Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
8. sep 2009

aspi..možno sa jej len niečo nepáčilo, tak to dala tak najavo, hlavne bud v pohode a ono to prejde, až ked to bude dlhodobejšie, budeme riešiť 😉

inneska
8. sep 2009

ven 😀 😀 😀 jenka ťa dnes spomínala a pýtala sa na teba, aj jej sa už risuje tá konizácia....

brinzulka
8. sep 2009

odfotim...o tri dni urco... 😉
sa trapite kojenim? Ja som mala krizu pri prvom...cca 2-3mesiac...vycicana az za usami...ale laktacna povedala vydrzat, prikladat castejsie a bude po tyzdni fain...a sa spravilo..

vendulacky
8. sep 2009

aspi, já dnes musela malou nakojit v 7 před koupáním a taky jsem se bála ji jen ukázat bradavku po hodině, pač ona neumí říct "ne, mami děkuji", ale hned spustí vztek a utěšovat jí je tak na deset minut...a ona se zakousla jak klíště, tak jsem byla taková ščasná 😵

lu, matěj je úžasnej, už má pěkně sílu držet hlavičku, naše se zvedá třeba v autosedačce nebo v polosedě nebo když jí chytnu za ručičky do sedu, ale hlavinka se jí po chvíli třepe jak hurvajzovi🙂) ale trénujem 😉

ahoj brin, jak jde látkování? Morské prase, co to je?

aspine
8. sep 2009

vendy zdarec 😉 jo dovca byla super a mozna jeste pojedeme na par dni 😀 mm chce jeste prodlouzeny vikend 😉
no ja jsem pouzila flasku teprve podruhe a uplne v klidu ji bere. takze az ted v sobotu pujdeme na Kabaty tak mamca nebude mit problem ji nakrmit 😉
no jo my bez jidla vydrzime docela dlouho 😅 ale timhle zpusobem se mi to nelibi 😠

inn jeste ze vas mam....tak doufam ze to nebudeme muset riesit 😉

aspine
8. sep 2009

jo jinak vendy uz jsem ti pochvalila mamkovskou fotecku? jestli ne tak chvalim 😀 je krasna 😵

brinzulka
8. sep 2009

http://www.nahuby.sk/obrazok_detail.php?obrazok...

latkovanie ide super...ale maly je najstastnejsi, ked ma holu ritu...kope ma do brucha...rozprava a guuuuuuu a vyskiera sa....

aspine
8. sep 2009

my hlavicku trenujeme akorat tak v poloze pri krkani 😀 to ji drzi krasne 😵

vendulacky
8. sep 2009

aspi, díky 😉 ty můro,ty už jdeš pařit? 😠 emuš mi na flašku dlabe, áálééé koupila jsem dneska v pořadí čtvrtou flašku od MAM, totiž má stejnou savičku jako dudlík, kterej jí jede, tak možná z té si vezme..
i když aventovskou mi už taky vzala, bylo to v noci, tak asi nevnímala, co že jí to strkám do pusinky..přes den jsem měla trochu mlíčkou krizi, tak jsem rozmrazila na noc, kdyby nebylo...

brinzulka
8. sep 2009

u nas je probelma...malemu dat sirup maltofer---on ho vcera drzal v puse a vyplul asi po minute....a to sa nezda, ze 2,5ml je vela

brinzulka
8. sep 2009

je mi luto, ze Vas nestiham citat...netusim kto co a ako....

vendulacky
8. sep 2009

jako v pořadí čvtrtou flašku, ale od MAM první, jinak mám 2x Avent a Nuby..

riusik
8. sep 2009

fuuuha, iba som vyvesila pradlo, namiesala jogurt s vlockami a bananom, co-to spratala a tu tooooolko toho popisaneho 😎

lu: ja sa polepsim, dnes som aj drzala fotak v ruke, ale ono to zacne... inak tie vase kone su dokonale 🙂 a tie matkove faldiky su bozske 😵 maminka ma fakt dobre mliecko 😉

aspine
8. sep 2009

vendy no jasne Kabaty si prece nenecham ujit 😉 😀
my s flaskou problem nemame i kdyz jsem ji dala zatim teprve podruhe....a mame od Aventu
a tobe nechce sat z te flasky anebo ten dudlik vyplivava? 😕

brin to nevadi, kdyz budes chtit vedet kdo s kym tak se rovnou zeptej 😀

inneska
8. sep 2009

brin...ako ked mi pijeme z lyžičky probio...ja lejem do úst a on mi to bokom vypúšťa 😀 a my sa máme fajn 😉 a holá riťula aj u nás vedie 🙂

brinzulka
8. sep 2009

😀 😀 😀 deturence vychcane

inneska
8. sep 2009

riuš...šak už nastúpila nočná smena 😉

inneska
8. sep 2009

nie nadarmo majú tie hlávky také ťažké 😀

vendulacky
8. sep 2009

aspi, nejdřív tu savičku požvykuje a pak vyplivne a přitom se zatváří jak kdybych jí do pusinky strkala ovno🙂)
...a pozdravuj to prase vojtka 😝 😀

innes, díky za info, teď jsem jenn napsala do IP...

já dávám malý probio stříkačkou a prášek (vitamín D) na lžičku a to jí děsně chutná a mlaská a otvírá pusinku, že ještě 😀

jinak třeba sab simpl. jí dám lžičkou na jazýček a ono jí to steče do krku, nemá šanci plivat...i když ten sab jí chutná taky 😅

lucim
8. sep 2009

uz som zase tu, mm potreboval pracovne notebook, tak som mu ho na chvilku pozicala .

dakujeme za pochvalyyyyy ... a co si myslite, tak vysoko a tak dlho konickoval prvy krat, tak som to musela nafotit, tiez doteraz chvilku a dost, ale trenuje na rukach, uz ho takmer nemusim podopierat. 😉

aspi kabaty? juuuu, to bude zazitok, tak si to uzi. 😀

brinzulka
8. sep 2009

asi mu to musim dat ked bude mooooooc hladny...vcera mi to slo na 4lzicky...a taky bol spokojny..kym sa cely neoplul a to tmave...hruza svet 😀

traktor
8. sep 2009
brinzulka
8. sep 2009

LUCIM- nedas sa na toto...tu dnes s tym furt otravujem
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

traktor
8. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=3218556 a toto na nozky nech nam nie je zima 😉

brinzulka
8. sep 2009

jeeeeej...trak..inak co ste tu minule hladali overal...tak som si povedala, ze nemame..a co som nasla link...aj som ho nakoniec objednala...a uz mame...kupili sme z mimibazaru...

traktor
8. sep 2009

brin masfirmu? ci si dilerka? 😀 😀 😀 😝 😀 😀 😀

brinzulka
8. sep 2009

fesuliak bude 🙂 sikovnica trak. 😉

lucim
8. sep 2009

traky ty si ivana? 😀 a gratulujem, si jedina ucastnicka aukcie a vyhrala siiiiiiiiiiiiii 😀

brin nedrazdi, nemozem kupit vsetko, co sem hodite ako link 😝 ... ale zamyslam sa. 😉 ty to ides kupit?
musim sa zamysliet, ci a kolko a kam budem matka nosit, lebo dnes sme boli v manduce v nemocke a ja neviem co mi bolo, ale zdal sa mi strasne tazky, boleli ma nohy - mala som po dlhej dobe slusacke topanky a nejak mi bolo nepohoslno ...

inneska
8. sep 2009

traky..gratulka 🙂 maťko bude fešáčik ...

a zajtra budem mať aj fusak od kamošky...mm mi ho donesie 🙂

brinzulka
8. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tutaj...stokle a manduca...cela svadba...na striedacku...boli ma chrbat, len ked s nim varim a ked si blbo utiahnem manducu...snazim sa mat ten pophruh spodny na bedrach....tak som potom chrbticovo ok...

ja som uz objednala...lebo maly b kociku nespokojny...tak sa budeme vlacit aj cez jesen...a snad pojdeme na Oravu a tam to bude.akoby sme nasli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre