Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
7. sep 2009

ahoj lucimka ... ako stretko stale to plati? dufam ze ano 🙂

zaba2707
7. sep 2009

snazim sa vyhybat tej zehlicke ale uz idem k nej maly zabuval v postielke tak sup nato pokial sa da 🙂

inneska
7. sep 2009

hello 🙂

tak sme sa objednali na urologiu...máme prísť bud v stredu alebo štvrtok na bud. týždeň(hned nás zoberie 😎 ) a vybavila som si aj ja svoje veci...potom sme vystrojili babku na bus do práce, do lekárne na probiotika(bo sme ich nechali u svokry), zašli sme aj na paťkov hrobček(dnes je to 13mesiacov)..s vysmažila som aj soju, aby sme mali čo papať 🙂

inneska
7. sep 2009

ahojte lucka, žabka 😉

luci...k tým nohavičkám, už som to poriešila, švagrinka mi dala väčšie poštolky...neviem prečo ma nenapadlo, že by mohli byť poštolky aj inej značky 🙂 preto som ich chcela, kôli velkosti 🙂 vdaka za ochotu, že si mi to pozerala 😉

lucim
7. sep 2009

zabi jasne, ako som to pisala do IPcky, aupark. 🙂

my sme papali lečo, mnamkate bolo.
inn my ideme zajtra k čurologovi. som zvedava co povie a tiez dufam, ze sa to vstreba .

zehlicka caka aj mna, dnes uz raz frcala, este dokoncit.

zaba2707
7. sep 2009

bambule aj vasi drobci maju vodu vo vajkach? ci s niecim inym k curologom?

zaba2707
7. sep 2009

a musim sa pochvalit dnes v noci sa u nas trhol rekord ... sice sa na podaktorych vobec nechytame ale Filipko spal od 22.00 do 04,15 a to este veru u nas neboloooooooo tak som nechapala som sa zobudila ked zamrnkal a mala som pocit ze som dva dni v kuse spala ...t ak vyspato som sa citila 🙂

zaba2707
7. sep 2009

a uz naozaj letim k zehlicke 🙂 tak zatial pa babusky a tesim sa na to stretko 🙂

reilyy
7. sep 2009

ja budem asi posledna ktora zahlasi spanok v noci cez 2 hod 🙄 🙄

lucim
7. sep 2009

zAbi ano, voda na vajku. vraj.
rei, sak si rodila neskor, aj to pride, nem boj. 🙂 ... minimalne, ked bude spat u frajerky po .... 😀

lucim
7. sep 2009

idem aj ja k zehlicke 😒

inneska
7. sep 2009

žabka, my na urologiu ideme s hypospádiou, erik má krátku predkožku, tak s vodou vajkách nemáme problem 🙂 všetcia chlapci majú teraz ´prázdne´ vajká 🙂

inneska
7. sep 2009

rei...neboj, ono to príde, počkaj na 3tí mesiac a bude peťko ako vymenený 😉

lucim
7. sep 2009

inn ahaaaa aj ja som ti mohla poslat vacsie postolky, nepouzivame to. 🙂 ale uz fakt zehlim

inneska
7. sep 2009

lu, ja som mala značku GAJI, tie som videla len po 3, čo sú nám malé...ale švagrinka mi dala 4 od richelieu, a sú o dosť väčšie 🙂

jennna
7. sep 2009

ahojte...aké pekné číslo strany...tak ja som tu nebola hádam aj vyše týžýdňa....ako sa mi máte????

reilyy
7. sep 2009

no, jaaaa furtom musim cakat 😝 ostatni necakaju 🙄 ale ak sa dockam fakt v 3.mesiaci tak budem spokojna

reilyy
7. sep 2009

jenn, serus, nic si nezmeskala 🙂

jennna
7. sep 2009

fakt???

my sme posledne kakali zas za pomoci rr vo štvrtok večer, ale len troštičku, potom v piatok ráno kvantum a tiež v sobotu ráno také kvantum, že nám pretekalo cez plienku..... 😀 ..od vtedy zas nie....

mám u Dianky podozrenie na reflux......prestala som dávať infacol....koliky sa neukázali....ale zhoršilo sa grckanie acelkový nepokoj, cez deň sa jej nedalo zaspinkať alebo bol spánok trhaný......celkove bola nepokojná a umrnkaná...metala ručičkami a nožičkami....kým sa pár krát nepogrckala....a potom konečne zaspinkala na chvíľočku....ale zobudil ju hlad, keďže všetko vygrckala....tak už druhý deň skúšam gastrotuss....

rei...ty s tým máš skúsenosti...si pamätám....ešte stále si spokojná????

jennna
7. sep 2009

a taktiež sa u nás prejavuje "rastový šprut"...teda nie som si istá, ale začala pýtať papať každé dve hodiny....začínam byť z toho unavená.....jednu noc sa zobudila tri krát na papanie.....predvčerom.....ale poslednú noc zas len raz o štvrtej....

pozorujete to niektorá????

reilyy
7. sep 2009

😀 😀 😀 😀 jenn, ja taham dvojhodinovky v noci uz 2.mesiac, vies si predstavit jaka fit som 😝
gastrotuss som davala asi 3 dni, potom uz nie, negrckame...chutilo mu to a po nom negrckal...ale hlavne som zacala kojit len z jedneho prsa furt, predtym som mu davala z dvoch...aj lepsie odgrgava

alexarisko
7. sep 2009

Zeny robite si zo mna srandu? ja mavam noci de spim celkovo tak pol hodinu a cez den samozrejme vobec, heh uz asi druhy mesiac 🙂 ale som vysmata aj ked zaspavam aj pri cikani

jennna
7. sep 2009

rei...viem si predstaviť tú únavu...lebo ja sa na ňu veľmi sťažovať nemôžem....takže vy fungujete non-stop po dvoch hodinách....a ked ideš von tak kojíš na každej lavičke??? 😕 😕 😀

ja som totižto včera v meste na výlete mala pocit, že to tak robím...akurát že na zadnom sedadle v aute.. 😀

myslíš, že jej ho mám dávať ten sirup, len keď budem vidieť príznaky...alebo jej ho mám dávať po každom jedle.....viem, že najlepšie je poradiť sa s lekárkou....ale tá je momentálne na dovolenke...

a ako Peťko..už koníkuje????

jennna
7. sep 2009

alex!!!!! to tak často papá, či tak málo spinká???? to mi je ľúto!!!

majkas
7. sep 2009

ahojte, zase gracanie a kakanie? 😀

jenn nam dalal doki papier na sono bruska kvoli podozreniu na reflux, dufam ze sa nepotvrdi lebo mposledne dni mi mala papa uz celkom pekne, aj ked sme mali presne to co pises a navyse prerusovane kojenie

alexarisko
7. sep 2009

jennik, mam ju skoro stale na prse 😀 nonstop

majkas
7. sep 2009

rei som teraz docitala tu debatu s traki 😀 😀 😀
fakt ti zavidim ze mas tekaho sikulu co uz vari a vysava, nasa si tiez vie len chytit hracdku a pcha si ju do pusy 🙂

alex ahoj

jennna
7. sep 2009

majka....to prerušované kojenie by bol u nás problém, lebo malá papá cca 9minút na jedno nasatie.....a kliešťa by som zo seba neotrhla.....navyše....stále nevie nejako grgať...málo kedy sa zadarí, aj to sa hned zgrcká....

jennna
7. sep 2009

alex...a už neprikrmuješ????

alexarisko
7. sep 2009

ak tak dam nanajvis jednu flasu nutrilonu denne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre