Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
30. jún 2010

@asparaguska 😀 😀 😀

sevzuz
30. jún 2010

ahojte kocky,
ako sa mate? nestiham vas docitat ani nemam odvahu sa do toho pustat. 😀
My sme boli opat hospitaliovan v nemocke v sobotu a v nedelu a v pondelok☹ mali sme akutnu bronchitidu ale bez teplot len mal zachvat taky ze ked zakaslal tak plakal a potom sa nevedel normalne nadychnut az do bruska neslo mu to ☹ ale uz je dobre, len mal zas infuzku v hlavicke to je taky hroszny pohlad, ale lepsia infuzka v hlavicke ako v rucicke lebo ked je v hlave tak sa da babatko aj popestovat ale ked to ma v ruke tak ho nechu dovolit zobrat na ruky a to je o rozum tisit dieta co ma rucky priviazane k postielke, fuj
Inak uz je dobre mame sa fajn a dr, nam dovolila ist v sobotu na dovcu do Sturova tak sa tesim, povedala ze uz je to dobre, ze uz len vykaslat. A ze kedy ideme do Chorvatska ja ze za mesiac na tyzden a odporucila ze radsej na dva tyzdne ale prispevok nedala 😀 tak za co tam mame tolko byt 😀 😀 😀

Inak co je tu nove, kto bezka, kto je tehotny a tak....? 😅

Jaaaaj a oslavencom vsetko najlepsie k rocku, boooze ako sa nam to blizi 😵

inneska
30. jún 2010

ahojte, tak ja narýchlo...nakoniec sa to utriaslo tak, že oslavu máme už túto sobotu..mňa pochytila panika, že torta, obložené misy, upratovať, nakúpiť, v piatok kardio, ešte som sa šikovná slúbila v robote ukázať...nevraviac, že nemám ešte pre erika darček 😅

tak ak ma neklepne, tak v sobotu oslávime ... takže z časových dôvodov sa tu možno neukážem...

a ešte príhoda z dnešného rána..erik sa zabuchol v kúpelke..dvere, šak nič sa nedeje, už sa zavrel vela krát..no ale teraz zostal zaseknutý zamok..ešte že bol dedo doma, ale nešlo mu to, tak musel ten zámok vyvaliť..tak sa nedajú zavreť vôbec..erik tam taaak plakal, chrobáčik môj, tak mi ho bolo lúto..som ho potom tak vystískala, až mi slzy vyšli...moje uplakané...
no tak my takto hned zrána..

a oslávencom všetko naaaaaaaaaaaaaj želáme z celého srdiečka 😵 😵 😵 😵

traktor
30. jún 2010

ahojte...tak co sme teraz objavili 😅 ...som myslela , ze ma matko daku malinku hracku v ustockach..tak som nasilu kukla a mame zubky 😀 😀 😀 uz normalne ze velke , tak ktovie odkedy....takze mame spodne jednicky, vrchne jednicky, vrchne dvojky a vrchne stvorky...takze 8 zubkov 😉

asparaguska
30. jún 2010

@inneska chuďatenko Eriček, pozerám, že idete v stopách Vendy, ale našťastie to dopadlo dobre. a na oslavu určite všetko krásne stihneš pripraviť a už sa tešíme na fotky, čo fajné si pripravila. 😉

asparaguska
30. jún 2010

@traktor ako vysvedčenie celkom dobré, až na tie štvorky.... 😀 😀 😀

traktor
30. jún 2010

@nykyta ..moja, co je s vami?ako sa ma macko?mocna vas myslim.....dufam, ze ste v poriadku 😵 😵 😵 😵 😵
@sevzuz hlavne, ze ste ok 😉 ...a oslavencom gratulujem 😵 😵
@asparaguska 😉
@inneska chudak erik, ale ty mu to 100000000000000 x vynahradis 😵 😵 😵

traktor
30. jún 2010

a mne vcera nahle prislo zle...az na odpadnutie, tak som hned natvrdo vypla pc....celu noc mi tak bolo...dnes mamina volala, ze aj jej tak bolo aj ucitelkam v skolke, takze asi daco vo vzduchu...tymto sa ospravedlnujem vinke, ze som tak neslusne zduchla,,, 🙂

asparaguska
30. jún 2010

@traktor ty vieš, že aj mne bolo ku večeru nejako divne a som si myslela, že mi nesadol obed... 😲

adka12
autor
30. jún 2010

baby poradte, čo na potničky? saška sa ráno zobudila a mala ich všade okrem nožičiek. Doobeda sme boli von a ešte horšie 😖

anavi85
30. jún 2010

@traktor gratulujeme 🙂

adka12
autor
30. jún 2010

A oslávenčekom želáme všetko naj, naj naj a detičkám-školákom a škôlkárom krááááásne prázdniny 😵 😵 😵

raona
30. jún 2010

@ani3012 presne, malý či velký to je jedno, hlavne ze je kde nohu omocit 😉
@anavi85 dakujeme

vsetkym oslavencom vsetko najkrajsie a najlepsie.. CMUK od naaas..

raona
30. jún 2010

@adka12 nám vlani na potnicky zaberal zasýpací puder..

lucia32
30. jún 2010

@traktor tak aj vy ste zúbkovatí? Gratulka 🙂
@raona krásne fotečky z bazenika, Sárinka ako malý chlapčúrik 😀
@inneska jéjé, takéto šoky? Aj naši sa párkrát takto vytrieskli z dverami ale to už boli starší, minimálne 3 roční 😝 Cmukám Erička, rýchlo na to zabudne a na usporiadanie oslavy držím pästíky nech to zvládneš ľavou zadnou 😵

lucia32
30. jún 2010

@sevzuz hlavne, že to máte už za sebou 😅 , ale nezávidím....jáj ani na takú nemocnicu nechcem myslieť....chválabohu ja som to nikdy s deťmi nemusela absolvovať...držím palčeky nech ste rýchlo zdravučkí 😉

raona
30. jún 2010

@lucia32 presne,.. nasu malu si mylia s chlapciskom ona dakedy tak vyzera.. ja furt hovorim, ze to mal byt chlapec.. 😀

ani3012
30. jún 2010

@raona ja si zase mýlim malého Jakubka od @blani2 s dievčatkom 😀 som aj tak minule dávala komentáre ako na dievča potom rýchlo mazala,lebo mi to došlo,že to chlop 🙂

raona
30. jún 2010

@ani3012 stava sa 😀 😀 😀

raona
30. jún 2010

a okrem oskretej brady a modrine na pere, mame od dneska este aj monokel na cele a na nose, hovorim, to mal byt chlap 😀 😀 😉 😉

adka12
autor
30. jún 2010

@raona z toho si nič nerob, mysme na tom úplne rovnako 😀 😀 😀
jedna modrina z tváre zmizne a ďalšia sa objaví. modriny, odreniny a škabance, na toje moja saška expert 😅 😅 😅

blani2
30. jún 2010

@ani3012 Ani 😀 😀 včera jsem Kubíčkovi koupila riflový klobouček s kopretinkami! 😀 Ať už domatem i toho, kdo se do teď držel 😀 Mě to strašně baví, když máme takovou neutrální tvářičku 🙂

@inneska Innka, to jste měli dramatické ráno, ale dobře to dopadlo a Eriček si užil pořádného pocmukání 😵

@adka12 my jsme na potničky dávali lihový roztok, co se dával na pupíček. Namočit do něj vatovou štětku a poďobkat.

Když jsme u těch úrazů. ...Tak my měli dramatické včerejší ráno. Snad mě neukamenujete, že jsem nezodpovědná matka, ale co vám budu psát..byl to moment. Kubík otevřel horní šuplík komody, že bude jako obvykle dělat revizi. Víc se o něj opřel a už na něj letěla celá komoda. No já šla do kolen 😖 😖 Komoda se zastavila o židli, která byla naproti a malý zůstal ve vakuu pod ní...Sestra mi večer říkala, že Kubíček chce holt vše prozkoumávat a není mu přáno 😀

naše živá stříbra...

raona
30. jún 2010

@blani2 blani, mi mame takuto skusenost so zrkadlom, ktore manzel zvesil zo steny a len tak polozil na zem a oprel ho o stenu - netrvalo dlho a prikrylo to Sarinku.. a dalsi krat, tiez sla vyberat veci zo suflika, viac sa na to zavesila a uz leteli suflicky na nu - len tak tak som stihala ich zachytit 😉
takze nie, nie si nezodpovedna matka 😎

raona
30. jún 2010

idem od vas.. umyt riad a potom sup do bazena 😀 😀 😀

battole
30. jún 2010

ahojte, pripajam sa k detickam, ktore stale nieco stvaraju, ale chvalabohu, zatial sme nic velmi vazne nemali. zopar odreniny, zopar chrasticiek, ale bez vacsej ujmy na zdravi.

brusinka.pusinka
30. jún 2010

tak my se vrátili z prochajdy a obídka malá spinká uťapkaná 😀 😀 😀 a kuk na synátora už jsou prej prázdniny konečně 😀 😀

brusinka.pusinka
30. jún 2010

Inesko jěště že se nic zlého nestalo a velký cmuk malému lumpíkovi 😉 😉 😉 a klíd nic nehoří a co bude to bude však se svět nezboří Inesko, oslavu si užijte 😵 😵 😵

traktor
30. jún 2010

no ...dnes bol Patko v skolke posledny krat...tak musela byt svadba...aby kazdy vedel, ze frajerka miska je len jeho 🙂 ...kedze patko v skolke nespi, tak bol potom doma a mohol sa do skolky potom vratit,odniesol jej aj plisaka.. ...tak sme ich trosku pofotili... 😉 takze toto je patko a jeho velka laska miska 😀 😵

brusinka.pusinka
30. jún 2010

jej Traky jací jsou sladcí no supr dvojice 😵 😵 😵 😵

lucim
30. jún 2010

ahojte zlaticka,
oslavencom vsetko naaaaaaaaaaaaaaaj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a urazy a kalamity prec prec !!!! ale dobre to dopadlo - inn posielame cmuka erickovi. 😉
u nas tiez kazdu chvilu skravancek, sem tam modrina.
brusi fesak je to. 🙂
traky booozinku, ten patko je ale krasavec a ako ziari, zalubenec jeden .. a ma dobry vkus. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre