Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
24. sep 2009

dobryyyyyyy veceeeeeeeeeer.

samy, je mi luto, uprimnu sustrast. ta vasa adoptovana babicka vam musi chybat. 😕

my sme boli dnes v trencine s kamoskou, mala tam mat biznis a rande, len to domotala a nestretli sa, tak sme len nakupovali. matkovi som kupila to mojkadlo na dudlik, uz s nim spinka. hodim foto.

traktor
24. sep 2009

rei je dolezite aby to bola vriaca voda aby sa ta para uvolnovala on to dychal, ked sa spoti prezlec ho...

inneska
24. sep 2009

erik uložený v posteli 🙂 idem rýchlo do sprchy, spratať kuchyňu...

majkas
24. sep 2009

samy hej, sak preto nas poslala na to vysetrenie

traktor
24. sep 2009

a nepada mu potom ten dudlik? mne to prislo take velke, tazke....

reilyy
24. sep 2009

traky 🙂 ach taaaak 😉 som myslela ze sa matej snazi erika dobehnut 😉

samayka
24. sep 2009

luci ahoooj.. no chýba... vždy keď som išla domov, ona stála v okne a keď nás videla, cupitala dolu schodmi pomôcť mi. aj keď mi len deku s kočíka niesla, aj tak bola rada že pomohla. a sýkorka vždy spala.. som sa smiala, že k nám bude chodiť v noci aby eluška spala. lebo fakt, že vždy keď sme sa stretli tak malá chrnela... do kelu.. chýba mi...

to mojkadlo máme aj my.. a moc nám nefunguje.. ona hneď ako zaspí dudloša vyplúva a keď zaspí dosť tuho tak už ho ani netreba ..

traktor
24. sep 2009

rei matej sa uz v nicom neponahla...frajerku uz ma ...tak co mu viac treba.... 😀 😀

reilyy
24. sep 2009

keru frajerku? 😕
nezacneme robit tabulku parikov aby sme boli v obraze? 😝

traktor
24. sep 2009

samy aj u nas to tak je zaspi s cumlom a hned ako zavrie ocko cumel leti.....a co je zaujimave a zaroven smiesne, cely cas si v urcitych odstupoch cumlikuje...ale bez cumla...len tak hybe pusinkou 😀 😀

traktor
24. sep 2009

no T 😵 A 😵 M 😵 A 😵 R 😵 K 😵 U 😵

samayka
24. sep 2009

traky - presne... strašne je mi to smiešne.. alebo keď sa jej sníva o didách mojich.. to normálne občas vidíš ako ťahá... a ešte sa k tomu aj usmieva

traktor
24. sep 2009

sam tak, tak 😀 😀 😀 😀

traktor
24. sep 2009

jeju nas neskutocne leje, len tak huciii...

reilyy
24. sep 2009

😀 to je paraaaada jak sa ho drzi 😀

traktor
24. sep 2009

inac som dnes bola v tescu, treba nam body s dlhym rukavom /vsetko je nam kratke 😅 /...a net, minule som nekupila....som zavahala...a v celom meste som kukala a nic...niormalne nechapem...maju len s kratkym rukavom, 3 ks po 125 korun tak som vzalaaspon tie, dam na vrch mikinu...ze normalne budu body podpultovy tovar ako dakedy bompari?

lucia32
24. sep 2009

lucim zlatý 🙂

traktor
24. sep 2009

lucim parada...a nevipadava mu to s pusy...nie je to tazke....

majkas
24. sep 2009

lucim zlatucky je 🙂

lucim
24. sep 2009

jaaaaj, nie je to az taky ideal, musime dotrenovat chytanie mojkadla, na boku ked je, tak to ide, ale aj tak sa obcas vysmykne, a ked lezkal na chrbte, tak sa to prevalovalo prec, ale to docvicime ...
prave zacal strasne revat, idem kuknut co sa deje, tato si nevie poradit ... 😒

samayka
24. sep 2009

luciii - aj my máme v tej farbe.. a presne ako píšeš.. keď ležala na chrbátiku skôr jej to ten dudel ťahalo z pusy von 😀 😀 ale až trošku podrastie tak ho schmatne mojkáča a uvidíte to dudlovanie 😀

ale parádny je matýsek. fakt zlatíčko... vytúžené 😉

samayka
24. sep 2009

dobre cicušky.. ja nie som typ do nočnej smeny.. idem sa vyvaliť na gauč. dnes patrí len mne, drahý išiel hrať futbal a zobral aj havu, že nech si polieta pri ihrisku... už ju vidím ako po tme niekde lieta, bude čučať pri lavičke a nechá sa rozmaznávať od spoluhráčov 🙂))))

tak brúúúú a nech vám tie babuliatka krááásne chrumkavo hajajooooo!!!

majkas
24. sep 2009

samy prijemny relax na gauci a bruu potom 😉

lucia32
24. sep 2009

moja micka je vymenená...klop, klop, žeby ten viburcol? normálne, že revala, tak haji na ručkách, potom prsko slabotečúce 😝 , zahajala do postielky a tam sa prebrala a sama ticho ležala, tak sme jej púšťali spievajúci mesiačik a už tuhne, frčíme bez UM, dúfam, že noc zvládneme, máme ryžak 😉

reilyy
24. sep 2009

koho? 😕

voskovka
24. sep 2009

tak som tu zase....zajtra ma čaka doležite vyšetrenie,tak sa idem vyspať...prajem vam aj drobatkam beplačove sničky... 😎 😵

lucia32
24. sep 2009

ryžový odvar 😀

brinzulka
24. sep 2009

idem sadittttttttttttttttt...hallo...kto ide so mnou...

jajona
24. sep 2009

Ahojte,

Matúško sa mi začal dnes nervačiť pri jedení. Neviete čím to je???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre