Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
21. okt 2009

ja som všetko.Mne keď sa niečo páči,tak to počúvam.Ale je pravda,že mám rada skôr české a slovenské piesne

traktor
21. okt 2009

tak to tam mas a hned3x 😀 😀 😀

ani3012
21. okt 2009

chcela som to hodiť na koníka,ale nezobralo mi to.Vývoj dieťatka

ani3012
21. okt 2009

ďakujééém ! 😀 😀 😀 hneď tri krát !

inneska
21. okt 2009

kukučky 🙂

ja som prala, vešala, varila a asi hodinu telefonovala so švagrinou 😀

aj ja môžem skladby od TEAMu 😵 😵 😵

a to slintanie, , mrnkotanie, ožužlávanie je aj u nás... 🙂

inneska
21. okt 2009

jéj, a vítam voskovku doma s adamkom....nech sa vám všetky choroby oblúkom vyhýbajú 🙂 🙂

malka18
21. okt 2009

Chcem sa vás opýtať aj nechávate deturence ked si tie ručičky ožužlávajú alebo im ich vyťahujete???

ani3012
21. okt 2009

tak teraz neviem!? Mala zobudila alebo vôbec nespala...Som ju nepočula dobrých 15 minút a už je to tu 😀

ani3012
21. okt 2009

malka ako kedy.Keď sme doma,tak ju nechám okoštovať,ale keď sme preč,tak dudlíkuje.Veď by bola celá mokrá 😀

inneska
21. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=Qcsq0ISQCoI


https://www.youtube.com/watch?v=L2mDPXlt7ZM

toto sú moje srdcovečky od teamu ale žeriem aj ostatné 🙂

inneska
21. okt 2009

malka..ja nechávam, vyťahujem vtedy, ked vidím, že si pchá vystreté pršteky do pusy, lebo vtedy si vždy pichne daleko a naťahuje ho a v polovičke prípadov sa mi z toho pogrcká 🙂

erik má také dlhšie pršteky...tak padali tipy na jeho budúce povolanie...klavírista, zlodej a najnovšie švagriná, že gynekolog 😀 😀

ani3012
21. okt 2009

inn,choď na FB
Traky ťa už ubehla 😀

ani3012
21. okt 2009

malá je hore,idú priatelia tak ja padááám
Papa

inneska
21. okt 2009

ani mne FB neprehráva...a nechce mi nainštalovať ten flash player k tomu potrebný...tak ja mám z toho trt makový 😀

ani3012
21. okt 2009

tak počkaj...

traktor
21. okt 2009

ja nevyberam, nech si robi co chce, kym este moze... 😀 😀 😀

inneska
21. okt 2009

ani dík, som si to prehrala na tom linku pravda.sk 😉 😉

inneska
21. okt 2009

traky...ale mne stačí, že mi grcá často, nemusí ešte aj pomimo grckať, teda že si to sám vyvolávať 😅 😅

ani3012
21. okt 2009

inn aj tebe Erik teraz viac grcá? Ja som si myslela,že ten reflux ustáva a ono sa to teraz zhoršilo.Negrcká mlieko,ale kyseliny žalúdočné.

inneska
21. okt 2009

ani...jeden deň je to lepšie, druhý sa ide ugrcať ☹ ☹ ale celkovo sa mu to trochu zhoršilo...začala som mu dávať po troche nutriton...s ním je to lepšie, vygcne mi potom len trošičku, asi tak za malú lyžičku..ale dávam mu ho len 2x denne....aby sa potom vykakal 🙂

inneska
21. okt 2009

a tiež, ked grcne, tak to ide zž zo žalúdka..už také seknuté....len podla dokiho je to stále v pohode, tak mi akože reflux nemáme 😒 😒

ani3012
21. okt 2009

nerozumiem,ako seknute?
Evičky niekedy ani nič nevyjde von,len jej to behá a teraz začalo zas aj do dýchacích ciest.Začala mi pokašliavať a to z toho,že ma trubicu podráždenú
Nutriton berieme,lebo bez neho by to bolo oveľa horšie,vidím to na čajíku.

inneska
21. okt 2009

no proste, že mu to ide až zo žalúdka, také kúsky .... už natrávené mliečko...mie čisté, ako priamo vypité, ale už strávené...a tiež mu to občas len vybehne do krku, tak to naspäť prehltne a ideme dalej 😀

traktor
21. okt 2009

in to je ine ked grcka...matko negrcka, tak nech si robi co chce 😉

ani3012
21. okt 2009

bulímici jedny 😀 😀 😀

lucia32
21. okt 2009

ani : 😀
Čo sa za mlada naučíš 😝 😀

lucia32
21. okt 2009

Ani: Evička je už veľká kočka...posielam jej cmuk 😲

josifek
21. okt 2009

Zdravíme všechny 😀 😀 😀 😀
Já byla v rachotě a Karamelka semnou 😀 😀 😀
Ta naše koza zase spí od půl 12 a jěště teď je tuhá 😀 😀 😀 😀 😀 se mi v práci všichni smály že prej mám přijít na plný uvazek však ona to prospí 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre