Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
29. sep 2009

batt..skús pozrieť sem ohladom postielky 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

inneska
29. sep 2009

rei 😀 😀 😀

luci..ránko farmárka 😀

inneska
29. sep 2009

rei...to ťa ako napadla gvendolina? 😀 😀

reilyy
29. sep 2009

helou fesandy 🙂

lucim, ze ta mam vyplieskat za prezradenie? 😉 posli mi nejaky darcek a neurobim to 😀

inn, ja ti ani neviem, na vymyslanie blbosti by ma bolo...

inneska
29. sep 2009

a ja rozmýšlam, čo za drndu ruskú sa chce so mnou priateliť 😀 😀

lucim
29. sep 2009

reeeeeeei co budeme robit so slonmi? zaberaju dost miesta, ale just ti ho posielam 😀

reilyy
29. sep 2009

lucim, jaj co? sak cirkus otvorime 🙂 ber, sak je zadarmo, abo predaj

lucim
29. sep 2009

rei, kazdemu sa paci, prisli mi 4. 😀
ako sa ma petko? 😉

reilyy
29. sep 2009

noc pohoda jak vzdy, den zacal placom...

lucim
29. sep 2009

rei a cirkus neeee, ja nemam rada cirkusy so zvieratami. 😒 akurat sme sacez vikend o tom bavili (ked ten kolotoc na matka skocil), ze ako mu budeme vysvetlovat, ze mama ani tato s nim do cirkusu nechcu ist ... 😉

inneska
29. sep 2009

to sa dá aj slon poslať?? 😕

inneska
29. sep 2009

eričko sa mi práve pokakaaaal 😀 😀 po tom včerajšom kakaní s plačom som happy 😵 😵 😵

lucim
29. sep 2009

inn od dnes tam je aj slon 😀 su tam vtipalci.

jaaaj, super, ze kakasam, som zvedava, co my dnes, ci bude zase kako vodna pistol 😉

rei a uz neplace, ze, uz si mu ten cecok dala, ze? 😝

inneska
29. sep 2009

slon je typické farmárske zviera 😀

vendulacky
29. sep 2009

bré ráno 😵 😵 😵
Hlásím, že zelí se neosvědčilo ani mně ani emuš 😀 Nad ránem se vzbudila s pláčem, tak jak za starých časů: masáž, rr, čípek, kapky, ranní gymnastika...už je to v poho, ale vyhodila mě v 7 z postele 😝

Z FB jsem lehce mimoň, nemůžu se zorientovat, je tam na můj vykojenej mozek nějak moc informací 😅

batt, mně všichni radí na větší tvorbu mlíčka odstříkávat (jestli máš teda co..) Po kojení, mezi kojením....dneska si jdu pro pumpu a bude se pumpovat...

díky za slona 😀 😀 😀 a ovečku 😉 Ještě nevím, co si s nima počít 😀

lucia32
29. sep 2009

chvíľu tu nie som a tu vrava v plnom prúde 😀

inneska
29. sep 2009

my ideme von 🙂 papa

anavi85
29. sep 2009

ahojte, tak ja len nan skok,lebo Adko je uzastne hyperakivne dieta uz teraz 😀 a hlavne cely den nespinka,este ze aspon ako tak pravidelne v noci...v nedelu sme mali krstiny a este zial nemam ziadne fotky,lebo fotili vsetci okrem nas, tak cakame a potom dam do albumu...
u nas je dost zatiahnute a pofukuje, tak von nemozeme...tak len v nutri a Adko je radsej vonku, tak dnes nieje vo svojej kozi
tak, idem sa mu venovat dalej
😀

battole
29. sep 2009

inn: dik za stranku....super veci su tam, uz iba posurfovat

reilyy
29. sep 2009

chcem konaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, zajtra mi darujte kone, jaska? 😉

laurajana
29. sep 2009

ahojte...som kuk albumčeky, tu bolo stretko? 😉

jaj detičky sú nádherné...rastiete všetky do krásy...nádhera...radosť pozerať albumčeky, všetkým veľa zdravíčka a krásnu jeseň 😉

reilyy
29. sep 2009

hej, stretko, dalsie bude v decembri, v aprili bude v kosiciach a BB by sa tiez mohli dohodnut..ty mas najblizsie kam?

jajona
29. sep 2009

Ahojte,

niektoré už máte také šikovné dietky. Myslím, že traki dávala to videjko, ako sa jej malý preguľuje hore dolu. Supééér. Ten náš ešte takého kúsky ešte nestvára.

Najnovšie máme problémy so zaspávaním. Venujem sa mu a asi tak po pol až 3/4 h, potom začne byť nervózny, začína mrnkať, jačať. Takto vydrží dosť dlho 😒 a až potom zaspinká.
Teraz už ťahá od 11 h. Sem tam sa pomrví a spinká ďalej. Čakám, kedy sa zobudí. Včera o takomto čase sme už "špacírovali". A jasné, spinká na brušku. To, že sa mu nedobre spinká na chrbátiku má asi po mne, lebo ja tak tiež vôbec neviem spať 😝

U nás tiež dosť fučí, tak neviem, či s ním ísť von alebo nie.

lucia32
29. sep 2009

aktualizujem 😀

reilyy
29. sep 2009

ja som bola von, poriadne sme sa naobliekali, ten sviezi chladny vzduch mu len prospeje 🙂
a my mame to iste jaji, a najnovsie zaspi v takych divnych polohach....napr.visi hlavou dolu a obe ruky natiahnute za hlavou 😕 😀 prehnuty v chrbate jak akvabela

lucia32
29. sep 2009

akvabela? hmmm...ešte som nevidela? 😲 😀

reilyy
29. sep 2009

😀 no faaakt, z neho bude akvabel alebo baletaaaak 😉 co Natysek?

laurajana
29. sep 2009

rei najbližšie by bola BB 😉

reilyy
29. sep 2009

lauri, tak nejake stretko zorganizujte, sak je vas dost z okolia a priamo z BB....ty, jenn, leniccka,ozi,zuni aj ked ta sa uz davno neozvala, a kto este?uz neviem 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre