Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
13. jan 2011

@traktor no to je pravda, ale zatial som na váhe -2kg dole 😝 a žalúdok mi nedovolí moc toho zjesť 😝 minule som si dala medzi jedlami porciu navyše a tak som sa dogrcala ako už pekne dávno nie..a potom mi taak fajne ostalo 😀 a mám na toto tehu limit, že nesmiem pribrať viac ako 15kg, teda menej ako druhé tehu, lebo to bolo menej ako prvé 😀 a maťuldo 100 bodový 😀

sevzuz
13. jan 2011

@ani3012 perfektny je a este ako pozuje spredu zozadu🙂

@samayka aj ja gratulujem este raz 😉

ani3012
13. jan 2011

@sevzuz skúšate ?

ani3012
13. jan 2011

@sevzuz perfektný je ale Maťko od @traktor 😀

jajona
13. jan 2011

ja som cez sviatky pribrala 2,5 kg a pomaly sa nezmestím do žiadnych riflí. teda celkové číslo sa celkom dá, ale na brucho sa to prilepilo, čo zostalo po pôrode a to robí galibu

jajona
13. jan 2011

@samayka a ty ako tehuľkuješ? ranné nevoľnosti už otravujú, či dá sa?

inneska
13. jan 2011

baby, tak nech rýchlo tehulkujete 😵 😵 moc vám to želám všetkým 😵 😵 aj tým ktoré nechcú tehulkovať 😝 to aby netehulkovali želám, nie aby tehulkovali aj ked nechcú..chápete, že?? 😀 či?? 😀

a chodíme po schodoch ako tajfún..minule prídem do chodby a erik si kráča dole po schodoch po 2 a bez držiačky..krásne zišiel bez ujmy na zdraví 😝

ani3012
13. jan 2011

@inneska koĺko si pribrala pri Paťkovi a pri Eričkovi ?

sevzuz
13. jan 2011

@traktor
@jajona
@ani3012
no snad to nebude dlho trvat,ale aj keby to bolo celych 11 mesiacov (tolko sme cakali na Lukaska, s pomocou dr.) tak nevadi som sa dala dobrovolne nemocensky poistit tak chcem aby mi to vyslo na vyssiu matersku raz🙂
aspon nieco ma brzdi aby som nedepkovala kazdy mesiac🙂 😀

@inneska mas uplne ine tehu ako pri chlapcoch, alebo len pocit?
inak ja bysom chcela take tehu ako s lukaskom nic mi nebolo v piatok pred porodom som umyvala okna a v tazkej pohode som chodilapesi kade tade,teraz mi torobi vacsie problemy☹

inneska
13. jan 2011

@jajona preto treba začať opäť tehulkovať, aby malo dôvod to byť na brušku tie kilá naviac 😀

ani3012
13. jan 2011

@inneska mne pri malej bolo zle skoro stále aj brucho ma bolievalo...pri Patrikovi mi bolo lepšie

jajona
13. jan 2011

@inneska veď uvidíme

vendulacky
13. jan 2011

teeda, vás dočíst....to tu dlouho nebylo🙂
@traktor matka je jako moooc🙂) je k sežrání jako vždy ;) a jinak emma je taky úchylná na boty, když nazuje tátovo boty nebo moje pantofle 😀 a kozačky mi dokáže přinést až do postele 🙂 strašně ráda mi nocí boty 🙂

vendulacky
13. jan 2011

teeda, vás dočíst....to tu dlouho nebylo🙂
@traktor matka je jako moooc🙂) je k sežrání jako vždy ;) a jinak emma je taky úchylná na boty, když nazuje tátovo boty nebo moje pantofle 😀 a kozačky mi dokáže přinést až do postele 🙂 strašně ráda mi nosí boty 🙂

zmurkaz
13. jan 2011

ťuk ťuk ....
😵 😵 😵

sevzuz
13. jan 2011

@inneska presne taktomam vymyslene,nechce sami chudnut a takostanem tehoska a potom tonaraz zhodim 😅 😅 😅 😅 dufam ze raz topride🙂

inneska
13. jan 2011

@ani3012 pri paťkovi 22kg 😝 pri erikovi 17kg 😅 ale zatial mi dáko akosi nechutí 😖 a možno aj dobre 😀 na konci tehu to dobehnem 😝 @sevzuz relatívne mám také isté tehu ako pri chlapcoch, aj ked ešte sa môže zmeniť..ale akurát to, že pri nich sa mi pleť vyčistila a teray beďar všude kam se podívaš 😀 ale vzchodí dievča podla čínskeho kalendára, aj podla výpočtu podla krvi, aj prsteň mi to predpovedal, tak asi to tak bude 😀

lucim
13. jan 2011

kecalky krasne kecalkujete.ako za tehu cias .... nestiham docitavat...a to sme sa len sdrahym zakecali. 😉

vendulacky
13. jan 2011

co to? no jo naše hérka stará už taky není to co bývala🙂

sevzuz
13. jan 2011

@jajona jasne ze treba zostat tehu cim skor nech sa drobci pohraju 😀 😀 😀 😀

vendulacky
13. jan 2011

já jsi jdu dolít stříček, dneska slavím (zítra nejdu do práce 😀 )

traktor
13. jan 2011

jaj no konecne sami tu paci 😀 😉 ..vsetky stratene deti sa mi vratili 😀 ..tak nech to tak bude ASPON raz za tyzden, .. 😉

zmurkaz
13. jan 2011

...Maťko od Trakuli je náááádherný 😵 - akoby som nášho Jurina videla 😀 😀 😀

@sevzuz ...jéééé - tak vy idete na druhé - držím palec 😉
@inneska ...inak - nestíhala som napíať ale prípevok o tom ako sa máte na FB som si prečítala 😵 a GRATULUJEM k NEKOJENIU 😵 😵 😵 😵 😵

ani3012
13. jan 2011

@zmurkaz ahooooj stratená !škola ti dáva zabrať čo ? 😀

sevzuz
13. jan 2011

@inneska tak drzim palce to s tym prstenom sa ale robi az ked uz si tehu,nie?
ja som minulezistila ze ten cinskykalendar sa ratauplneinaknez ta obycajna tabulka co tu stale na MK koluje, tam su aj roky podla ktorych si naratam kolko rokov mam a mne to zrovna vychadza + 1 rok oproti mojmu skutocnemu veku, ale aj taksa trafili na chlapca na krv musim cakat do juna🙂
@zmurkaz ahoooj

lucim
13. jan 2011

pozeram, ze julovciatka su fetisisti na boty 😀 😀 😀 😀 traky matko je ceeela Modeeeelkaaaa 😀 😀 😀 aj nas matulo ma boticky v laske. ale moje lodicky neskusa, bo to teraz vobec nenosim. 😀

inneska
13. jan 2011

@vendulacky jasne, že príspevkov je kopec, ked tie tvoje sú tu dvojmo 😀 tiež sa smejem ked sa erik došuchtá v T vysokých bagandžách 😀

a od včera sa erik snaží povedať krtko 😀 a výjde z neho vždy niečo ako krchacho 😀 😀 no idem si cvrknúť pri ňom ..vianočné leporelo so zvieratkami už poznáme naspäť( a ktoré je už mimochodom ne 3 časti rozdelené 😖 ) a najviac je stále v kurze kuchynka, stále mi kávú varí a nejaké mňam mňam 😀

traktor
13. jan 2011

@zmurkaz ja len tak skromne...po maminke, po maminke 😀 😀 😵

ani3012
13. jan 2011

@inneska to by bolo krásne,že baba 😵 odložím ti nejaké šatôčky pre istotu ?

ani3012
13. jan 2011

@vendulacky tak ja sa alkoholu momentálne stránim,lebo v poslednom čase som mala stále chuť na pohárik...nie nejako veľa,stačila sklenička,ale sa mi to nepáčilo,že každý večer som mala chuť na alkohol...to tie večery s mm...ale kamoška mi na to povedala:
no bóže,my stiahneme každý večer fľašu,čo je na to...veď je zima a cez leto zas nebude chuť ani čas..

traktor
13. jan 2011

prstienok som aj ja pouzivala..a vyslo mi este ked som nebola tehu, ze 2 baby a jeden chalan...a matka sme dostali ako bonus..ze nech je sranda 😉
@sevzuz skusala si aj ty?

zmurkaz
13. jan 2011

@ani3012 😀 😀 😀 😀 😀 😝
@traktor 😵
@inneska - to by bolo krásne keby ti ozaj vyšla princezná 😵
...inak aj nám tá sranda s prstenom vyšla ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre