ani3012
6. jún 2010

Zmurkaz písala na FB ,že asi budú mať kiahne 😀

traktor
6. jún 2010

inka slniecko mameeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 ...huraaaa konecne, aj vcera uz bolo, sme boli na zmrzke, vyuzit kym sa da... 😉 ...ja uz modrinky ani neriesim...a niekedy sa tak buchne, ze az ja vidim hviedzicky a on nic..oprasi sa a ide dalej...len netreba hykat a jeto ok 🙂

traktor
6. jún 2010

ven pisala pekne alepre mna zlozite 😀 ..sak aj dlhe si mozme pozriet aspon si z evickou zatancujeme 😀 😉

traktor
6. jún 2010

marnost idem daco robit...a kedze som sikovna tak budem aj zakukovat aby mi nahodou nieco neuslo 😀

ani3012
6. jún 2010

ja idem na obed k našim,mm pomáha kolegovi na streche tak sa u nás nevarí! Nech sa dojedia špagety čo ešte ostali,nie?

brinzulka
6. jún 2010

u nas vsetci zdravotne ok....3tyzdne soplov, kaslov nemocky a inych veci stacili....ze? 😀

nas andrej si obcas niekam sadne a potom sa ide nastavit do svojho posedu-t.j., ze si sadne na paty-a to hodi trupom dozadu...a ak je nahodou na kraji matraca /na podlahe matrac/...tak sa komplet prevali..supa, placu....

brinzulka
6. jún 2010

ze zrenicky rovnake...ale to som prehnala-ak je krvacanie do mozgu pri urazoch-myslim napr.havarku...tak byva jedna zrenicky mensia, druha vascia...nepomer...

brinzulka
6. jún 2010

sleduje sa aj fotoreakcia...zasvietime do oci...ci sa zrenicky stahuju, reaguju na svetlo...tma-siroke...svetlo-tenucke spendlikove

nina41
6. jún 2010

zreničky mu reaguju dobre,velmi sa onho bojim kvoli jeho otcovi čo mi povedal

brinzulka
6. jún 2010

😖 som mimo obraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre