Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
12. aug 2010

@katkah ahoj

a ja idem do hajan, lebo zas som presvihla jedenastu hodinu 😝
tak dobru nocku bambulky 😵

traktor
12. aug 2010

@katkah no aj u nas bordel, patko je traktorista, pestovatel, opravar..taksi to vies predstavit...motya, ryl, kladivo, hrable.to su super kamarati..a vsetko rozkopane...ale no...sikny chalan 😀

hathor1231
12. aug 2010

idem hajat, druuuuuu 😉
dufam,ze bude mat niki dobru noc,lebo nam lezie stolicka,tak vidim na vysielacke ako sa tam mrvi 😒 ale spinka,to je hlavne 😵 tak ju idem este skontrolovat,isto sa pokakala,ked je taka nekludna,az spinka pokojne az do rana 😀 😀 😀

bruuuuuuuuuuuuuuuuu mamickam aj babuskam 😉

lucim
12. aug 2010

@pirinka pre mna to nie je bezne a este k tomu momentalne neaplikovatelne ... matko stale spava v manzelskej posteli ... postielku z mriezkami v polohe lezmo nenavidi. 😉 a bez cucania zaspat? nehrozi. ale aj tak dakujem za taky krasny elaborat .... myslim ze tu ta knizka v slovencine kolovala v elektronickej podobe, ze lu aj tu metodu skusala, ale neviem, ci uspesne. pre nas zatial nepouzitelna. 🙂

lucim
12. aug 2010

@hathor1231 dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵

lucim
12. aug 2010

@majkas dobruuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵

lucim
12. aug 2010

@traktor u naspodobne na dvore ... furik, lopata, motycka, ale najvacsia kamoska je velka metla na dlhej rucke 😀

katkah
12. aug 2010

@traktor dakujeme za linky..ty si ako blesk 🙂 .ale potrebujem biele alebo smotankove, tie ruzovkaste som pozerala aj ja, no v najhorsom by som zobrala tie, este mam nejaky cas, potrebujem to na zaciatok septembra, tak keby si nahodou cosi zazrela daj vediet.... a inak Nasa mala bude asi bitkarka 😀 vcera ubila nasho maleho suseda, ktory je o mesiac mladsi, cize augustovy...malinky aj si poplakal, ale potom to Ninke prilso luto, tak si poplakala aj ona 😀

traktor
12. aug 2010

@katkah rozkaz šefe..teraz citam biele alebo smotankove..jaj kopu casu, najdeme 😀 😉

traktor
12. aug 2010

@lucim no robotny to chlapci 😀 ...ale kde to zije tam aj bordel musi byt 😉

zmurkaz
12. aug 2010

Inak baby - som sa odmlčala - ale Majke som sľúbila tie recepty už pred 100 rokmi a musím jej to už napísať - veď čo bude chúďa mlsať 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
12. aug 2010

inak presne tie lakovky mám doma - tie z toho posledného linku - Dajte pozor - sú na dosť širokú nožičku - teda na dosť širšiu ako máme my 😒 ...a ak by ich niekto odtiaľto napriek tomu chcel - rada mu ich predám "za rozumnú cenu" 😉

pirinka
12. aug 2010

@jajona dobrou 🙂

@hathor1231 teda krásné botinky tam máte...hned bych malé vybrala 😵

@lucim tak to máme stejně až na to podlahové kurenie 😀 . A mňam perkelt. Vlastně něco jako kuře na paprice . A s těma kašičkama jsme to měly jeden čas to samé. Ee. Pak jsem zjistila, že jí asi vadí ta konzistence, protože její milovaný banán rozmačkaný v kaši nechtěla. Teď už zase trochu začíná jíst a když nechce kaši, tak improvizujeme s jídlem od oběda nebo s chlebem , aby se trochu zaplácla😅

@majkas co doktor to názor. Pak si má člověk vybrat co 😅 ? No, každopádně budeme brzy potřebovat další botky, tak současné sandálky pak můžeme použít na doma místo bačkůrek a bude to

traktor
12. aug 2010

no tak sa prednesok lučim, idem pospratovat, narezat ,pobalit ..umyt a spat...tak dobru nocku slniecka moje..jaj ale dobre mi padlo poklebetit trosku 😀 😉

katkah
12. aug 2010

@traktor dakujem 😀 tie biele omrknem, ale az zajtra, dnes idem asi uz zalahnut...a inak chvalime sa, my prespime uz celu noc, ale Ninka uz ma svoju velku postel od 10 mesiacov, v postielke spat uz nechcela, lebo ona je v noci ako raketa, stale sa toci a tam si buchala nozicky aj rucicky,ked spala s nami, tak sme boli do rana cely dokopany a teraz ked spinka vo svojej posteli, tak prespi celu noc 😉

traktor
12. aug 2010

@katkah my chvalit nemusime..my spime to viete..a tiez mame velku postel uz davno, aj postielku bez prednej mreze..a aj tak spime na zemi... 😀 😀 ...a uz tu nie som 😉

katkah
12. aug 2010

@traktor tak Matko je znamy tym,, ze spi na zemi... 😀 a uz ani ja nie som tu..dobru 😉

pirinka
12. aug 2010

@lucim aha. No my měly alespoň větší část vždycky v její postýlce. Z manželské se mu určitě chtít nebude 😀 . Ale na druhou stranu. Pokud ty jsi ochotná to takhle ustát dokud to půjde, tak není co řešit...spokojené miminko=vyladěná maminka, no ne 😉 ?

dobrou všem kdo jsou do hajan 🙂

lucim
12. aug 2010

dobru noc zaspavajucim .... my sme tu prave riesili zabezpecenie siete, lebo sa na nas asi niekto pripajal, tak som sa odmlcala.

lucim
12. aug 2010

@pirinka nam take spanie zatial neprekaza, vlastne nam vyhovuje. ale ked tak nad tym rozmyslam, tak dnes som nieco aplikovala z toho, co si pisala ... matko sa napapal, chcel zaspat, ale este mu to neslo, krasne si hladal polohu, stale sa vykladal na mna .. na ruku, o brucho sa mi opieral, o nohu ... tak sme sa pritulili, matko mi skrabkal ruku a ja som mu po sepky rozpravala vymyslenu rozpravku o matkovi ... a sladko zaspinkal. 🙂

pirinka
12. aug 2010

@lucim no vidíš, pohádka vždycky zabere 🙂

dobrou berušky, jdu taky do hajan

traktor
13. aug 2010

dobre ranko..ach joo..raz maju deti niekde ist a aha ake pocasie, leje , blesky.... 😖

adka12
autor
13. aug 2010

Dobré ránko
@traktor no ani u nás to nevyzerá lepšie, aj ked zatiaľ ešte neprší, ale už sa to k tomu schyľuje

inneska
13. aug 2010

ahojte...nestíham...zaváram, pečiem tortu na zakázku, dieťa stále von a von, večer sa ked zaspí do polnoci aj 3-4x zobudí s mrnkotom, tak musím k nemu...aj včera som šla spať o pol 2 a o 6 som už vstávala...

a ohladom toho stretka, ak sa posunie na 16.8. tak pre mňa nereálne...to je pondelok, v nedelu ideme gratulovať, to by som sa nemala ako dostať do BA...neviem, či sa to nezmenilo, nedočítavala som čo ste večer popísali...keby čosi IP, FB a mám aj telefon 🙂

hathor1231
13. aug 2010

bre rano,mamule/babule 😉

hathor1231
13. aug 2010

piatok trinasteho 😕

hathor1231
13. aug 2010

od isteho casu ho neznasam 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre