Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

beruska113
21. sep 2009

Innes, Lucim,
ako tá MD? Vy ste vždy tak sveta znalé. Inak baby ma včera nasr...li. Sa trepem do Tesca, sa tu spomínali výpredaje e figa borová. Akurát vetrovky mali z 10 na 7, tak som malému kúpila.

inneska
21. sep 2009

lu..maťko je šikulko 😉 fakt sú zo dňa na deň tie detičky inakšie a šikovnejšie 😵 😵

babyzuzana
21. sep 2009

inn nieeee to si ma pobavila 🙂 chlapa mam uz v olomouci, ale nerozpravam sa s davidom aby odomna neochorel ☹ ☹
ako by som vlastne spoznala u tak malinkeho babatka ci odomna nechytil hrdielko??

beruska113
21. sep 2009

Inn,
no moj malý začal lenivieť. Tak krásne pásaval barančeky, ale včera len ležal a nič. Som mu aj hrozila, že včetky mu ujdú, ale kašlal na to. Hovorím mu, čo si to za pasáka?( nevedelo ma hneď napadnúť slovo pastier) ?už sa skoro došúlal od smiechu.

beruska113
21. sep 2009

Babyzuzana,
aj mne tak bolo minulý týždeň. Bábo vtedy nechce jesť, ale ja kravka som utekala doktorke pre istotu s ním.

beruska113
21. sep 2009

No musím ísť, už ho nezabavím. papa potom dočítam

lucim
21. sep 2009

berus, vcera pred pol nocou som sem hadzala linky pre babyzuz, kukni si tie prispevky ... a to co ma byt od noveho roka, to este nie je schvalene ...

inneska
21. sep 2009

beruš...ked bude niečo na 100pro ohladom MD, dáme vedieť 😉 a aj u nás tescu mali skoro figu borovú 😠 to čo som chcela nemali a ostatného mali dosť..tak ani ja som nenakúpila 😒

zuzi..no ešte že tak 😉 a neviem, ako by som to spoznala...asi by bolo bábo viac plačlivé, mrzuté..tak by som sondovala, čo prečo to 😅

inneska
21. sep 2009

ja som vysávala tých pavúkov, čo som ráno spomínala 😀

lucim
21. sep 2009

mia karamelka je tiez sikulka ... a to neva, ze sa obcas trafi, monokel snad mat nebude. 😉

inneska
21. sep 2009

my ideme von 🙂 🙂 poobede sa ozveme 🙂 paaaaaaaaaaa

traktor
21. sep 2009

vsetkym co oslavujete vsssssssssssssssssssssssssssssssetkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

traktor
21. sep 2009

skocte si do nasho stareho tesca, tam nakupite 😀 😀 😀 a po ceste ma mozte prist navstivit 😵

anavi85
21. sep 2009

maminky, chcem sa opytat ci aj vasi mrnuskovia slintaju, ja mam pocit, ze ten moj slinta az moc

traktor
21. sep 2009

a som piekla dnes capucino susienky s mimibazariku, a su uzasne...

traktor
21. sep 2009

anavi nas slinta neskutocne a uz dlho 😉

traktor
21. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17856, su fakt skvele, kto ma rad keksiky nech vyskusa 😉

riusik
21. sep 2009

trak: ty si zlata, ty stale pozyvas 🙂 sak pockaj, sa tu dohodneme a "dobehnme" raz na nejaku dobrotku k tebe 😉

traktor
21. sep 2009

rius skoc, aj vsetci, ja kazdy den peciem, neboj ja vas pohostim 😀

riusik
21. sep 2009

joooj, hned by som, ale...ke su predsa len "trocha" daleko 😎 ja som bola zatial jedinykrat v kosiciach, minuly rok na kamaratkinej svadbe a poviem vam, ze som netusila, ze slovensko je take velke 😕 to bola dlhaaaa cesta...

riusik
21. sep 2009

ale dala som sa nahovorit na dalsiu dlhu cestu, i ked je kratsia ako do kosic, v piatok vyrazame do krkonos... to som zvedava, ako to zvladneme

traktor
21. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6475296, akurat nam ich postarka dorucila, a prisla nam aj hrazdicka, len nam ju nechala na poste...ta nechapem ked doniesla jedno nemohla uz aj druhe? 😅 tak musim ist do susednej dediny peso na postu....

traktor
21. sep 2009

mam sa zas vydavat? prisla by si...? 😀 😀 😀 😀

riusik
21. sep 2009

trak: pekne, ty disneyovsky maniak 😎

riusik
21. sep 2009

tak to by som urcite neodmietla, take svadobne pozvanie krasnej stvornasobnej maminky 😵

traktor
21. sep 2009

co narobim, ja som maniak na take vecicky....potom som zavisla na konovi, na hrackach, na peceni kolacikov, .........jezis ja som zavislaaaaaaaaaaaaaaaaaaa poooooomoooooooc 😀 😀 😀

riusik
21. sep 2009

😀 😀 😀

traktor
21. sep 2009

a najviac som zavisla na mojich detoch ale to je normal, ze /no musela som to napisat ,aby si daktonemyslel, zeich zanedbavam 😀 😀

riusik
21. sep 2009

neboj, nie si sama

riusik
21. sep 2009

to mi prve napadlo, ked si pisala o zavislosti, ze deti su kde? ale ved to je jasne, to sa ani pisat nemusi...........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre