Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
7. okt 2009

jenn🙂) už v tom zase lítáš a tolik tě to stálo práce ta odvykačka 😀

...jakože se cejtím asexuálně, cecky jak vemena od krávy, postavu věstonické venuše, celulitidu, že by se tam schoval pomeranč, chlupatá jak medvěd, v kuse v šestinedělí, upocená a vyrašily mi beďary!!!!!
A padaj mi tak strašně vlasy poslední tejden, že jestli to takhle půjde dál, je ze mě do měsíce lebkoun... 😠

jennna
7. okt 2009

idem vypínam..lúčim sa... som rada ,že som vás tu konečne zastihla a trochem pokoňovala.....

prajem dobrú nôcku...papa

gabrielkabj
7. okt 2009

juj idem spraviť čaj pre maroda a idem spt zas bude nočná služba tak sa lúčim a držkajte sa pa pa a bru nocku

jennna
7. okt 2009

vendy..to akoby si opisovala "mňa".... 😝 😝 😝

aspi...čo to čítam, že vás strašia CF??? v rodine ste mali niekoho s CF????

traktor
7. okt 2009

som sa zabudla na farme 😉 , takten stan je fakt super, vrelo odporucam, tym ze je farebny, tak sa v nom matko dobre citi, obzera sa okolo, ....a kupila som donho aj lopticky, to az uz bude sediet...sa tam bude hrat...sa tak tesim 😀

lucim
7. okt 2009

aj mne padaju vlasy asi tyzden, idem si kupit panthenol a zinok

aspine
7. okt 2009

vendy taky se v tom poznavam 😀

jenn ne nikdo v rodine neni....no proste asi mame moc opatrnou doktorku 😕 dneska nam sestricka rekla ze tam posilaj vsechny deti ktere mely nejaky zanet....a my meli zanet stredniho ucha tak asi proto 😅
ale nervy to jsou to vis 😒

lucim
7. okt 2009

traky ja som ten stan vv nasom tescu nevidela ... musim niekde vbehnut do draka

vendulacky
7. okt 2009

aspi, klíďo i přes tejden, to mě nenapadlo, defekt z těhu, kdy jsme ještě pracovaly🙂)
Dej návrh🙂

jenn, ty se taky převtěluješ v neandrtálce? 😀

simi ahoj, tak přijd a já ti budu vyprávět o tom jak doma šůruju ráfky u záchodů 😀 😀

gabi, doboru...

kde máme inesku??

inneska
7. okt 2009

božinky, ja som dnes taká unavená 🙄 ani ťukať sa mi nechce 😝

a mne tiež desne padajú vlasy 😠 a sú všade,, minule mal erik jeden aj na ritke prilepený 😀 😀

jennna
7. okt 2009

aspi...ti verím...
ja som si s mm dávala robiť genetické testy pred tehu....síce som ja "prenášač génu"...mm je v poriadku...takže nám nehrozí riziko CF....
moja sestra mala...
takže dúfam, že to bude okey...čo určite bude....

dobrú nôcku

inneska
7. okt 2009

ven 😀

aspine
7. okt 2009

me padaly vlasy pred tehu.....v tehu prestaly az jsem se divila....a ted je to tu zas 😠 takze pro me nic nove 😝

jennna
7. okt 2009

vlasy sú môj úhlavný nepriateľ číslo jedna....blééé....nenávidím ich...sú všade.....

inneska
7. okt 2009

hladím na pc ako žaba z prachu 😀

jennka, dobrú 😉

aspi..som rada, že ste to zvládli a výsledky budú tiež v poriadku 😉

jennna
7. okt 2009

už som tu nie... 😔 😀

simonito
7. okt 2009

..počkejte, až vám začnou padat zuby 😀 😀 😎

...no ale už fakt vypínám.....joooo ještě se zeptám na Zrníka,ví někdo něco? často na ně myslím 😔

vendulacky
7. okt 2009

jenn, dobrou cmuk

innes, já o vlku.... 😀
emča už ho měla u prtky, v ruce, na dudlíku...frůůůza!! Plná postel, barák, oblečení...když se sprchuju ucpávám odtok...kdyby mi tak padaly kila jako vlasy 😠 😠

luci, říkáš zinek a panthenol...panth. v jaké formě? Jako přímo na vlasy?

aspine
7. okt 2009

jenn takze ty jsi zdravy nosic? to jsou veci....podle me ani clovek nekdy nevi ze neco takoveho v sobe ma ☹ a co tvoje sestra? 😕

pryc od tehle nemoci!!!

vendulacky
7. okt 2009

chraň bůh zuby, ale mám je takový ...divný, citlivý...i dásna a tak...snad to vydrží....

zrnik nevím...taky jsem si na ně dneska vzpomněla, jak jim asi je...i na pavčíka

traktor
7. okt 2009

lucim ten stanmam zo slnieckova, z tesca som mala bazen 😉 , mrkni na ich stranku,maju kopu krasnych veci, fajn ceny a velmi skoro nam to doslo

aspine
7. okt 2009

taky na ne myslim 😔

lucim
7. okt 2009

spachtosky sladke sny a kojenie. 😵

ven, prave som sa zamyslala nad tym, ze mam panthenol aj penu - od leta ... budem vtierat po kupani, snad to nebude moc mastne.
a tablety som mala na mysli. tie komplexne pripravky este nechcem uzivat, kym kojim, moze v nich byt privela nejakej zlozky.

lucim
7. okt 2009

traky uz idem kukat ... zase idem minat????? vieeeeeeeem, vianoce buduuuuuuuu 🙂

inneska
7. okt 2009

ja chcem kúpiť to penové puzzle na zem...asi bude na vianoce pod stromčekom 😀

a so zubami ste mi pripomenuli, že by som sa mala objednať k zubine 🙄

traktor
7. okt 2009

ja uz tiez rozmyslam co na vianoce,a furt neviem...uvidime...lucim popozeraj, fakt su dobry, urcite si vyberies...ja uz objednavam ajn leto 😀 😀

traktor
7. okt 2009

in tie penove mame aj my...doteraz ich mali vizbe, najnovsie to maju na dvore 😉

traktor
7. okt 2009

mame tu skolku / cislice

vendulacky
7. okt 2009

tak jsem zasela 😀
jo vánoce, už se těším na tu atmošku a na svářáček na vánočním trhu🙂...bože před rokem jsem na vánoce byla ve 14tt!!! To mi připomíná, že v neděli slavíme!!! Páč to jsme asi počali Emmu 😀

aspine
7. okt 2009

vendy co takhle Smichov? Je tam hodne obchodu a nahore hodne jidla 😀
a jak pojedes autem az na misto nebo MHD? jestli autem tak te nechci tahat do centra 😅 Anebo muzem do Metropole na Zlicin. Tam bys to mela jednodussi ne?
Anebo klidne na Chodov kdyz uz jsi tam byla a vis kde to je 😉

Hlavne musime splasit ty ostatni zbloudile ovecky 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre