Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. okt 2009

ano je pekny a tiez bol na aukcii, treba pozriet 😉

josifek
11. okt 2009

Luc ten je pěkný 🙂

jajona
11. okt 2009

brin: aj áno. som pomaly kosť a koža. riť žiadna, už ma nemá mm ani za čo chytiť 😅

traky: nooo. želiezko mi zvyklo chýbať a akurát som minule myslela, že kúpim zase kalibrum. ozaj, teraz keby mi zobrali krv, že koľko železa, tak to nejako aj skresluje keď kojím?

traktor
11. okt 2009

ak ti chybalo doteraz zelezo a teraz kojis, budes ho mat este menej, mne davali aktiferin, a matkovi dali teraz maltofer, asi to ma cez to mliecko odo mna? nviem....

josifek
11. okt 2009

Traky to by byla teplákovka pro Maťka 😀
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4084997

jajona
11. okt 2009

ja už idem... nech si pospím aspoň hodinku, dve - neviem, dokedy potiahne

majte sa.

brú nocku

traktor
11. okt 2009

krasne 😵 😵 , ja uz na cesky radsej ani nepozeram, ma potom len zbytocne drazdi...a nemozem to mat...

traktor
11. okt 2009

dobru jajo 🙂

josifek
11. okt 2009

Dobrou jajo
No jo hold je to těžké a kdyby měli povolení tak by vydělali víc 🙂 a měli prodamých víc věcí 😀

lucim
11. okt 2009

peknucke 🙂
jajo dobru noc. 🙂

traktor
11. okt 2009

no je to veru skoda, no co uz...aj u nas su pekne veci...len to trosku trvakym ich objavim 😀 😀

traktor
11. okt 2009

jej a my budeme tento tyzden uz 4 mesacny 😵 😵 😵 , ako to leti....

josifek
11. okt 2009

trak 😀 😀 😀 😀
No nic děvčátka jdu hají ráno jedu do rachoty tu bandu srovnat a malá jede semnou 😀 😀 😀
Už se na ni všichni těší 😀 😀 😀

josifek
11. okt 2009

Traky jojo letí 🙂

lucim
11. okt 2009

mia tak zajtra cest praci a teraz pokojnu noc.
traky to tak letiiiiiiiiiiii 🙂

traktor
11. okt 2009

josi dobru, idem aj ja , sprchen, hajen.... 😀 😀 , papa a zajtra nech ste vsetkynastupene...je pondelok,bude tu zivo 😀 😉

brinzulka
11. okt 2009

som sa stratila...ten kocik...z druhej strany...Lucim...ma spoluziacka-spokojna je...s nim...zbali a ide

lucim
11. okt 2009

dieta mi este stal nespi, v leze vresk, po sto rokoch som vytiakla satku

brin, dik za referenciu. asi bude na vianoce

traky dobruuu

monr
12. okt 2009

dobré ránko všetkým

monr
12. okt 2009

my sme mali krásny pohodový víkendík, oddych doma, varenie, pečenie, upratovanie a leňošenie. 😀

monr
12. okt 2009

a dneska sa chystám vybrať pre všetkých zimné veci, hlásia poriadnu kosu, tak nech nepomrzneme 😉

lucia32
12. okt 2009

brééé ránko... 🙂

monr
12. okt 2009

ahoj lu

brinzulka
12. okt 2009

dobre raaaaanko..
cakam kuriera...prinesie jedny lyze...do 50tky...snad bude aj vybava pre celu rodinu a dufam, ze aj nejaka lyzovacka za nami...som naposledy bola 5rokov dozadu...predtym rok, co rok...moj mm ma este ani nevidel lyzovat a vrestat na svahu 😀 😀

brinzulka
12. okt 2009

joooj...zima ide a nam nekuuuuuuuuuuuuuuuuuuuria....asi budeme piect a trubu otvarat...tulit sa k sebe...rano som sa zobudila oblozena detmi-celkom prijemne...ak jeden nema nohy ako zaba, ktore Vam kladie na brucho

inneska
12. okt 2009

dobré ránko všetkým 😉

včera sme sa vrátili z víkendu od svokry, taká som bola rada, že sme doma 🙂 erik mi tam nechcel večer spať(až okolo 22h zaspával), ale včera poobede pospal v kočíku 2,5hodky....ale krásne sa mi tam pretáčal, sa mi pregúlal z jedného oknca gauča na druhý 😀 aj teraz sa mi tu za chrbtom točí..takže už ho v žiadnom prípade nemôžem nechať len tak niekde položeného(a už to vie aj s velkými plienkami) 🙂

a leje ako z krhly 😠 dnes som chcela ísť na poradňu 🙄 uvidím, či neprestane...

lucia32
12. okt 2009

ahojky kočandy...trošku som dočítavala, čo ste riešili včera....
My to už máme so spaním trolinku lepšie, prebalujeme až ráno o 6...prvé budenie okolo 2, potom 4 a 6...to o 4 by mohla herečka vynechať, ale nechcéééé 😀 😝

riusik
12. okt 2009

dobre rnko prajem aj ja 🙂

inn: erik je sikulka 😉

brin: hamburger? 😀 aj ja som mala to starsie usate nalepene na mna od pol stvrtej....

riusik
12. okt 2009

poprovokujem? alexandra spi od deviatej.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre