Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
22. sep 2009

brinzulka, tak všetko naj k sladkej 18+drobné 😀

josifek
22. sep 2009

brin to se máte u nás ta vinea nejde sehnat, ale mlíka mám dost 😉

voskovka
22. sep 2009

ahojte...pri prvom som dostala menzes hned po 600nedeli a kojila som... a teraz nekojim a bol min.tyžden...

lucia32
22. sep 2009

brin a nevadí, že je bublinková? moja bude mať z toho koliku 😝 , či ju musím vyšumieť?

brinzulka
22. sep 2009

josifek...u nas nie je tiez lahke...ale mm ma minule velmi milo prekvapil...pozerali sme letaky z metra a tam vinea...normal mi kupil 2*6flias..

brinzulka
22. sep 2009

daj si do pohara-vybublinkuje...inak da sa zohnat aj nebublinkova-ale to skor v restauraciia v malych flasiach...Lucia...malej nepomaha ak s nou pri kazdom prebalovani pocvicis...pomagas brusko?

brinzulka
22. sep 2009

David ten plakal na vsetko mozne, kukuricu, hrach, hrozno....
Andrejkovi nevadi skoro nic..teda do Kckovych potravin este nejdem...
A to, ze osm selektovala, co sa dalo...aj tak nam Davido vrestal...a tot je zasa kludne...ze to tou stravou niekedy ani nejak nezachranis..Budete mat superstar spevanu.

lucia32
22. sep 2009

brin...eee, nechám ju kopkať, ponaťahujem nožičky, masírujem pupíkom...niekedy je lepšie, niekedy horšie...dnes ideme na krčné, či príčina jej plaču nie je náhodou v uškách...ona je tak strašne nekludná 😝

lucia32
22. sep 2009

hej, hej bude z nej operná speváčka...a možno aj herečka...bi niekedy mám pocit, že to filmuje 😀 ...krásne si džavoce a odrazu rev ako pavián 😲 😝

inneska
22. sep 2009

ja zatial MS tiež nemám..aká paráda 😀

tiež som pila vineu, mliečka bolo, hlavne v porodke...teraz nepijem, aj tak je dosť 😎 ak bude pomenej, určo budem piť 🙂

brin..určite je mm lacnejšie kúpiť 12 fliaš vinei ako kupovať drahý nutrilon 😀

brinzulka
22. sep 2009

pockaj ake bude 4te dieta 😀

brinzulka
22. sep 2009

innes...no takto som sa na to nepozerala 😀 ...inak furtky ked chodim tu smiechotavu ikonu...ma napadne, ci nemam mak na zuboch...pomedzi, medzi

brinzulka
22. sep 2009

chodim=hodim

lucim
22. sep 2009

uz som zase pri vas, kavicka predo mnou.

brin, kolko planujete este deti? 🙂

luci to preliecenie sooru malej na ten nejlud nepomohlo?

brinzulka
22. sep 2009

domu, pijeme tomu 😀

brinzulka
22. sep 2009

mm uz nijake aspon so mnou...si robil srandu, ze s frajerkou...a to som mu rozpovedala potom uvahu-ze ked nechce tretie..tak preco s frajerkou, ved to je tretie...tiez

lucia32
22. sep 2009

lucim...už nie je tak zarevaná...sa mi zdá, alebo som si zvykla? 😝 😀 ale má nekludný spánok, aj cez deň, aj v noci, stále sebou trhá, myká, ak ju v noci nezabalím do perinky, tak ani nespíme...cez deň sú to len minútovky 😝

lucim
22. sep 2009

brin ale to uz nebude mat podla hesla, ze kazde dieta si zasluzi vlastnu matku 😀

brinzulka
22. sep 2009

prosim si heslo na album julovciatiek...ak viete...do IP...dakujem

lucia32
22. sep 2009

lucim...chcela som kúpiť ten viburcol čípky na neklud, ale nikde nemajú...objednajú mi? Ani netušia čo to je? 😝

lucim
22. sep 2009

jasne ze ti objednaju, je normalne v distribuckach, len im asi musis nadiktovat po pismenkach co chces .... 😝

brin pisnem IP

brinzulka
22. sep 2009

aaaale ved nevadi...som mu na to, ze ked sa bude dat idem na salsa aerobic s cernochom...tak mi tu denno denne o cernochovi basni....na ved aj tak sa da...hlavne, ze je sranda...

inneska
22. sep 2009

doma, pijeme tomu bolo na pošťa...cikanie 😀 😀 😀

inneska
22. sep 2009

my ideme do MC...včera neboli, vedúca sa v sobotu vydávala 🙂 ideme hladať nových kamošov 🙂 paaaaa

brinzulka
22. sep 2009

oooo tak sa zabavte...ja balim deti a ta het na jazera....sa tu majte devuchy...ak niekto vecer nebude branit hrad...tak si zafarmarcim a urco pridem...

lucia32
22. sep 2009

už som si to vytlačila, nech to vidia na papieri...idem sa pomaly chystať, malinká ako tak spí, o 10 máme byť na krčnom...

lucim
22. sep 2009

vsetky niekam idete ... a co budem robit ja???? kam idem?

inneska
22. sep 2009

luci..pojd s náma a budeš máma 😀

lucim
22. sep 2009

inn 😀 😀 😀 to sme tusim vsetky .... ale mozem zistit, ci je MC na brezovej .... 😉

inneska
22. sep 2009

ja by som o bambulke ani nevedela, len vedúca posiela cez koníka pozvánky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre