Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

hathor1231
1. dec 2010

@ani3012 volala som tam,ale nezdvihli,este skusim zajtra. ja viem po kom to ma 😉 po mne,ja som mala medzi jednotkou a dvojkou jeden naviac... dlho mi jednotka (dospelacka) nerastla a potom mi narastli dve 😅 len neviem ako s takym drobcom. my musime chodit kazde 4m na kontrolu koli tym prednym a chcem aby to kukli lebo ked zacne rast,tak jej vytlaci tie dva 😖 zatim tam ma len biely kusok z neho... no neviem si predstavit trhat takemu drobcovi 😔

ani3012
1. dec 2010

@hathor1231 aby sa nestalo,že jej pôjde ešte raz mliečny zúbok 😕 ja akože je to somarina,ale v dnešnej dobe som už počula všeličo

inneska
1. dec 2010

tak mne už parádne tečie z nosa 🙄 ale spravila som si ten cibulový sirup, tak uvidím 😝

a boli sme nakoniec poobede vonku..lebo mne ostávalo velmi divne, začalo sa mi tmieť pred očami, tak to potrebovalo čerstvý vzduch..a prospelo 🙂 prešli sme sa do obchodu, potom som erika nechala sa vyválať v snehu a šli sme dnu..

kristina1984
1. dec 2010

@hathor1231 My sme boli na zubnej preventívke v roku

hathor1231
1. dec 2010

@ani3012 ja som mala tiez jeden naviac,takze nemozne to nie je...

@kristina1984 my sme boli uz ako 6m a potom kazdy mesiac. chyba nam kusok skloviny na prednych dvoch zubkoch a preto tak casto chodime...

kristina1984
1. dec 2010

Dnes sme predsa boli chvíľku vonku

kristina1984
1. dec 2010
traktor
2. dec 2010

dobre ranko 🙂
@kristina1984 matko je zlatucky.. 🙂 😵 ..zlate su tie deticky takto na snehu a zababusene 🙂

lucia32
2. dec 2010

Ránko....
@kristina1984 súhlasím s traky...zlatý je ... 😉
@hathor1231 všetko je možné...ja som zas mala hore 2 trvale, rastol mi jeden normalne a zvnútra za ním druhý a paradox - dole mi žiaden trvalý na tom mieste nenarástol 😝 dlho som tam mala taku plôšku z mliečňaka...tak som musela na rtg...to už som mala asi 15 rokov a tam sa to zistilo, jednoducho som mala zarodok trvalého zuba premiestnený ...že porucha pri vývine 😀 Tak ten predný zdravý šiel von, aby sa ten za ním posunul na jeho miesto, čo sa nikdy nestalo a teraz je trošku vzadu a po tom mliečnaku mi ostala medzera....hore je to 4-ka a dole 5-ka ...takže nič nie je nemožné 😲 😝 😀 akurát je na tom blbé, že je tak malá 😅

hathor1231
2. dec 2010

@lucia32 ved to, neviem si predstavit dat trhat takemu drobcovi 😖 mame dobru zubarku,tak dneska este musim skusit zavolat nech nas objedna a kukne sa na to...

kristina1984
2. dec 2010

Dobrý deň,konečne som sa dostala k PC a malý už driemka...ráno som ho musela budiť o 7:45 akosi sa mu nechce vstávať.
@traktor Ďakujem najradšej by sa neobliekal
@lucia32 Ďakujem

lucia32
2. dec 2010

@kristina1984 tak spinkanie do 7.45 to sa nám môže len snívať 😀

kristina1984
2. dec 2010

@lucia32 To akosi dnes a včera inak vstávame okolo 7 aj niekedy skorej.A to ešte spinká aj to ho budem musieť obudiť.

lucia32
3. dec 2010

Pekne, pekne...každý sa sánkuje a kôň stagnuje 😝 😀

Mamí, horí nám lampa.
-Nehovorí sa horí, ale svieti.
-Mamí, svietia aj záclony!

Rozprávajú sa dvaja sedemroční:
- My sa každý deň pred jedlom modlíme. A čo vy?
- My nemusíme, naša mama vie variť.
😀

ani3012
3. dec 2010

krásny zasnežený deň prajem 🙂

kristina1984
3. dec 2010

Krásny deň a stále padá a padá sniežik

traktor
3. dec 2010

pada sniezik u anicky, pada sniezik u kristinky....a u ivanky lejeeeeeeee 😀

sorciera24
3. dec 2010

niee, u Ivanky tiez pada 😉 akoze u mna 😀

brusinka.pusinka
3. dec 2010

hezky mrazivý dník 😀
U nás se sype jakoby Perinbabka musela všechny duchny vyklepat u nás sněhobílo kam oko dohlédnea že dohlédne daleko 😀 😀 😀
My dneska máme dvojčatka hlídáme přes noc kamoščinouTerezku a zrovna hlkyspinuškaj 😀 😀 😀
@traktor malý byl užasný na Videiku 😉

lucia32
3. dec 2010

Celý deň pršííííí 😠

brusinka.pusinka
3. dec 2010

holky kuki jak u nás http://stream.abmmorava.cz/?cam=3
😉

lucia32
3. dec 2010

Ahojte.... 🙂
Máme tu jarmok a pršíííí 😝 žiadna vianočná idylka 😅

sorciera24
3. dec 2010

@brusinka.pusinka u nas podobne......som sla dnes von s kocarom a ono som sa riadne brodila....bolo to teda urputne tlacenie, do toho, sypalo, Risikovi do tvare...ten mrncal...no des 😀 poobede beriem sane 😉

lucia32
3. dec 2010

@brusinka.pusinka 🙂 a takto u nás http://webcam1.snina.sk/_default.JPG podotýkam, že nám rekonštruujú námestie, tak je tam krásne blato 😀

brusinka.pusinka
3. dec 2010

@sorciera24 my jezdíme jen na saních 😀

brusinka.pusinka
3. dec 2010

@lucia32 Lucinko neboj tam bude také sněžit to přijde

ani3012
3. dec 2010

@lucia32 no fuj ! 😝

@brusinka.pusinka krásne!
Ale aj ja môžem momentálne bodovať 😀
len mi nejde načítať stránka 😝

http://www.malacky.sk/index.php?page=mesto&menu...
už !

brusinka.pusinka
3. dec 2010

@ani3012 no jak u nás suprrrrrr 😀

traktor
3. dec 2010

@sorciera24 😀 😉
@lucia32 kraaaasne blato 😀
@brusinka.pusinka krasne sane a za matka dakujem 😉
@ani3012 dnes mi prisla zasielka..toooooooolko cd , ze az 😀 ...hned sme pustili pesnicy, matko sa vytancoval a chrape tu teraz jedna radost 😀 a dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
3. dec 2010

@traktor není zač však je šikula a u nás 3x denně Dáda pokažde jiná a jednou Míša a její cvičení a přes den Vánoce s Dádou to se malé líbí 😉

lucia32
3. dec 2010

@brusinka.pusinka však už padal sniežik, pred týždňom....stačilo, nééééé? 😝
@ani3012 krááásne sneží....ale my máme krajšie blato 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre