Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
12. okt 2009

trakyy..tka si predsa neodolala 😀 😀 😀

simi...málinka sa ešte stále hrá na chlapca?? 😀

josi...šak ono čo nevidieť je tu ráno 😀

majkas
12. okt 2009

my ideme akurat zajtra prepichovat, tak dufam ze to bude OK

inneska
12. okt 2009

majka...tak zajtra budem držať palčeky, nech to tami zvládne 😉

inneska
12. okt 2009

idem uspávať...

josifek
12. okt 2009

No Inesko ani my nemluv dneska celý den v práci ale bylo supr i trocho srandy ale až po tom co jsem je dala trochu do pucu 😀 😀 😀 a malá spokojená Díky vynálezci hrazdičky a lehátka 😀 😀 😀 😀 .Zítra jen trocha práce z domu 😀 😀 😀 ale je fujky počasíčko tak budeme doma vegetit 😀 😀
My si stále hrajeme na klučinu a jěště budeme 😀 😀 😀

majkas
12. okt 2009

josi a ty kde pracujes? mi nejako uslo... inac ty si asi nejaka super zienka ked to vsetko stihas 😉

josifek
12. okt 2009

Majkas ...já jsem zpátky v moji práci, ale většinou ji budu řídit z domu pár hodin denně 😉 a jednou za 2-3 týdny tam jedu na jednu šichtu .Néééé supr ženská nejsem jen to prostě stíhám a baví mě to 😉 Jo plánování to je moje a mám užasné pomocníky manžela a syna 😀

majkas
12. okt 2009

takze velka sefova, co? 😀 hlavne ze si spokojna 🙂

josifek
12. okt 2009

Majkas né jen jim to nějak nešlo ono to plánování je trochu složité a né každý na to má nervy 😀 😀 😀 .A těch pár rarachů potřebuje tvrdší režim, jinak jsou z nich flákači 😀 😀 😀 .Ale jo jsem moc spokojená a každá kačka dobrá 😉

majkas
12. okt 2009

jasnacka, ja tiez uvazujem ze tak mozno ked bude mat Tami rok, tak by som si nieco popri materskej
len uvidime jak to bude lebo vraj s tym vyssim rodicovskym prispevkom co ma byt od januara sa vraj nebude uz moct robit ani na dohodu tak neviem

josifek
12. okt 2009

Majky nevím jaké máte u Vás zákony u nás můžeš pracovat a vydělávat kolik chceš jen nesmíš dát dítko do jesliček nebo školky je tam en určitý počet hodin za měsíc ale to je mi jedno .nevyužiji to a malá nenastoupí ani ve třech do školky bude u Babi a Dědy a pujde jen na rok před školou .Je fajn když maminka neztratí své místo a nevypadne z koloběhu 😉

traktor
12. okt 2009

tak som tu uz je po superstar...nemam rada ked sa tak place....

traktor
12. okt 2009

josi diky, in no neodolala, tak uz mame hojdacku, chodakje tiez na ceste...co nam este treba? 😀 😀 😀

lucim
12. okt 2009

miaaaa ja som vedela ze ty si sikulka a pojde ti to lavou zadnou. 😵 😵 😵

majka este stale nie je nic iste ...

traktor
12. okt 2009

ja som si pri patkovi tiez privirabala, nosili mi domou deticky a som sa starala....ze normalne skolka...ale ta mal uz 3 rocky.... 😉

traktor
12. okt 2009

necitala som cele...josi ty uz makas? a malu mas zatial kde...mi to nejak uniklo...

lucim
12. okt 2009

traky vianoce salala hojdacka bude hopalat. 😀

inneeeeeessssiiik, uz si uspala? kto je Maslo a preco nas chce za kamosky???????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

traktor
12. okt 2009

maslo bude daky pako....ja som si ho omylompridala- mala som viac ziadosti...a furtpise...nevsimat si...

aspine
12. okt 2009

zdravime 🙂
a hlasime: vysledky na CF jsou v poradkuuuuuuuuuu!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
mame hodnotu 10,2 coz je nejnizsi hranice u zdraveho cloveka 😉 takze dneska mame super den 😎

traktor
12. okt 2009

tak len dufam, ze to nie je niekto znamy... 😅

traktor
12. okt 2009

asiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer....velmi velmi velmi sa tesim ,ze je to ok...som hovorila ze nase babenka sunakrajsie,a najzdravsie..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

majkas
12. okt 2009

aspine super, sa tesim s tebou 🙂

aspine
12. okt 2009

traky melas pravdu 😀
jojoj ja jsem tak stastna zeny 😵

josifek
12. okt 2009

Aspinko suprrrrr
Luc byla to pohoda jako bych nikdy neodešla stejný bordel tam je 😀 😀 😀 😀 😀 hold velká firma 😀 😀 😀 a pravá ruka neví co dělá levá 😀 😀 😀 😀
Traky jo makám ale jen z domu a jak jsem psala jednou za čas celoušichtu v práci a Karamelka je semnou.No hlídání dětí to muselo být fajn 😀

traktor
12. okt 2009

tak v tomto katastrofalnom pocasi taka krasna sprava, normalne sa u nas rozsvietilo...mozno vyjde aj duha....tomu sa hovori krasny vecer 😵 😵 😵

traktor
12. okt 2009

josi tak to je super ze z domu, a malu mozes mat pri sebe 😉 , a strazenie deti len odporucam....mame velky dvor...a aj pre deti je to prinos, skor si zvyknu na kolektiv, a aj si nieco zarobis.../ aj sa ti dieta zabavi...nase baby boli v skole a patko bol sam tak mal aspon kamarata 😉

lucim
12. okt 2009

aspi taaaaaaaaaaaaak sas tebou tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, hurrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😅 😵 🙂 😝

aspine
12. okt 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵

josifek
12. okt 2009

Traky jojo to jo ,jen u nás školka daleko taková co by se mi líbila a babička volná tak raději vememe babi bude chodit s malou na hřiště a do centra za dětičkami a my nemusíme mít strach že nebude postaráno 😀

traktor
12. okt 2009

u nas skolka o 3 domy dalej, a aj tak nosili ku mne, a aj z mesta mamicky, takze sa nemozem stazovat... 🙂 , a pri matkovki asitiez pockam kym bude mat 3 rocky, zas si dam ziadost na neplatenu predlzenu MD do 6 rokou a zoberiem si nejake dieta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre