Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
31. okt 2010

@traktor 😵 😵 😵 😵 😵 😵 áno áno ánp - to je taška ktorú chcéééééém 😵 - ďakujem 🙂 - kde ty také vyňúravaš? - ja tu už sedím skoro 2 hodky 😕

traktor
31. okt 2010

@zmurkaz peknyyy 🙂 ..a aj cierna taska by mohla byt 😝 ..kolesa aj kosik je cieny..aj rucka... 😀

traktor
31. okt 2010

@zmurkaz mne sa to samo nuka ci co..ze kup ma, kup ma.. 😀 😀 😀

zmurkaz
31. okt 2010

@traktor 😀 😀 😀

zmurkaz
31. okt 2010

@traktor no ale keď človek na teba trochen pritlačí - tak ty podáš taký úžasný výkon 😉 😵 😵 😵 - a nájdeš aj olivovo- zelenú 😉

zmurkaz
31. okt 2010

@traktor ..ozaj - a ako ste zvládli dnešný posun času? Mne Žužu vstávala po novom o 6:00 a som poslala mm aby s ňou na chvíľu vybehol von - tak mu úspešne zaspala od 9:30 - 10:00 a potom už nezalomila 🙄 🙄 - a potom som si ja položila hlavu že nie nie moja zlatá - o 17:00 si ti neschrupneš a dala som ju do postele o 18:30 - chúďa mojae malinke ☹

traktor
31. okt 2010

@zmurkaz 😀 😀 ..a posun casu..u nas nevidim rozdiel 😅 ..dnes spal 2x a vecer zaspal o siedmej ..a neboj..ono treba cas a pridu tie deti do toho...mne tie posuny vadia..ja som jak ovalena..detom je to sum a fuk

zmurkaz
31. okt 2010

@traktor ..to u nás je presne naopak - deti si fungujú po starom a ja ich naháňam a potom tu sedím jak taká sova - muž mi už chrapoce za ušami 😕 😅 - asi by som mala ísť aj ja ... a detúchy obsadili spálňu .... 🙄 - tak Jurko s chrápaním kontruje tatinkovi 😅 ...ja sa kde zložím? CHa- do nového kočíka a nikoho tam nepustím 😀 😀 😀 😝

traktor
31. okt 2010

@zmurkaz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaj som si ta normalne predstavila ako donho lezies a ukladas sa tam 😀 😀 😀

traktor
31. okt 2010

@zmurkaz no idem aj ja..bo uz ocka klipkaju..dobru nocku 🙂 😵 😵

zmurkaz
31. okt 2010

@traktor 😀 😀 😀 -neboj jak by som sa tam vopchala! 😉 ...a dobrú nocku a ĎAKUJEM 😵 😵 😵 😵

ani3012
1. nov 2010

@zmurkaz @traktor som musela skontrolovať ,že v akej téme som,keď vidím len vás dve 😀

Dobré ránko júlovky !

Dnes má meninky
SR: Denis, Denisa
ČR:Felix, Felicián, Felicie, Felície, Felicita

Kalendárium:
♦ Svetový deň vegánov (pripomína sa od 1994 – 50. výročie založenia Anglickej vegánskej spoločnosti)
♦ Sviatok všetkých svätých

lucia32
1. nov 2010

Pekné popoludnie...my už máme návštevy za sebou...deťuchy von, Naty som obložila hračkami, tato ostal u známych...ja s Nataly domov, bo tá by to tam neprežila, vela cudzích ľudí a to ona nemôže, reve jak najatá 😝 V kuchyni ma čaká kopec riadov...teda umývačku, len keby sa chceli aj samé naložiť 🙂

inneska
1. nov 2010

ahojte 🙂 nezabudli ste na nás?? 😅
ospravedlňujem sa za velikú pauzu, ale..začlo to tým, že raz večer ked som sedela za pc, pozerala som erikovi zimné oblečko, tak aj napriek tomu,že erik bol blízko mňa, tak padol na zem..a tak nešťastne rovno na čelo, že hrča ako hrom a revuu..a mm mal rovno službu(musel byť k dispozícií zákazníkom) a práve s jednou zákaznčkou telefonoval a musel kôli tomu hovor zrušiť, ked sa to stalo...zvozil ma ako malé decko, že furt len pri pc sedím, a že či mi ho má zobrať, aby som sa malému venovala..tak sme sa dovadili a ja som na základe toho obmedzila pc(uznávam, že to bola najmä moja chyba, ale niekedy mám pocit, že je to len môj syn a mm je len do počtu a za všetko čo sa stane môžem len ja)obmedzila som hlavne večer, ked bol mm doma, max. že som pozrela poštu, aukcie, príp. mala otvorený návod na hačkovanie...a cez deň máme kopec aktivit s erikom, takže času je málo..

a cez víkendy stále u svokrovcov...

snád to už mm prešlo a nebude pindať, ked sa sem postupne zase včlením 😀 dočítať vetko nejdem, by som sem zase další mesiac nič nenapísala 😀 verím, že ste všetcia v poriadku, máme sa fajn a užívate si krásnu jeseň...my áno, stále vonku, príp. v mc(v priatok sme otláčali ruky do hliny a na vianoce dostaneme vypálené), vlastne ono sa s erikom ani nedá byť vo vnútri, raz sme boli, čo som piekla rožteky a amen tma 😀 očkovanie ešte nemáme za sebou, lebo soplíme, ideme v stredu sa znova ukázať...ale miery máme 87cm a 13,5kg, čo sme sa doma merali vážili, lebo u dr to nieje možné, nakolko erik spustí rev, ešte niesú ani dvere zavreté 😝 a prestane, až ked ich zavrem zvonka 😀 inak sa máme fajn...postupne prebehnem,čo ste debatili poslednú dobu...teraz ideme papať, a ešte tu u nás na cintorín..ozvem sa potom večer....papa zlatíčka 🙂

lucia32
1. nov 2010

@inneska ahoooj nezabudli....hlavne, že ty na nás nie... PC je žráč času 😝 ja len kuk, Naty odkväcla, tak idem upiecť koláčik 🙂

zmurkaz
1. nov 2010

Ahojky.....ja len nakuki ... keď uložím detúchy tak potom možno na dlhšie 😉
@ani3012 😀 😀 😀 😀

battole
1. nov 2010

Ahojte vsetky mamicky, velmi davno som tu nebola, ale mali sme problemy, teda este mame....s candidou. Mate tu niekto s tym skusenost? (teda candida v prsnikoch)

zmurkaz
1. nov 2010

@battole - v prsníkoch - alebo na prsníkoch? Malá nemá z toho v pusinke taký biely povlak? Ak je to toto -tak s Jurkom som to mala - že"sladké mliečko" mi povedala dokina 😕 😅 😀 😀 - a predpísala nám Nizoral tabletku - rozmočiť a potierať - šupom to prešlo 😅 😕

zmurkaz
1. nov 2010

@inneska 😢 - a fuuuuu Eričkovi - a tento pocit ja tááááák poznám (tu máš malú ... a vety malá ti uteká ...malá ti plače.... ma trochen niekedy tak dostanú 🙄 😠 ) ....

battole
1. nov 2010

@zmurkaz Sarlotka nema nic v puse. Ide o plesen vo vnutri prsnika....
uz to liecim, ale trva to uz vyse mesiaca a zacinam byt zufala

raona
1. nov 2010

@inneska ahoj inn.. nic si z toho nerob, take vety tiez poznam, ked mala spadne, alebo si nieco rozbije a tak.. tiez potom pocujem, noo zase sa nieco stalo, bola s tebou a bla bla... tak tiez obmedzujem pc a dost vela, chodim vacsinou len cez den, ked neni mm doma a vecer sa radsej nesnazim.. teraz som tu lebo obaja uz spia, tak na tajnaka som tu 😉 ale konika zanedbavam, vacsinou som uz len na fb....
a ako pise @zmurkaz tiez ma tie vety vedia riadne dostat, bo ked je s nou on a nieco sa stane, tak to sa povie len, ale nic to neni... 😒

zmurkaz
1. nov 2010

@battole ☹ ..no u nás sa to prejavilo len tak, že to mal Jurko v pusinke ... candida je potvora a beh na veeeeeľmi dlhé trate 😔

battole
1. nov 2010

@zmurkaz ide o to, ze ma bolia prsniky pri kojeni. Ale straaaaaasne, si to neviete predstavit, ako keby vam trhala zive masko z prsnika von....trosku surovo napisane, ale sorry...uprimne a presne.

zmurkaz
1. nov 2010

@raona ...u nás sa takéto nerieši že čo si robila- našťastie - ale vety tohoto rangu .... uteká TI .. 🙄 🙄 🙄 😠 - šak to jak susedove keby boli 😨 😠
@battole 😢 😢 😢 😢 ...no ma nestraš - bo akurá si tu ofukujem jedno prsko - malej sa ťahá psodná stolička a minulú noc neviem ako sa jej podarilo mi to tam akosi pošimrať a ma to tááááááák boli 😠 - to je - čo? Po vyše roku mi doďobe prso 🙄 - čoho ja som sa dočkala ...

No a keď tu nie som tak malá ma džomboší 😅

raona
1. nov 2010

battole nemam s tym skusenost, aj ked stale kojim.. ale nech ti to rychle prebehne a nech si cim skor fit.. bolest poznam len taku, ked mi Sarinka riadne zakusne, a to vtedy aj slzy niekedy vyletia..

idem spat, bo rano je tu hned...

dobru nocku, zas sa dakedy ozvem...

raona
1. nov 2010

@zmurkaz no u nas ked viac krat sa stane ze padne alebo tak.. tak mm zacne, davaj na nu pozor, ako to na nu dozeras ked spadla a bla bla... ale snazim sa to uz brat jednym uchom dnu a druhym von, a potom sa uz len uskrniem ak sa to stane vtedy, ked strazi on.. vtedy si aspon uvedomi, ze Mala moze padnut, aj ked jej stale bude za patami... 😉 😉

battole
1. nov 2010

@raona dakujem za podporu, dufam, ze to rychlo prejde. Ale ked som sa teraz docitala, ze dietu ktoru drzim uz maly treti tyzden - teda nic, ale ze nic sladke, ziaden cukor, kolac, sladkost ani ovocie a ziadna biela muka musi byt dodrzane 100 %-tne, tak ma oblieva studeny pot, lebo ju treba dodrzat 5 tyzdnov a ja som za tie tri sem tam aj nieco sladke zobla (to sa uz nedalo vydrzat) a aj sem tam nejake cestoviny...tak som porusila jedna radost a z 3 tyzdnov je teda jedna velka NULA..... ☹ 😠 😖

battole
1. nov 2010

@raona aaaa dobru nocku prajem

zmurkaz
1. nov 2010

@raona ..dobrú nocku 😉 ..

battole
1. nov 2010

@zmurkaz presne nam zacala ta plesen, ked sa malej "vystricili" konecne prve zubky a ona si zahryzla. Teda asi necele tri mesiace dozadu. A ja som sa na ne tak uz velmi tesila a oni take problemy narobili. Teraz sa nam tlacia dalsie dva a to je vsio co sa zubkov tyka....sme na tom biedne a este sa nam pohorsilo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre