Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
8. sep 2010

@jajona 😀 😀 😉 .....baby a ineska sa tu uz dlho neukazala...hadamsu v poriadku...len chodia hore dole 🙂

majkas
8. sep 2010

@jajona dobru

a u nas uz teiz zakurili, konecne mame doma teplo 🙂

lucim
8. sep 2010

@traktor tak to si napisala trefne, ze by si furt zehlila 😀 uz aj ja sa zacinam ucit nezehlit .... dokaz je ta kopa bodyniek - vsak ich aj tak davam vacsinou pod nieco teraz 🙂
jajo neboj, este nas par je, co nechodia sami .... su tu sice teraz asi traja na startovej ciare, ale aspon u nas to este samostatne chodenie nie je. 😉
ale zato vieme dalsie zvieratko, teda asi . ucim teraz vecer vtacika a on mi povie jelena, ze eeeee. kecame s drahym, ze neviem, ako by som ukazala hrocha, ze som ani na nete nenasla nic, len ze jeden chlapcek si ukazuje na zuby, ze vymyslel vlastny znak ... a hadajte co? matko ukazuje na moje zuby, jeho zuby, tatove zuby a na hrocha v knizke. sme sa nasmiali. on nas normalne odpocuva. 😀 😀 😀

traktor
8. sep 2010

@jajona zo 4..a pirozkov bolo vyse 60 + take sulance zo zvyskov
@majkas u nas predtym pirohy zo zemiakov..a plnene lekvarom, na to maslo a oprazena struhanka z praskovym cukrom...alebo posypane orechami...kto ako ma rad...maslom mi to pride take fajnovejsie..

lucim
8. sep 2010

@jajona vyhra je ta ponozka a dobru nocku 🙂

lucim
8. sep 2010

furt tie pirohy !!!!! a ja mam premacanu oslintanu klavesnicu 😠 😠 😝 😝 😝 😝

lucim
8. sep 2010

@traktor mi citas myslienky, tiez som chcela napisat, ze @inneska kde si cica, ako sa mate? co noveho? vsetko ok? 😉

traktor
8. sep 2010

@lucim 😀 😀 😀 šikulka matko 😀 😀 😀 ...nas velmi nechce zvieratka...akurat co miluje tak hava..ak zacnem z niecim inym, knizku hodi o zem..ukaze na hlavu a tuk tuk...ze doležitu vec ho deti naucili..to bude isto potrebovat 😠 ...skor si pozrie knizku z autami, alebo rad sklada...tak raz snad tym zvieratkam prideme na chut...

majkas
8. sep 2010

@lucim sak rozky a muku nie je az take tazke zohnat 😀 alebo este jednoduchsie len muku, vodu hadam mate 😀

a od pondelka v lidli http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl_sk/hs.xsl/...
sa mi celkom paci t 😀 suprava vesticka a natelnik ale vstavat o 7 rano sa mi kvoli tomu velmi nechce. neviem preco to tu v nasom lidli musi byt take sibnute ze tie detske veci su takmer vzdy vypredane jak prve

majkas
8. sep 2010

@lucim matko je teda bystry 😉

traktor
8. sep 2010

@majkas j uz nic nekupujem..uz mame toho vela..a potom mi je luto, ze niektore veci vobec nevynosi...tak ako letne..niektore mal ledva raz na sebe...
@lucim uz pirozky nespomeniem 😀 😀 ale kukala som na torticky tu na koniku...tie baby su ale sikovne..aaaach..slinka mi tiez vyskocila 😀 😀 😝

traktor
8. sep 2010

ale ta suprava na obrazku vyzera krasne...

lucim
8. sep 2010

@traktor my praveze stale tie zvery, teda aj auta as to matko uz pochopil, ze s autovou knizkou sa chodi za tatom 🙂 ale robim finty - skrecky, morcata, ondatra, vsetko som nazvala mysicky tak je matko spokony a pokruti si prstom v dlani, akoze varila kasicku a hotovo. 🙂

@majkas pekne vecicky a za fajn ceny, ale tie lidle to maju asi vsade tak trapne po malo 😠

majkas
8. sep 2010

no idem ja spat, zelam dobru nocku a zajtra sa asi neukazem, zehlenie caka... lebo zas by ste ma presvedcili jake pohodlne je sediet na gauci a tukat namiesto zehlenia 😀

papa

lucim
8. sep 2010

torticky!!!! slintaaam 😝 😝 😝 😝
a dakujeme za pochvalu 😉

traktor
8. sep 2010

@lucim 🙂 ...a s tym lidlom mate pravdu...u nas tiez tak, uplna bieda..nikdy nemaju to co v letaku...nechapem, preco nemozu objednat viac...a musim napisat...aj tesco ma teraz sklamalo...mm chodi neskoro z prace, takze ak nieco potrebujem kupit detom, tak jedine tesco, lebo je aj blizsie a najdlhsie otvorene..a teraz miske trebalo na druhy den doniest vykres do skoly a kedze u nas sa take nepredava, tak ze tesco a tesco nic...normalne ani ten poodety vykres nemaju, bordel, vsetko poprehadzovane...no tak to ma teda prekvapilo..

lucim
8. sep 2010

majka dobru nocku a zajtra pozehlis skor , aby si aj kona stihla. 🙂
traky ani my sme vsetko nevynosili, ale vsak ked nie my, tak snad lukasko a ked ani ten, tak andrejko v kamoskynom brusku.
a chcem sa spytat - ake rukavice idem zhanat ? prstove ci palcaky? a myslis, ze ed bude teraz takto skaredo, ze uz bude treba na von?

lucim
8. sep 2010

@traktor tu je tiez take slabsie tesco 😖 dokelu, ale obycajny vykres by mohli mat.

lucim
8. sep 2010

idem hajiiiii, vybija sa mi notebook, mam blby kabel, tak paaaaaaa.... 😵 😵 😵

traktor
8. sep 2010

@lucim mame aj aj...palcaky take tie tensie, ..aby sa mu dobre chytalo do ruciciek...vsak je ako zberatel , ked dakde ideme, vsetko musi pozbierat...a ked bude sneh, sankovacka, tak mame hrube na jeden palcek..teraz este nedavam...ale ak bude taka kosa, a bude zimomravo..chapes? 😀 ..tak tie tenucke dam...inak davam uz aj puncochy..lebo ci v kociku, ci bycikliku sa mu nohavky vyhrnu, tak aby mu zima nebola...ale to len ked je vonku fakt zima...co tieto posledne dni teda je...no tak to tu upracem a zhasnem 😉
@majkas
@lucim a vsetky slniecka dobru noc 🙂

inneska
8. sep 2010

ahojte babulečky a babuliatka 🙂

spomeňte čerta a čert príde 😀 haha...sme ofkej, zdraví sme...priebežne si vás čítam, ale vysedávam na farme 😝 ked je čas teda, v prvom rade erik, zatial kým sa dá, tak chodíme stále von, cez víkendy sme u svokrovcov, min. sme boli a ideme aj teraz už v piatok, na oslavu, tak pečiem aj tortičku, predchvílou som ju naplnila, zajtra budem zdobiť a v piatok slanú tortu..
inak stále tak slabo papáme, jeden deň je to už lepšie, tak sa poteším, že hádam sa už rozpapá a další deň je len o pribináčkovi a 10 lyžičkách polievky 🙄 už neviem, ako by som to do neho dostala..a ked zje, tak len vyslovene polievku zeleninovú..nič iné, ako zemiaky so šťavou, alebo ryžu..to nechce...chlebík, rožtek papáme ale len samotný..odomňa do pusy alebo z tanierika kúsky s niečim natreté nehrozí, nejakú šunku, syr, všetko ide na zem..stále papá to isté, až mi to príde blbé, ako keby som mu nič iné nechcela dať..stále niečo skúšam, ale nič, trošku ochutná a šmitec...dokola jogurty, tie sladké dezerty pre deti, polievka a na večeru kaša, sem tam jablko s keksom alebo banán..ani ovocie mi nechce, okrem jabka a banánu..ale hlúposti ako chrumky, keksíky, to by jedol..ale moc mu to nedávam..zje aj puding, krupicu, ale to je zase len sladké...už som niekedy z toho zúfalá 😖 ale stále kojíme, cez deň pred spaním, aj po spaní..či ho aj to mliečko tak zasýti, že potom moc nechce papať..fakt neviem..

inneska
8. sep 2010

@lucim vám gratulujem k cupkaniuuuu 😵 😵 som to tu postrehla..je tu ešte nejaký necupkáčik?? 😅
@traktor tak ešte tu trochu neporiadku narobím 😀 ked si tu už poupratovala 😝 ako paťko v školičke??? zachytila som tú poznámku, no teda..to si naozaj mohla p. učitelka odpustiť.. @ani3012 a tvoj paťko ako v škole?? asi ste to tu aj preberali, ale nie všetko som šítala, ale fakt sa musím polepšiť 😝
@majkas díky za tip do lidla, pôjdeme na pyžamká 🙂 ak nezabudnem tam ísť 😝

nina41
9. sep 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵
@lucim gratulujem k cupitaniu 😵 😵 😵

brinzulka
9. sep 2010

http://www.trnava.sk/new/viewpage.php?page_id=1342

+vystava zvierat, remesla, kolotoce....

traktor
9. sep 2010

@lusia_99 Je mi velkym potesenim, zelat Ti v den narodenin, vela zdravia, stastia vela, vsetko, co si srdce zela, vela lasky, spokojnosti, v celej dalsej buducnosti, usmev v tvari, radost v oku, uspech v kazdom zitia kroku. vsetko najlepsieee 🙂 😵 😵

traktor
9. sep 2010

dobra ranko 🙂
@inneska no ked som uz upratala a zhasla tak sa objaviiis?..ty potvorka jedna 😀 😀 ..papanie sa vam upravi, neboj, aj matko nechcel papat, len na mliecku fical, a preslo to..mliecko chce stale ale aj vsetko ostatne pekne zaradom... 😉
@nina41 ahoj 🙂
@brinzulka tiez by som si dala povedat..skoda, ze u nas nic podobne nie je..nic sa tu nedeje..

lucia32
9. sep 2010

Ránko...dočítané 🙂
Tak aj ja sa pridávam @lusia_99
Prajem Ti všetko najlepšie k narodeninám, hlavne veľa lásky, zdravia a štastia. Buď vždy sama sebou, tak si perfektná :o)

lucim
9. sep 2010

dobre ranecko,
lusia, aj ja zelam vsetko vsetko 🙂

lucim
9. sep 2010

@inneska aj ja si myslim, ze sa vam to papanie zlepsi, uz ste to raz mali, tak ma ericko zase nejake take obdobie. len vydrzat a ponukat. u nas to mam stale. aj ked 2 dni uz papal fajn, dokonca aj uuuplne celu velku nektarinu a este aj z mojej si dal. 😉
@brinzulka zaujimava akcia, pekny program, len ake bude pocasie? 🙂
a inn nin dakujeme, dnes sme este do priestoru nevysli, len od gauca k stoliku -naschval som ho odtlacila dalej.

a prave niekto sedi v bednicke s hrackami a prebytky vyhadzuje von. 🙂

brusinka.pusinka
9. sep 2010

Krásné ránko všem a mrńouskům cmuk 😵
U nás celou noc vytrvale prší bléééé no cožž nazujeme gumáky a pláštěnku a hajdy do obchodu 😝 😝 😝 až se Karamelka vzbudí 😀
Lusia vše nej 😵 😵 😵
@inneska Ahoooooooj 😉
@nina41 jak se cítíš sluníčko už je lépe?
@lucim jojo Karamelka je kuchařka 😀 😀 a děkuji to byl první pokus a dělala jsem barvičkami na textil a nechala zaschnout a přežehlila 😉
@majkas je uplně suprovní to plyšové jídlo 😀 😀 😀 dali jsme ji jen ovoce a malá je uplně unešená a vaří a vaří a my kolem všichni musíme papkat i pejsek plyšák ten nejvíc 😀 😀 😀 a už se snaží i vozit kočárek uspávat mimi a dělat pšššššš jako že spinká a strašně moc se mazlí se svými oblíbenci.A pusinkuje je 😀 😀 😀 je sladká panenka moje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre