Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
23. sep 2009

gtver si sa tu zjavila ako anjel prekladatel. diiiky 😀

traktor
23. sep 2009

no viete co , preco musite mat na jednycizmy tolko nazvou?a viete co som robila doteraz ? somsi nasla slovensko cesky slovnik a nicmito nenaslo...kurnik to ani slovnik nevie co sa v cesku nosi na nohach? 😀 😀 😀 😀

inneska
23. sep 2009

traky 😀 😀 😀

gtver...milé od teba, že sa o nás zaujímaš 😉 erik je zlaté bábätko, darí sa nám super...paťko si ho poctivo stráži a chráni 🙂

inneska
23. sep 2009

takže komu sa čo páči 🙂 kozačky, holínky...

inneska
23. sep 2009

gtver...a tebe prajem pohodičkové tehotensvo 😉

gtver
23. sep 2009

inneska, děkuju, každé přáníčko pomáhá 😉 🙂

traktor
23. sep 2009

tak aj ja sa pripajamaj kedta nepoznam vsetko dobre a nech alex zaklope na brusko pekne v termine, vsetko dobre 😉 😵

traktor
23. sep 2009

som teraz smejdila po bazariku / no kde inde asi 😀 😀 / a ze voditko na dieta....uz len nahubok a mozme ist 😅

traktor
23. sep 2009

som si teraznormalne predstavila ze to dam matejvi a idem s nim von....no otras predstava

traktor
23. sep 2009

kde ste este stale hladate v slovniku tie cizmy? 😀 😀 😀

vendulacky
23. sep 2009

a tady se furt štěbetá.... 😀

ahojky, zdravím zlatíčka a zas půjdu za tou mojí teroristkou🙂 Dneska měla pískací den, po koupání záchvat, byla asi přetažená...pak s mě držela jak klíště když usínala, bublinka..

musím vás trochu počíst, abych byla v kurzu...

vendulacky
23. sep 2009

ááá, kozajdy, hm, tak ty si musím pořídit na zimu nový, starý onošený.... 😝 a vůbec, bůhví, jestli je vůbec dopnu přes ty moje obtloustlý nohy 😝

inneska
23. sep 2009

ja som bola v chladničke 😀

ven..no vitaj..ako sa vám darí?? prdíky, kakanie, bruško? 🙂

lucim
23. sep 2009

nam dnes prisiel balik a bola tam zimna bunda aj boticky holinky kozacky snehule cizmicky pre matyska 😀

vendy cmuuuuuuuuuuuul 😵

traktor
23. sep 2009

ahoj vendy 😉 lucim 😀 😀 😀

traktor
23. sep 2009

lucim a de su fotky...chcem vidiet, ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeem vidiet 😀 😀

traktor
23. sep 2009

vendy ako sa povedia cizmy po cesky? 😀 😝

inneska
23. sep 2009

luci 😀 😀

ja mám 2 balíčky na pošte 🙂 zajtra vyzdvihneme...som kupovala aj nejaké vecičky pre natálku..rodičia sa idú rozvádzať 🙄 ale v tomto prípade je to dobré, bo otec droguje, fetuje a podvádza a zabúda, že má dcéru...ešte aj na cigerety si pýtal peniaze, čo všetko prefetoval 😠 ...a momentálne nie sú v najlepšej finančnej situácií, a v oktobri bude natálky 🙂

lucim
23. sep 2009

traky teraz neeeee, je to v spalni a tAM spinka matko ... ale pockaaaaj, najdem linky co som kupovala ...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4492350
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5044883
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5254775
a este nejake dupky a body

vendulacky
23. sep 2009

ahojky žlutá, modrá a červenobílá 😝

Emuš se mi srovnala, kadí jak zjednaná, prdí jak starej dědek, celkově se má k světu...jen včera měla nějakej divnej den, asi mi rostla a každou hodinku a půl si žádala dávku až pak studna vyschla a tak jsem sáhla po tajné zásobě UM a vyžahla mi 100...nu a v noci se kroutila jak žížala, asi jí bolelo bříško. Měla nutrilon ten nejslabší, tak nevím...
Jinak dneska zkouší co vydržím, píská a píská a píská a vůbec nespí....

lu, to bude matýsek kauboj 😀

inn, postřehla jsem, že vám gratulovali k zdravému srdíčku, tak se přidávám do fronty!! Posílám pusu, jen tak dál!!! Hlavně at jste zdraví!!

lucim
23. sep 2009

inn natalka je to dieta co si mala este ako tehula v albume? chuuudatko ... ale dobre, ze toho bude uchranena. 😖

vendulacky
23. sep 2009

traky, ještě tu nepadly gumofky 😀 ale jsou to samo kozajdy....

lucim
23. sep 2009

inn aj ja vam musim zagratulovat k vybornym vysledkom, som ale trglo, ze som zabudla. super. 🙂

ven tak jej to UM nesedi, schovaj ho zase. a vobec, kde mas zasoby svojho mrazeneho???? 😉

vendulacky
23. sep 2009

inn, si dobré srdiečko, chudáci děti takovejch rodičů...

tak jo pusinky, jdu na kutě, bo za 2 hodky kojíme....a pak co 3 hodky 😝

DOBROU!!! MUASK MUASK 😲

inneska
23. sep 2009

lu, fešáčik bude maťko 😉

ven...čau hnedá 😀 dakujem za gratulku 😵 sme boli na kardio dnes, tak preventívne a zatial všetko dobré 🙂 zajtra ráno ešte sono...
myslíš, že ju bolelo bruško z UM?? a teraz píska z hladu alebo..?? 😕

vendulacky
23. sep 2009

lu, UM je už napůl spotřebované a napůl v kanálu...jsme zkoušely flaštičkovat před OP, pak občas dokrmovačka. Mám asi ještě 2 dávky, ale musím říct, že do teď jsm do ní moc nedostala, tohle mlíko chce jen z kozenky a z flašky mi ho nechtěla...taky je to úplně to první mlíko (1. měsíc) a možná chutná jinak, nevím...emča dělá drahoty, někdy jí vůbec nerozumím, co vlastně chce...

lucim
23. sep 2009

vendy cecek chce, cecek, cemu nerozumis? 😝 😀 😀 😀

traktor
23. sep 2009

lucim no parada, tak zima moze prist 😉

lucim
23. sep 2009

traky este neee, bundicka je nam este dost velka, este musi matko dorast. 🙂

traktor
23. sep 2009

ven ani ona ti nerozumela co vlastne chces s tym UM, .....tak....kozenky ven a mamo koj....chaaaapes 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre