Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
24. sep 2009

brin: budu nas chvalit 😎 🙂

riusik
24. sep 2009

dobruuuu

lucim
24. sep 2009

jesuuuuuuuuuuuse, to raz aj ja budem SVOKRA??????????? 😲

alexarisko
24. sep 2009

Lulu to je sok, coooo?????? 😀 hehehe

zeny ked na najblizsie stretko pridem s vypalenymi ocami, tak to bude znamenat ze mi svatena voda neurobila dobre, pravdepodobne kvoli tym mojim kecom ale hlavne to bude znamenat ze erzika bude niekde stastna zaspavat

vendulacky
24. sep 2009

lucim, už je to tak 😀 😀 čeká nás to asi všechny, ale my nebudem jak ty naše 😀 😀

alex, já koně trochu flákám, ale jinak zavítám jen takhle na večer, kdy pískátko spí a vím, že už se nevzbudí až ve 2 😀
To vím, jak se malá přisála a nepustila 😀 myslela jsem, že jsi tomu teroru udělala ráznej konec 😀
Ale vymyslela jsi to fíkaně 😝

lucim
24. sep 2009

aaaale alex , neprides vypalena, to je voda, nie kyselina. aspon myslim. 🙂

alexarisko
24. sep 2009

Lulu nepochopila si, sak ako sa branis proti dablovi? svatenou vodou, ne? a tou ho spalis, tak preto 😀

lucim
24. sep 2009

ja nemam zlu svokru, len ma menej zaujmu o vsetko.

inak, to co som o 9 utekala do spalne, to nebolo nic nezvycajne, len sa tatinko nekukol na hodinky, tak skusal mateja ucicikat, prebalit, masirovat, hladkat, dudlovat a on bol uz jednoducho HLADNYYYYYYYYYYY 😀 😝 Ale tato nema didy, nema mlieko. 😝

vendulacky
24. sep 2009

alex, v poho, když jsem vlezla v neděli do kostela, taky nepadaly svatý ze zdí 😀 😀 ani po mě nemuseli kostel vysvětit 😀

lucim
24. sep 2009

alex pochopila ... ale podla toho co pises, tak by ta voda sycala na svokre, ne na tebe. 😉 pyyycha napr. 😉
my zatial krst neriesime.

alexarisko
24. sep 2009

Vendi , neviem ci po nasom krste nebude musiet odbehnut papez zo svojej navstevy v ccechach a vysvatit cele malinovo 😀

inneska
24. sep 2009

dnes sa nejako nechytám...ešte chvílu počítam, potom zalahnem.... 🙂

alexarisko
24. sep 2009

Lulu jak vam je dobre, ani ja by som neriesila, ale co by clovek neurobil pre rodinnu pohodu aby ten moj maly ratlik doma nestekal jak najaty ze on ju chce mat pokrstenu

vendulacky
24. sep 2009

alex 😀 😀 pánbů se na vámi určit slituje, už kvůli lily, přece jí nezkazí tak významný den 😀

Holky, já normálně na tom křtu dvakrát bulela, normálně jsem asi stále hormonálně rozložená ženská 😀 Nějak mě to všechno dojalo 😅

Tak jo zoufalky zkončily a já můžu jít v klidu spát 😎 gabi a carlos jsou prostě úplně nejvíc 😀 😀 škoda že tam dneska nebyla malá chuanita 😀 😀

Tak brou 😲

lucim
24. sep 2009

alex to sa casom nejak vyriesi ... mozno to necham na maleho, ak bude chciet, mozno najdeme niekde niekoho, komu budeme doverovat ohladne viery , uvidime ....

lucim
24. sep 2009

vendy sladke snicky 🙂

alexarisko
24. sep 2009

idem ja skuknut s mangelom TV total stefika raabika trosku sa zasmeje a hoj sa do hajan

lucim
24. sep 2009

prijemny tv zazitok ... ja idem kuknut kacicky = rybicky. paaaaaa

inneska
25. sep 2009

dobré ránko 🙂

tak my sa zase opäť chystáme, balíme...za hodinku by sme mali vyraziť, tak sa zase 3 dni neuvidíme 😅 ale v nedelu večer som tu ako na koni 😀

leniccka
25. sep 2009

baby vy chodite spat tak neskoro???? ako to zvladate, ja odpadavam s piskotkou vecer o 20.00 😅 vcera som nahodou vydrzala do 21,30 tak to bol rekord poslednych dni 😀
idem odpisat rychlo recept a este lahnem k piskotke, tak sa vykecava uz od 6, tak ju za chvilu zlozi este na 45 mint 🙂

a inac minule tu daval niekto link na capuccino susienky, tak vcera som ich robila a su super, drahy mi ich doslova zozral tak dnes mozem robit dalsie, aha taketo
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17856

paaaa

inneska
25. sep 2009

ahoj leni...traktor ich tu dávala 🙂 mám ich aj ja opísané 😉 a musíš si kúpiť kvalitnejšie baterky, aby si vydržala byť večer tak dlho hore 😀

inneska
25. sep 2009

bambulky, tak mi odchádzame...prajem pekný piatok a aj celý víkend 😉 čččččúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúzzzzzzz 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

brinzulka
25. sep 2009

jeeeeeeeej...pekny vikend...ja som si vymyslela vylet...mm som dala na vyber len den, ci sobota, ci nedela...a dve miesta-nech si vyberie....

josifek
25. sep 2009

krásný den všem a také přejeme překrásný víkend my dneska odjíždíme na chalupu a vrátíme se až v pondělí večer , máme prodloužený víkend 😀

josifek
25. sep 2009

jéééé brin psala jsi že Andrýsek nemá frajerku 😀 😀 😀 😀 tak my jsme volní a synovi se ten tvůj fešák líbí prý dá souhlas pokud nás budete chtít 😀 😀 😀 😀

riusik
25. sep 2009

dobre ranko
inn, josi: pekny vikendik, uzite si to 😵

aj my si ideme uzivat... ja sa taaaaaak tesim na kolaciky 😝

riusik
25. sep 2009

josi: a dobre si si vybrala pre karamelku andrejka, budes mat skvelu svatku 😵

josifek
25. sep 2009

riusko ahojky 😉 Je to se svolením syny Andrejko se mu moc líbil 😉

josifek
25. sep 2009

Jěště uvidíme co na to BRIN 😀 😀 😀

riusik
25. sep 2009

ako co na to brin? ved karamelka je krasna a dobraaaaaa a maminka uzasna, niet o com... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre