Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
17. okt 2009

rei a po UM je to uz lepsie, ci placka stale?

traktor
17. okt 2009

a este ked ho kojis vecer/ no teda cez noc/ tak aj vtedy ti place? a je normalne hore....

malka18
17. okt 2009

čííím to je číííííííím to je ............. 😖 😖 😖 to už mi hrabe z toho nevyspatia... 😀 oči mám jak veverička p...u 😅 😅 😅

reilyy
17. okt 2009

po dopiti UM zaspal do minuty....spi uz skoro 2 hod
cez noc zaspi po kojeni, za hodinu je zase hore a mnauci

traktor
17. okt 2009

tak vyskusaj cez den UM a v noci ho osal kojenim ...uvidis...a ked tonepojde ...mozes sana to vy....t , ja som za kojenie ale nie za kazdu cenu...teraz je najkrajsie obdobie, mali by sme si drobcekou uzit, ...a nie bt nevyspate, vycerpane...som citala aj nazory anag...no , pomoze vela to je pravda....ale ked to nejde...a trva to uz dlho...uzivajte si 🙂

traktor
17. okt 2009

a si myslim ze aj keby to neslo,3 mesiace si mudala krasny zaklad, vydrzala si a odteraz uz to budelen o spokojnom babetku a spokojnej mamine...ved uz len trosinku a su tu prikrmy.... 😉

malka18
17. okt 2009

ja si malú užívam aj napriek tomu že som nevyspatá..

traktor
17. okt 2009

a teraz cakam ktora kojo mamina sa do mna pusti za take super rady ..... 😀 😀 😀 😀

mifinka
17. okt 2009

Ines uklidní se jedině u prsu, můžu na něj dělat opičky,mít ho na rukách otáčet si ho hore dole, ale furt řev, až jak má koztu v puse je klid.. No k té noci, v noci usne při kojení, ale tak za hodku a půl až dvě je zas vzhůru, to já fakt neznám, do dvou měsíců mi přespal 7 celých nocí!! Takže jsem ted z toho taková vyjevená.. Do toho MM stále v čechách, doma dva debilní psy, ještě 2 hloupočké štěnátka a já lítám mezi kojením a hadrem..

reilyy
17. okt 2009

malka, a tebe mala place alebo len nechce spat?

malka18
17. okt 2009

chvala tomu na hore že len nechce spať....už by ma asi odviezli keby do toho aj revala

inneska
17. okt 2009

uspávala som 🙂 a spíme...neviem dokedy 😀

traky...ja som tiež za to, že hlavne aby bola spokojnosť na oboch stranách...načo sa zbytočne trápiť a trápiť bábätko....ja by som tiež skúsila UM, keby som už nevedala kam z konopí...by som sa čo najdlhšie snažila kombinovať s MM...a čo chvíla začnú príkrmy, tak už bude zase lepšie 🙂 ja s tebou súhlasím 🙂 😉

inneska
17. okt 2009

mifi..ani dudlík nezaberá?? žeby si si ho chytila na ruky ako na kojo a dala mu dudlík...

inneska
17. okt 2009

reiuš..ty si nedávala nutriton?? či len ten gastrotuss?? či je normal, že aj tak vygrckáva...ale menej ako bez neho 😅

lucia32
17. okt 2009

traky ja niééééé...písala som ako sme to mali s kojo, teraz na UM je to o 50% lepšie, nie je to síce tvoj spachtošík Maťko, ale už je to moja zlatá Natalinka, ktorá sa aj usmeje, aj pomrnčí...ale je to iné, ja tiež nie som za kojenie za každú cenu...mať bábätko ako tvoj malý, tak ako vraví Rei kojím do 15 rokov...

lucia32
17. okt 2009

mať problémy s kojením a mať problémové dieťa, sú 2 odlišné veci...

traktor
17. okt 2009

luci ja budem hoc aj do prechodu ked bude chciet...aby som nemala mrchy... 😀 😀 😀 😀

traktor
17. okt 2009

in dala si len jednu davku, este ti moze grckat...a malka ked je mala len nespavec...no mas akcne zive striebro...nezostava ine en sas tym zmierit...hlavne je ze papa, a neplace...ostatne je v nej...uzi si ju 😀 😉

traktor
17. okt 2009

lucia a hlavne ze je spokojna, nemusi uz tolko spat uz nie e drobcek, zacina z nej by slecna....ja cakam len kedy sa moj z toho zobudi a pride na to ze uz je velky chlapcek... 😀 .

mifinka
17. okt 2009

Ines, Vojtíšek i pře svůj věk nejni blbej.. 😀 Dudlík jo, ale v případě že je klid a mír .. ale jakmile je hlad, nezabere ani dudlík, ani nic.. můžu s ním fakt dělat co chci, ale marné.. Ted už mi zas začíná poknandávat ve vajíčku, jsem ráda že jsem si stihla ještě vytřít, ale ještě na mě čeká umýt záchod, tak dítě dej mi prosím 5 minut 😀

lucia32
17. okt 2009

trak...to ti verím...sme si odvykli 😝 😀

traktor
17. okt 2009

no idem daco robit...baby makaju a ja sa hrajkam napocitaci...sa hambim... 😀 😀 😀 😀

inneska
17. okt 2009

tak 20 minút spánku musí stačiť 😀 sme hore 😝

reilyy
17. okt 2009

inn, davala asi 2 dni, efekt trochu, ale nic moc

inneska
17. okt 2009

traky..to neni hanba, to je dômyselné zadelenie práce 😝 a ja som myslela, že ten nutriton funguje tak , že hned zahustí to mliečko a nevygrcne ho...ale aspoň že nevygrckal všetko ako obvykle 🙂

inneska
17. okt 2009

rei..no uvidím, čo u nás...

aj ja by som mala čosi robiť...mäsko na rezne už čaká, aj kúpelka pýta umyť..a dať prať pre zmenu naše oblečko...ale sa mi nechceeeeeeeeeeeee 😝 😝

traktor
17. okt 2009

http://www.nosime.sk/kategoria558-detske_ciapky, este som nasla toto, niekto kedysi davno zhanal / zas neviem kto 😀 / len ta cena sa mi zda velka...a uz tu fakt nie som....mozno.... 😀 😀 😀 😝

samayka
17. okt 2009

ahojte kočky... tak to ja vás musím ťahať z druhej strany?? ale no toto...

malka - o tom nespánku by sme si my dve mohli pokecať... ale ver mi že aj keby ti Silvinka aj zaspala na celú noc aj tak sa nevyspíš.. naša sýkorka dnes v noci /síce po štrajku pri zaspávaní... zalolmila až pred 22:00/ spala do druhej a potom sa zobudila na papanie o 5 !! no a od 6 bola normálka čulá a bdelá - pripravená pod hrazdu... a aj tak som sa nevyspala.. jednoducho už mi tých pár hodín v noci asi stačí k životu..

ale ani ona moc nenarieka.. našťastie.. a hovorím si stále - hlavne že je zdravá... a vždy si pri tom spomeniem na zrníka našeho ☹ ☹ a poviem si aké mám šťastie, veď len nespíme...

traktor
17. okt 2009

samy, krasne si to napisala, veru dnes je velke stastie ked mame krasne , zdrave deti...nech revu, nech nespia len nech su zdrave...a na zrnika aj ja casto myslim, verim a drzim im prsty ze uz su ako tak v poriadku....

malka18
17. okt 2009

samy: ahoj ved ja som rada že len nespí..by som sa asi zbláznila keby aj plakávala a ešte keby bola aj chorá alebo neviem čo..no je to dobré ako to je a ten spánok sa časom vyladí..už aby to bolo 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre