Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
4. okt 2009

lu...mince sú vo vačku 😀

blani...dakujeme za pochvalu, erik teda priťahuje hlavinku na hrudníček riadne 😵 a čoskoro budete aj vy, kubík to doženie 😉 trochu pocvičíte a bude to ofkej ...

lucim
4. okt 2009

inn sikulka 🙂

blani jasneee, kubik to dotrenuje 🙂

blani2
4. okt 2009

My máme doma taky smíška 🙂 řehtá se furt jak na lesy, největší chlámačka je v noci. To kolikrát probudím mm, jak se musím smát. Na poličku nad přebalovacím pultem jsme mu nalepili nálepky zvířátek a je to asi týden, co je při každém přebalování se zaujetím sleduje, pusu od ucha k uchu a pak začne hned vzrušeně kopkat nohama, že mám strach, aby mi neutekl. A jsme stráááášně ukecaní. My budeme dřív mluvit než chodit 🙂

lucim
4. okt 2009

blani jooo,to musi byt rozkosne, 🙂
ja som mala dnes dojem, ze mi rozumie,a sleduje prst, kam sa to ma pozriet ked sme sa prebalovali, som ukazala na stenu a on sa pozrel na Nema a ostatnych na stene a rehotal sa . 🙂

traktor
4. okt 2009

ahojte prestavka tak kukac co tu nove 🙂

traktor
4. okt 2009

a chcem sa opytat, kedysi uz budem moct kupit aj ine zvieratko okrem ovce, sliepky a kravy? ci to len ked dostanem od niekoho?

inneska
4. okt 2009

mne sa tiež velmi páči, ked sa začne rehotať na celé kolo 😀 sa hned s mm smejeme spolu s ním 😀 smeje sa väčšinou, ked niekoho zaregistruje...kuknem na neho, vydám nejaký zvuk a už sa rehlí 😀 alebo ked mu hýbem ručičkami, ako na ťap ťap ťapušky...

inneska
4. okt 2009

traky, smejeme sa 😀

traktor
4. okt 2009

a aj my mame nieco nove.../ otacame sa, rehnime, dvihame,,,/ alenanovsie sa hanbime...ked sa niekto k matkoviozve a jaho mam na rukach tak sa zasmeje ale hned si schova hlavicku na moju hrud... 😀

lucim
4. okt 2009

traky caaauuu, zvieratka nie su, tie sa len dostavaju . nejake ti poslem. 🙂
sadila som mrkvicku, budu zdrave ocka, este 17 XP a idem do levelu 23. idem na tom popracovat. 😉

blani2
4. okt 2009

Koukala jsem na fota vašich miláčků. Šikulkové 😵 😵 😵 😵 slaďoučtí

Lucim, to je tak skvělý pocit, jak už s náma ti naši broučci spolupracují, že? Náš oblíbený rituál je společné koukání do zrcadla. Když se Kubík poprvé usmál nahlas, tak mě to úplně dojalo 😵
Babulky, jak uspáváte mimča? Nám usnul Kubík jen asi 3x sám v postýlce. Jinak nakojíme, u taťky odbrknem a pak si párkrát potáhnem z prsa a jsme tuzí...naštěstí je to jen chvilka. Mám to nějak měnit?? Dudel ne a ne. Už to s ním pomalu vzdáváme.Pořídila jsem všechny druhy. Jen se s ním blížím a jazyk už je venku 😝 A samozřejmě se u toho malý chechtá

inneska
4. okt 2009

traky, zvieratká musíš podostávať...ja by som ti poslala, ale mne nejdu posielať...treba mi čosi naištalovať, ale nejde mi to nainštalovať..tak neposielam...musíš napísať babám, nech ti posielajú 😉

traktor
4. okt 2009

a este jedna vec...ked pocuje niekoho plakat zacne aj on plakat...tak zalostne...

traktor
4. okt 2009

tak baby posielajte zvieratka... 😀 😀

blani2
4. okt 2009

Traky, ahojky, Matýsek je pěkný stydlín 🙂

To je legrační, číst si, jak farmaříte. No ani se o to nebudu radší zajímat blíž. To by mohlo být nebezpečné 😀
Mně stačí ten náš skutečný vinohrad 😀

traktor
4. okt 2009

nase zaspavanie prebieha tak, ze sa napapame ulozime do postielky a hned spime 🙂

traktor
4. okt 2009

blani ajmne to uz pripada smiesne, prednedavnom sme riesili same decke problemy a teraz farmu 😀 😀 😀

blani2
4. okt 2009

Traki, posílám ti pozdrav od našeho křečka 😀

inneska
4. okt 2009

blani, aj ja tak uspávam....aj napriek tomu že chce dudlík...občas to zvládneme aj s dudlíkom...aj dnes večer, napapal sa, zadriemal, položila z rúk a zobudil sa...pol hodinu sa škeril a nič...dala znova na cicik a hned zalomil 😀 zatial to meniť nebudem 🙂

traky a kto u vás doma plače?? 😅

inneska
4. okt 2009

lu...som happy, že som sa dnes prepracovala do 15 levelu 🙂

lucim
4. okt 2009

uz som vo vyssom leveli, tak sa vam mozem venovat. 🙂

zlaticka chichotave mame ... to hanbenie moze byt cool 🙂

zaspavanie ... najlahsie to ide po kojeni , ked uz je okupkany, to ho polozim do postele , niekedy dudel, niekedy nie a dudluje a zaspi . alebo ho radsej rovno nakojim v posteli. obcas potrebuje podat dudlik, inokedy spi kludne bez neho. niektore dni sme podavaci, ine zase chodime kukat, ze akoto, ze sa nebudi.

blani2
4. okt 2009

Traki, se hned pozná čtyřnásobná matka 😉 Mně furt všichni tvrdí, to máš super, takové miminko, to ti furt spí. Ale my jsme furt hore. Oči jak tenisáky, zvědavec jeden. Otáčí se za vším, co se kolem něj šustne. Byli jsme na prázdninách u mamky a ona že....ten Kubík je jak 2leté miminko. On vůbec nespí 😝

lucim
4. okt 2009

traky chces konika? inn a ty co chces, zase mi nefunguje hromadne posielanie.

blani je to zavislost, a zase, vinohrad je krasna vec, ale nechcela by som ho obrabat. mate dobre vinko?

vendulacky
4. okt 2009

lucim, díky za prašule!! 😵

ahoj blani, ráda tě vidím 😉 kubík je šikula, žádný paušalizování, každý dítko je originál a má svůj čas 😉

lucim
4. okt 2009

cau veeeeeeen 🙂
inn sak super napredujes, zacala si neskor ako ja . 🙂

inneska
4. okt 2009

lu...ja som posiela ráno darčeky, hromadne...včera mi pustilo 24 darčekov, tak dnes som len 20, že večer ešte pošlem..a už sa mi nedá 😠 nechápem...hm, ani neviem čo chcem...ale ba, pošli kocku trávy, sena alebo plotík 🙂 proste dekorejšn 😉

lucim
4. okt 2009

ven a ty co chces? 🙂

inneska
4. okt 2009

lu, ma to riadne chytilo, dnes švagrina nechápala, ako som sa rozmohla 😀

blani...na tejto farme sa tak nenarobíš, ako vo vašom vinohrade 😉

blani2
4. okt 2009

Lucim, musím přiznat, že teď už vinohrad obstarává spíše moje sestra(zahradnice) s přítelem. Je to dřina. Dětství=práce ve vinohradě, ale občas jsme tam chodili i rádi 😀 Do teď vzpomínám na to, jak jsme se sestrou v dětství dostali malé rýčky 😀 😀

a vínko máme výýýborné

lucim
4. okt 2009

blani pridem cucnut 1 glg vinka niekedy. 🙂

farmusky, ja si prosim zajtra nejake tie stromy co som poobede pisala. ideme na modru stuzku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre