Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
12. júl 2010

katka dobru noc.
traky skuuus 😉 kupovala som ho nedavno .... viem, ze vtedy tak moc fukalo, tak sme ho hned nestavali. 😝

inneska
12. júl 2010

ahojte 🙂
tak sme fajne povíkendovali, fotos sú na fb, poniektoré ste už videli 😉 a dnes ako mnohé iné, strávili v bazéniku a vonku...len večerné zaspávanie bol dnes boj, ale pre mňa 😅 erik mi prišiel ako keby si marišky potiahol 😀 úplne na všetkom sa smial, ale až také záchvaty smiechu chytal...potom sa bláznil, treskol si hlávku o stenu, tak si zas od srdiečka poplakal a do 5 min. spal...no takže tak 😒
ešte ťahám fotos z poobedia...

nykyta
12. júl 2010

@katkah dobru 😔 😔 😔 bola som tisit macika a tak teraz zase utekam hore uz na stalo 😔 😔 😔 takze dobruuu nocku babulky 😔 😔 paaa

lucim
12. júl 2010

ahojky innnnnnnnnnnnnnn 🙂 🙂 🙂
takze navod ako uspat dieta je: poriadne ho rozosmiat, plesknut mu opatrne hlavku o stenu a zarucene spi? 😀 😀 😀 😵 😵 😵 niekedy sa to mozno zide. 😉
mate super fotky! 🙂

lucim
12. júl 2010

nyky dobruuu 🙂

traktor
12. júl 2010
traktor
12. júl 2010

@katkah dobru noc 😉
@nykyta dobru noc 😉

traktor
12. júl 2010

@lucim 😀 😀

inneska
12. júl 2010

luci, díík 😉 no u nás väčšinou zaberie, ked sa vyplače 😅 ale nebojte, ja ho nebijem 😀

a pár fotečiek 🙂

lucim
12. júl 2010

traky jeeej, parada, naco more, vy mate vsetko rovno na zahrade. krasne 🙂

lucim
12. júl 2010

inn, tiez sa ti ericek nejak vytiahol ... a neoblondatel? fesi 🙂 🙂 🙂

traktor
12. júl 2010

@lucim 🙂
@inneska erik fesacisko 😵 😵 😵 ..a musi to povedat..tak ako vzdy..on sa fakt velmi zmenil, je to uz taky velky chalan 😵 😵

inneska
12. júl 2010

dobrú noc katka, nyky 🙂

ivka, fotečky parádne 🙂 deti si to užívajú...aj my máme velký bazén, ale nechce sa nám ho rozťahovať 😝

traktor
12. júl 2010

@inneska ..ani nam sa nechcelo..ale ked je taaaaaaaaak teplo...a dnes sme z neho polku vody vyliali aby matko mohol chodit...ale zajtra dotankujeme 😀 ...este dobre, ze mame studnu 😉

inneska
12. júl 2010

luci, asi mu slniečko teraz vytiahlo farbu a asi aj jeho vytiahlo 😀 a ked riadne zasvieti, až tak do medenej farby mu idú 😀 a neterke miške tiež, sa nezaprú, že sú rodina 😀

ivka, ta šak šicke júlovčiatka sú fešné 😉 ja ho vidím stále, tak mne tak nepríde, že sa zmenil, vy to skôr vidíte, ked ho nevidíte(nelogické ale je to tak 😀 )

inneska
12. júl 2010

ivka, zatial erikovi stačí aj ten malý čo má a bud. rok uvidíme...kde vlastne budeme a tak... 🙂

traktor
12. júl 2010

@inneska 😀 😀 😀 tak..a fakt, je uplne iny...a velky fesak...a ten cas taaaaaaaaaak letiiii..

lucim
12. júl 2010

inn 😀 😀 😀

traktor
12. júl 2010

my sme museli poriesit bazen, kedze je nas tolko, a kedze mm v lete vecne robi od vidim do nevidim...a ja na kupko sama nepojdem..a aspon sa nemusime nikde tlacit...a nakoniec..vsak aj cena je super 🙂

traktor
12. júl 2010

jaj ja idem do sprch..bo tak dusno , ze neskutocne.....prijala by som vecer tak jemny vetrik, hned by sa lepsie spalo...

traktor
12. júl 2010

tak papa a dobru nocku 😵 😵 😵

inneska
12. júl 2010

@traktor jasne, ked je viac detí, tak to je samoška, že je dobré, ked sa majú kde očliapať a nemusíš dávať pozor, či sa dakde nezatúlali 🙂 a vdaka za erika 😉 veru, letí to..ani sama neverím, že rok za nami..

a dnes ako sme behali po ulici, tak na každé auto ukazoval ato 😀

lucim
12. júl 2010

@traktor ja neznasam preplnene kupaliska. proste nie nie nie .... prirodnu vodu mozem.

inneska
12. júl 2010

@traktor my sme sa s erikom ospršili , tak ja mám toto už za sebou...a dobrú nocku, pôjdem aj ja 🙂

dobrú noc!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

lucim
12. júl 2010

traky dobruuuuu 🙂

inneska
12. júl 2010

@lucim ja zase prír. vodu moc ee, tak preplnené kupko ani ja moc nie, ale ani do dákeho jazera by sa mi moc nechcelo 😝 doma bazénik to istí 😀

lucim
12. júl 2010

innn dobruuuuu, ja dobruuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

ani3012
13. júl 2010

@lucka_m Nelinka
Nelka sa narodila 13.7. a to o 6 dní neskôr. Pôrodná váha bola 3250 gramov a mala 49 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lucka_m/albu...

@beju Júlia
Julinka sa narodila o týždeň skôr a váhu mala 4150gramov a 53 cm.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/beju/album/n...

Meniny oslavuje: Margita, Arne, Borivoj, Merkéta
Meniny oslavuje v ČR: Markéta, Gréta, Margit, Margita, Milred, Perla, Rita

Kalendárium:
♦ Medzinárodný deň hlavolamov /aj rébusov/ (v ten deň 1944 sa narodil Ernő Rubik, maďarský vynálezca po ňom pomenovanej Rubikovej kocky

Dnešným oslávenkyňam Julke a Nelke ako aj meninkovým Markétkam prajeme všecíčko najlepšie !!!!

ani3012
13. júl 2010

ale to najhlavnejšie : že oslavujú svoj prvý rôčik 😵 😵 😵 😵 😵

ani3012
13. júl 2010

fotky sú krásne,nieje nad šťastné detičky a je vidieť ako ktosi písal,že sú to vodné živle 🙂
Debata o zubách ma moc nepotešila 😝 ,budem musieť aj ja skočiť 🤐
Evička je dnes hore od piatej,tuším sa jej prerezáva horná jednotka ale inak je to v OK !

@lucia32 dobre ránko ! 🙂
Naty už ma prerezané tie dvojky ?

@zrnik1 ako píšeš : Nevadííííí ! Ber to ako už len predĺženú dovolenku. A uvidíš,že na budúce leto nebude medzi našimi deťmi rozdiel 😉 A s tým srdiečkom čo ? Je to vážne alebo sa to po liekoch upraví ?

@nykyta havuš je krásny,je to zlaté.ale oni sa nekúpu v tom bazéne že , či ? A malý ti môže naozaj spinkať zle kvôli teplu.

@monr čo ste nachladnuté? Ja mam rada teplo,mne toto nevadí ale troška by každú noc mohlo popršať tak od 1 do 4 hod. 😵

@nina41 dobre ránko ! Určite aj ty tu už o chvíľku budeš-pokiaľ už niesi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre