Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
28. jan 2011
ani3012
28. jan 2011
lucim
28. jan 2011

@ani3012
1.krasne h acky hacky, take nieco urcite spravim ... zeby sebe kabelku? nebudem vyzerat infantilne alebo 40 rokov zaopicami? 😉
2. saticky su perfektne, super cena, ale nebude vam to uz male? ciapka so salom je k tomu gratis? 😉

3. stretko. .....UUUUUUUUUUUHA! 😲 😀 😖
mame krasnu prihlasenu ucast, momentalne 21 maminiek + ich rodinne kolektiviky. a mozno tak 3 (ci viac???) este pribudnu.
Takze maminecky - kladiem vaznu otazku - keby motyka vystrelila,prialo nam stastie a zdravie, a mohli by sme naozaj vsetci prist, ste OCHOTNE byt na izbe spolu s niekym dalsim? tykalo by sa to myslim prave sólo maminiek (so zaneprazdnenymi pracujucimi tatinkami) .... prepisem to aj na FB.

ani3012
28. jan 2011

@lucim luci,ono tie ceny sú pri obsadení izby dvomi dospelými osobami,takže by sme sa tak mali aj ubytovávať,že po dvoch...Ja budem musieť mať zvlášť izbu,lebo ide aj Patrik-ten už posteľ potrebuje a potom príde aj mm-ale aj by nemusel 😅

lucim
28. jan 2011

ani jasne,. vyrobime dalsiu tabulu kto s kym, ale spytat sa na rovinu treba 😀

ani3012
28. jan 2011

@lucim ad kabelka: a ty nevieš,že sa ta móda stále dokola točí ? Ja keby som nepovyhadzovala v 15 rokoch veci,čo sa mi nepáčili,tak by som ich mohla teraz pokojne nosiť-teda,pokiaľ by som ich obliekla 😀

ani3012
28. jan 2011

ale je jasné,že žiadna izba neostane prázdna 😎

ani3012
28. jan 2011

som teraz našla status na FB že :
Môžem prísť vo vyťahanej mikine, strapatá, môžem mať rozmazanú riasenku, kruhy pod očami, v ruke môžem držať vysvedčenie so štvorkou, ale ON sa na mňa tak krásne pozrie tými jeho krásnymi kukadlami a s láskou ku mne vyrazí.. Daj si to do statusu pokiaľ máš tak skvelého PSA ako ja! 😀 😀 😀

ani3012
28. jan 2011

@lucim a šaty malé nebudú,my ešte aj 80 nosíme a kedže sú to šaty-sa mi vidia také predĺžené,tak by to malo byť fajn

traktor
28. jan 2011

@ani3012 😀 😀 ..ze nemusel..a pekne aj saty aj hacky
@lucim lucimka nebudes 100 rokov za opicame, teraz je vsetko hacky moderne..uz len cakam , kym niekto da i nausnice a je to komplet 😉 ..a neviem ci môzem za lu alemne nevadi, ked by sme boli vsetky 4 na izbe/ ja, lu a nase baby/...mne je to fakt jedno..ja tam nejdem spat 😅 😀

traktor
28. jan 2011

@ani3012 a neskôr ich vynosi ako tuniku 🙂

lucim
28. jan 2011

tak teraz zase pre istotu skapina fb, co uz.
traky a pockaaaaj, ja som fakt videla hackovane nausky. 🙂 🙂 🙂
ani, mne by nepomohlo nechat si veci z 15tich, jedine, ze by ich matko zacal nosit. ako traky-matko. 😀

kristina1984
28. jan 2011

@lucim my by sme asi chceli byt samy na izbe lebo ide aj partner

ani3012
28. jan 2011

@lucim ja mám pocit,že budeme mať nedostatok izieb.....

traktor
28. jan 2011

@ani3012 donesiem stan?..su tam balkony, ze?....ale vazne..a teraz co?..

ani3012
28. jan 2011

@traktor ja neviem...jedine,že by sme kukli v Oščadnici potom ešte zvlášť ubytko....mne je jedno,ja môžem byť aj inde ubytovaná 🙂

traktor
28. jan 2011

@ani3012 ale mozno sa to bude dat aj takto..o kolko je nas viac ako je posteli?

ani3012
28. jan 2011
lucianna1312
28. jan 2011

Ahojte, tak som si nasla chvilku....ja este nie som s Vami na fb, dajte mi pls link, aby som si to tiez mohla pozriet...

pirinka
28. jan 2011

ahoooj 🙂
teda Ani, ty jsi rychlík...takové pěkné odkazy na ubytko 🙂

inneska
28. jan 2011

ahojte..tak u nás to vyzerá, že pôjdem len ja a erik a brucho 😀 mm sa 2x moc nechce a to už budeme mať aj rozbehnutú stavbu domu, tak bude tam užitočnejší..a okrem toho je ochotný ma na otočku odviezť do oščadnice 😎 ale asi by som išla vlakom s ani 😵 tak som nás aj prepísala v tabulke, že len ja a erik .. aj ked sa trochu desím toho, že tam budem len sama s drobcom..keby som neni tehu, tak je mi to lauftrt, ale to zase budem mať dákych 6-7 týždňov do pôrodu..to ani erika zobrať na ruky 😖 len dúfam, že dovtedy dostane viacej rozumu a bude sa s ním dať lepšie komunikovať a dohodnúť ako teraz 😅

inneska
28. jan 2011

a nemám problém byť s hocikým na izbe 🙂 🙂

ani3012
28. jan 2011

Tak to skúsme takto prideliť
2 lôžková - 6x majkas , jennka ,sorciera ,adka12,lucim,kristina1984 ,
2+1 lôžková - 3x zaba, anavi , blani2,
2+2 lôžková - 3x battole, babyzuzana, laurajana
3+1 lôžková - 2x ani3012 , zmurkaz
3+2 lôžková - 2x
4 lôžková - 1x traktor a lucia32

a neviem kam so: samayka, inneska, brusinka katica5 a treba rátať,že ešte sme neskončili 🙂 možno príde aj kúzelník 🙂

ani3012
28. jan 2011

@inneska jak sama : Veď tam budeš mať náááás !!! 😵 😵 😵

ani3012
28. jan 2011

inak,tú tabuľku som dávala všelijako 😀

inneska
28. jan 2011

@ani3012 ja viem, ale nebudete mi ho žiadna stále obskakovať 😒 no ved dajako už zvládneme 😅 ale tešíííím sa 😵

ani3012
28. jan 2011

@inneska neboj, Erik sa vyšantí s deckami vonku 😉 len nech ešte to počasie vyjde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre