Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

beruska113
2. sep 2009

ale zas ked vas dieta v noci zobudi a nemozte zaspat, no co robit 😀

keby viem, ze druhy porod bude rovnaky, tak sa dam neskor tak o tri roky nahovorit, len kto zaruci, ze to bude terezka? 😝 maly ked ma v noci ruzove pyzamo po neteri, tak mu hovorim, ze tu mas terezku

traktor
2. sep 2009

berus ja som tiez po prvej povedala uz nikdy viac a prisla druha...pri druhej nikdy viac a prisiel treti, pri tretom no fakt by stacilo a mame mateja....tak teraz sa zabetonujem ved co ide po stvrtom?...... 😀 😀 😀 😀

beruska113
2. sep 2009

uz mi tu gula ocami jak sfetovany, ale ked zacne kvicat od hladu, bude zle nedobre, nestihnem ani pc vypnut. muz uz ganil po mne, co tu sedím, co neupratujem, tak som sa vyhovorila na maleho na kolenachm ze v kociku place 😀 dobre, ze?

anavi85
2. sep 2009

no ja chcem druhe dieta na 100%, sice som mala cisarak,ale myslim, ze aj prirodzeny by som zvladla...
a co sa tyka antikoncepcie, tak tu neberem,ale mame kondom, ved aj tak mi neodporucaju otehotniet skor ako o rok, tak si musi davat pozor a ja mam vzdy velmi zle testy, tak mi ani nechcem nicit telo tabletkami

jajona
2. sep 2009

ahojte,

ja len na chvíľu. spali sme zase presne 30 min 😒 . nie a nie to potiahnúť dlhšie. aj sa mu zíva a nič.

sorc: no ja tiež kojím každé 2 hodiny a snažím sa to naťahovať na dlhšie intervaly, ale bohvie ako to nejde. presne, keď začne plakať od hladu, tak ani svätená voda nepomôže 😀

kojím ho z oboch cicíkov. začal mi aj grckať, čo on vôbec nezvykol. ale zase, keď mu dám len z jedného, tak po 10 minútach si pýta znova, čo je hladný.

traktor
2. sep 2009

moj mm je v praci a aj ja dnes tazko pracujem uz ma boli palcek od rana..... 😀 😀

inneska
2. sep 2009

ahojte 🙂

práve sme sa dokúpali 😅 pokakaný až na chrbát, a kopa okakanýh vecí...teraz spokojne spinká mne na kolenách 😀
som si dnes naložila roboty...periem, ešte nemám ani vyvesené, snorím v väčších veciach, čo by sme mohli nosiť(to som musela odsunúť mini sedačku, aby som to vybrala), a ked už je odsunutá, tak v tom rohu chcem povysávať, venujem sa erikovi, bo vôbec nespí, musím navariť..a chceli sme ísť von, ale neviem či stihneme... 😒

beruska113
2. sep 2009

traktor, ja som hned vedela, ze to muz nevydrzi. on je zo 4 deti.
jeeeeej, zavrel oci.
ja furt rozmyslam, jak som mohla cez tehu tak pribrat- 30kg a kedy sa zbavim zvysnych 10 😖
no ale uz sa tvari nebezpecne to moje dieta 😕

inneska
2. sep 2009

tak ja som len na pozdrav skočila a idem pokračovať...ak sa podarí úspešne preniesť erika na postel 😀

neskôr sa ešte ohlásim 😉

traktor
2. sep 2009

aj ja mam este 10 naviac, ale moja chyba zeriem ako....ale ked matej ma rad rozne chute, mozem za to ja? 😀 😀 😀 ide zima bude mi teplo a po zime uz hadam .....

inneska
2. sep 2009

a druhé baby chceme stihnúť do konca mterskej, teda o 3 roky by už mohlo byť dalšie bejbinko na svete 🙂 tak antikoncepciu som si nedávala žiadnu...ak doki bol za, aby som to do seba zbytočne nepchala 🙂 tak sa možno šmykne aj skôr ako o 2 roky 😀 😀

traktor
2. sep 2009

ines tak sa na neupracuj a raz dva na kona..praca pocka...zajtra......pozajtra.....raz....... 😀 😀

anavi85
2. sep 2009

berus - kila pojdu casom "same" dole ved hlavne je, ze ste zdravy

jajona
2. sep 2009

čo sa týka váhy, tak ja už mám pod váhu, čo som mala pred tehu. som ako vyžla 🙄

traktor
2. sep 2009

aj ja idem s materskej do materskej , len pri patkovi som zostalana predlzenej do 5 rokou som si ho chcela uzit , ze ked je posledny 😀 😀 😀 a prisiel do toho matko , aby som si to uzila dlhsie/ doma som 13 rokou

anavi85
2. sep 2009

ines - traky ma pravdu, praca pocka vzdy, no a keby ti mm hovoril nieco, tak mozes povedat, ze si sa musela starat o Ericka 😀

jajona
2. sep 2009

traky: fúúú, že 13 rokov

traktor
2. sep 2009

jaji tak papaj babo potrebuje vyzivne mliecko, na jedlo a pitie sa cas musi najst vzdy....

jajona
2. sep 2009

no idem sa mu venovať, lebo už začína plačkať.

traktor
2. sep 2009

ale presli neskutocne rychlo, sa povie 13 rokou a akoby to bolo vcera, vsetko ide velmi rychlo....

jajona
2. sep 2009

traky: papať papám, len nemám kedy priberať 😒

beruska113
2. sep 2009

jajona, poslem ti nejake 😀 daj adresu. ja nosil stale tehu veci. maleho kon uspava a ja ze jak vy stihate tolko konovat 🙂

inneska,
ja chcem byt tehu na konci MD, teda ak si to nerozmyslim. ale maly je kazdy den lepsi, tak snad raz bude aj mala Tereza

reilyy
2. sep 2009

jaji, skus ho prikladat druhykrat na ten isty cicik, mozno je hladny z toho ze furt potiahne len to predne vodove mlieko a to zadne co je na hlad nepotiahne

anavi85
2. sep 2009

ja mam este dve kila hore, ale aj to pojde dole, ono to mam vsetko stale v bruchu,ale ked ja ho este stale mam take merave...a gynka ma vobec nepotesila, ked mi povedala, ze ma moze pobolievat az do pol roka, ale to ma boli to sitie bruska 😒 a hlavne ak maleho dajako prudsie beriem na ruky

traktor
2. sep 2009

ono sa hovori 9 mesiacou nosis babo a 9 mesiacou trva kym budes fit po kazdej stranke 😉

beruska113
2. sep 2009

traky no sila. ja uz som minule rozmyslala, ze keby sa vratim do prace, uz nic neviem. chudaci ludia, co by sa ma pytali na nieco o kreditkach, investovani...by som im teda poradila 😝

beruska113
2. sep 2009

ja som si dala na tie kila do roka a do dna.
baby, ta moja polievka uz hadam ani vodu nema, ale ked sa postavim, bude po spanku

majuska29
2. sep 2009

caute kocicky,
citam, citam ale prispievat sa mi nejak nechcelo...............................nase drobatko je nase velke zlaticko.
aj ked cez den sa mu moc spinkat nechce, potom len tak v lehatku (mimochodom aj my sme v klube lehatkovych) pokukuje po okoli, ale dlho nevydrzi tak cca pol hodku. potom na ruky a dokola. ale nechcem mu krivdit teraz mi spinka na terase, tak len jednym ockom raz za cas poskulujem ci je ok.

ked tu preberate dalsie babatko, aj ja by som este chcela aspon jedno. ale nie hned teraz ja by som to asi nezvladla, chcem pockat dokym bude mat lukas aspon rok a pol, dva roky a potom uvidime ako sa podari.

inak nas drobec ma teraz 4,7kg a to mame zajtra 7t. papat nam chuti.

traktor
2. sep 2009

berus ja uz nemam po tych rokoch ani slovnu zasobu, to lem same tutu mutu / ale ine ako pri mm 😀 /, detske slovicka...niekedy dost rozmyslam ked sa chcem vyjadrit.... 😀

majuska29
2. sep 2009

no ked preberate kilecka, tak ja som pribrala v tehu 12kg, ale stale mam 7kg navyse. dokelu.no a o bruchu ani nehovorim, take pekne makucke ☹ ale to je asi najmenej. moj plan je do jari, leta sa vratit k povodnej vahe.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre