Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
8. okt 2009

Sme tu este?

inneska
9. okt 2009

dobré ránko 🙂

týmto vám chcem zaželať krásny piatok a ešte krajší víkend 😉 deťútence nech poslúchajú, hlavne tie velké(mm) 😀 mu zachvílku odchádzame...tak papa a posielam cmuky pre všetkých 🙂 🙂 🙂

nina41
9. okt 2009

Dobre ranko maminky 😵 😵 😵

josifek
9. okt 2009

Krásné raníčko všem a hlavně pravou nožkou do víkendu 😉

brinzulka
9. okt 2009

dobre rano...heslo dna:

Vypi vodu, prekvap pecen! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lada82
9. okt 2009

ani3012.........♥ Evička ♥........28.5...........1700g/43cm.............3960g/51cm
lada82...........♥Betynka♥........9.6. ..........2770g/48cm.............5630g/59cm
traktor..........♥Matej♥...........16.6...........3200g/50cm.............7520g/67cm
lucim.............♥ Matej ♥........19.6...........3370g/49cm.............7470g/66cm
samayka........♥ Eluška ♥........27.6...........3050g/50cm.............6450g/63cm
jennna.........♥Dianka♥..........27.6.............3320g/53cm.............4750g/65cm
simonito........♥Amálka♥.........27.6...........3150g/48cm..............6460g/59cm
majkas..........♥Tamarka♥.......28.6............4030g/53cm..............6290g/61cm
vendulacky....♥ Emma ♥..........3.7...........3270g/50cm..............5500g/ 62 cm
janulkavalova..♥ Jakub♥ ..........3.7...........4600g/52cm..............7000g/68cm
ozi................♥Alexandra♥.......6.7...........2900g/50cm..............5050g/62cm
zmurka..........♥ Zuzanka ♥.......8.7...........3160g/49cm.............????????
inneska.........♥ Erik ♥..............9.7...........5120g/56cm.............????????
babyzuzana....♥ David ♥.........12.7...........3000g/48cm..............????????
lucia32..........♥Natálka♥..........25.7..........3700g/50cm..............???????
josifek..........♥Simonka♥........27.7...........2950g/47cm............. ????????
brinzulka.......♥Andrej♥..........29.7............4220g/52cm.............????????

samayka
9. okt 2009

bré ránko

tak nám to čiastočne fungovalo tá zavinovajda.. o jedenástej sa zobudila na papanie.. zamotala som ju a do pol tretej sa ani nepohla 😀 😀 i keď som ju objavila s jednou rukou vonku, nevadí, hlavne že spala. potom už to bolo horšie...ale aj to je úspech 🙂 o pol šiestej som ju musela vyslobodiť, lebo chytila nervy a spali sme spolu ešte do pol ôsmej 🙂)))))))))))) úúúúplne super!!

a jedno videjko pridávam...

https://www.youtube.com/watch?v=lBANCXE6E28
majkas
9. okt 2009

ahojte maminky,

brin vyborne heslo na rano 🙂

samy tak to je super ze ste spinkali trosku viac jak len hodinku, sa tesim s vami 🙂

my sme spali tak klasikus, od pol8 do 1, a potom do 5 a potom uz pred 7 bola hore a pol 8 si pytala papat. No a teraz spinka od 8.45, cakam ze zachvilku sa mi ozve 🙂
akurat sa nam troska zle dycha lebo soplikujeme a mame len taku obyc odsavacku nie na vysavac. pls jake mate vy tie vysavacove? dajte nejake linky nech pozriem lebo s tou obyc mam pocit ze len ja sajem vzduch ale efekt ziadny 😒 musime ste kupit harmancek na to naparovanie jak pisala traki

aj u vas je tak skaredo zatiahnute? pre mna to je take depkove pocasie ze len nic nerobit a spat. jaj keby s to tak dalo cely den 🙂

josifek
9. okt 2009

Ahojky Majkas a symay a Brin 😉
Brin supr heslo 😀 hlavně pro alkoholika 😀 😀 ,
Samy Malá je brebta ale tatino asi větší 😉
Majkas já mám nosátko a spokojená jsem na 100% je supr 😉

majkas
9. okt 2009

ahoj josi,

sak tak podobne vyzera aj to nase, mame chicco, len neda sa pripojit a vysavac. pri tom tvojom je nejak speci nasadka?

majkas
9. okt 2009

no som hovorila ze zachvilku sme hore, idem off , neskor docitam
papa

josifek
9. okt 2009

Je to celek vyfotím a dám do alba pak kukneš 😉

monr
9. okt 2009

čaute žienky,
nepísala som tuším týždeň
Eričkovi k dnešným 3 mesiačikom všetko len to naj naj naj

monr
9. okt 2009

a aby som nezabudla, kukala som abumčeky, deťúrence sú nádherné.

monr
9. okt 2009

a zavinovanie u nás nefunguje, malá dovtedy protestuje, kým ju neodmotám, no neva. 😀

monr
9. okt 2009

a Mišku voláme pittbull, sa smejeme ako sa vždy vrhne na ruku alebo hocičo čo má pri pusine a poďme zacvaknúť ďasienka. no úžasný pohľad. 😀 😀 😀

monr
9. okt 2009

si trošku tapetujem, sranda
idem pokukať po aukciách, čo nové.

traktor
9. okt 2009

ahojte, chcem salen opytat neviete niektorastranku, kde sa da objednat detska termoska...najlesie ataka kde sa da dat cumel....u nas v obcode neviem dostat...

monr
9. okt 2009

ahhoj traki,
o takej termoske som este nepocula 😲

traktor
9. okt 2009

mon to je klasicka termoska a ako je ten uzaver tak tam vies dat cumel, ze priamo s termosky by dieta pilo 😉 , sim diky, ale to je ceska stranka, neviemci by poslali aj na slovensko 😅

traktor
9. okt 2009

chcela som skusit aj na strankach je ponukajudecke veci a okrem babetkova si neviem na ziadnu stranku spomenut...zeby kojo demencia / tehu uz nie 😀 😀

monr
9. okt 2009

traky, aha, chicco má aj slovenskú stránku, ale asi nie shop. ináč veci od chicca predávajú aj v obchodoch s detskými vecami.

traktor
9. okt 2009

hejlen ja som presla cele mestoa vsade su take termosky momentalne vypredane...som chcela ze ked budechladnejsie tak aby sme mali...no este pokukam dakde

monr
9. okt 2009

traki, je to iste praktické.
ja musím kúpiť obyčajnú, nemáme doma žiadnu.

traktor
9. okt 2009

no ked nebude tak kupim obycajnu...ani tu neviem na nete teraz najst 😀 😀 😀

brinzulka
9. okt 2009

http://www.chicco.sk/
nasa slovenska trak...pripradne si pozri predajne miesta...a zavolaj tam, ci by ti neobjednali..nemusis behat...

brinzulka
9. okt 2009

http://www1.tescoma.com/sk/shopsk/scripts/katal...
mame tescomu... na jesen, zimu, caj vydrzi teply cely den...v strede sa stlaci stupel a tecie to po bokoch cez otvory..nemusime znova otvarat cele...
mali sme aj so sklenenym vnutrom-ale strngla som lyzickou, ked som miesala med a praskla sa potvora..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre