Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
2. okt 2009

jo, na nieco som prave prisla, ako ziskat penizky na vyse, ja mam za inn 500 - ked niekto ziska ribbony, kliknite na Get a bonus from .. 🙂

inneska
2. okt 2009

luci..ja som na to poobede klikla a vyhodilo mi nejakú chybu 😒

zuzi...helo baby 😉

ven...zberu zdar 😀

lucim
2. okt 2009

inn klikni ale na cudzie - este raz 🙂
zuziiiiii a kolko maju rokov naozaj? to tam musi byt sranda, tolki v byticku. aj s mackou a davidkom. 🙂

inneska
2. okt 2009

lu...už mi to ide...ale dáva to 50 mincí 🙂 šikulka, že si na to prišla 😉

babyzuzana
2. okt 2009

vies oni aj ked budu mat cim dalej tym viac rokov budu to vzdy pre mna a mojich rodicov "soplosi" ten vyraz na nich uz zludovel 😉 Segra ma 17 a brasko skoro 21 🙂

janula14
2. okt 2009

vendulacky rada se k vam pridam na farmu,ale nevim o co jde.
s temi dlouhymi vecery je to ruzne,nekdy je sice dlouhy,ale nejsem sama,protoze se maly samko hlasi o slovo a to potom padnu vycerpana 😝
jinak vsem dekuji za vrele privitani,hned se mi zlepsila nalada.
uz se budu muset pro dnesek rozloucit,musim jit krmit a zrejme potom odpadnu s mimcem

vendulacky
2. okt 2009

jéééééééééééééééééééééé lucim, ty jseš hlavičkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!
A můžu utrácet!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

babyzuzana
2. okt 2009

kurnik ma uz nestvite s tou vasou farmou, vam tam asi nabehnem a skonfiskujem urodu!!!! 😀 😀 😝 😝

inneska
2. okt 2009

janka...tak papa a znova prídi na pokec 😉

ven...lucka je hlavička 😉 pozberané?

zuzi...šak sa tolko nejeduj a pridaj sa k nám 😉

lucim
2. okt 2009

janulka pokojnu noc zelam 🙂

innn tych 5OO bolo za to, ze si zislala najvyssi modry ribbon, za nizsie je menej. 🙂 veeen, pekne utracaj 😉 zuz 😉 sa divim, ze este odolavas 🙂

zaba2707
2. okt 2009

ahojte zienky .. sem tam tu na vas mrkam ale musim pracovat ... lebo furt sa nie a nie k tomu dostat

babyzuzana
2. okt 2009

inn ked ja nemam FB 😒 nejak sa nerada pridavam do "davu" ked na niecom ficia vsetci 😉
ale jedneho dna sa pridam 😉

lucim
2. okt 2009

zabi a co robis mojko? to uctovnictvo?

lucim
2. okt 2009

zuz ale to uz budeme frcat na niecom inom a budes tam sama. 😉

zaba2707
2. okt 2009

ano lucimka presne tak zahrabana v papieroch ... tieto posledne dni sa mi pri malom nedalo tak teraz dobieham a snad trosku i nadbehnem ...

zaba2707
2. okt 2009

dnes mi odpisala annag poslala mi veeela otazok tak som aspon jej na ne odpovedala tak som zvedava ci nejako poradi a ci to pomoze ....s tym mojim mliekom

lucim
2. okt 2009

zabi si sikulka ... a ako dnes to mliecko, zatial rovnako?

inneska
2. okt 2009

zuzi..presne ako píše lucka, už to nebude in a nebudeš mať žiadnych susedov 🙂 aj ja som odolávala a nakoniec som podlahla 😀

žabka, tak nech ti to ide odruky 😉

lu..už som na to prišla, že je to podla hodnoty stužky 😉 som klikala aj na ostatné, tak som si zase nahrabala zopár prašuliek 😀

babyzuzana
2. okt 2009

farmarky ale idem sa umyt a hajkat, vobec sa mi nechce, ale rano o pol 8 uz veziem bracha do skoly a potom ficim so zenskym osadenstvom mojej rodinky do Parndorfu
dobru urodu zelam, papaaa

vendulacky
2. okt 2009

babyzuz, nedělej zagorku🙂

zaba, já takhle po nocích pracovala minulej tejden, teď si dávám voraz, než mi zase bude hořet za zadkem... 😒

děkuji innes za bodíky, hned jsem zasadila artyčoky a ještě mi zbylo 😀 😀

zaba2707
2. okt 2009

snazim sa medzi tym ako maly papa este odsavat aj nech by sa to zacalo viac tvorit tak som vyodsavala nejakych 160 ml .. nechapem to on taha a uz potom nechce ani za svet tak zaspi ja si medzicasom odsajem tu trosku co mi tam ostane a on o pol az tristvrte hodinu je nanovo hladny ... dnes vytiahol jeden aj druhy prsnik a uz v nich nic nebolo tak som mu z flase dala a stiahol este k tym dvom prsnikom 90 ml z flase akoby nic

lucim
2. okt 2009

zuzi to bude v aute veselooooo, peknenakupte, aj mne mozete. maju tam aj detske vecicky? 😉

zaba2707
2. okt 2009

no mne tak hori pod ritou teraz Vendy 😀 tak musim makat ale ako vidim zasa sa radsej venujem konovaniu 😀 je to proste zavislost a velmi prijemna

inneska
2. okt 2009

zuzi...tak dobrú nocku 🙂 a príjemnú sobotu...

ven...tak teraz to bude už len lepšie s prašulkami 😉 sme sa na to riadne namotali 😀

lucim
2. okt 2009

zabi som zvedava co ti vymysli annag a ja tomu silno verim, ze to pomoze.

ven articoky rastu dlho, ma nebavilo na ne cakat. 😝

tak to vas tu je uz viac pracujucich... aj ja sa asi pridam o 2 mesiace trosicku.

babyzuzana
2. okt 2009

maju, maju, milujem RL, furt tam nieco vycmucham za par euracov 😎 😉

zaba2707
2. okt 2009

ja tomu tiez verim lucik lebo ine mi vlastne ani neostava ... ja dufam ze sa to este nejako upravi dnes som sa uz nad tym tolko nezamyslala a brala to lepsie ako vcera ...

vendulacky
2. okt 2009

Tak jsem zabrousila ke kamarádovi sousedovi na zeď, jestli tam neposbírám ještě nějaký body a napsalo mi to, že získání bodů z jeho stužky vypršelo (stalo se včera), tak to platí asi jen ten den, škoda 😝 😝
jsem jak hladovej vlk a slídím 😀

lucim
2. okt 2009

tomanova hovori o prispevkoch prave

lucim
2. okt 2009

zuz co je RL?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre