Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
4. nov 2009

traky...to ešte nemám v pláne, len ked tu padla taká téma 🙂

luci...a my budeme dávať striekačkou 😀

ani3012
4. nov 2009

35.haasa.............04.7................Nelly Anna ... 4 mesiace
83-laurajana .........4.8............... Laura ...........3 mesiačiky

Všetko najlepšie dnešným oslávencom 😀

ani3012
4. nov 2009

Lauruška je inak posledná júlovka 😀 😀 😀

lucia32
4. nov 2009

Tak gratulka dnešným oslávenkyniam 🙂

Už som hladná 😝

ksivcova
4. nov 2009

Ahojky lucia..ake že to pije mliečko Tvoje babo??, my už skušame tretie lebo maly pil tiež malo.

lucia32
4. nov 2009

Ahoj ksivcova 🙂 Moja pije Bebu HA, ale kvôli alergii...Koľko pije tvoj malý? Nemyslím, že by si kvôli tomu mala meniť mliečko...

majkas
4. nov 2009

ahojte,

my dnes mame za sebou zlu noc, mala sa vecer furt mrvila ale to este akoze spala ale tak nekludne ze som ju furt kontrolovala, o pol 5 bola hore s placom z neidentifikovatelnych pricin... btak sme sa hrali, prebalili, dali najest a zase hrali do 6, nakoniec som ju znova ukolisala na rukach. a potom znova taky trhany spanok do 9 ☹

ale zobudila sa nakoniec celkom vesela tak som sa tesila, ze ju aspon nic neboli a pod, ja ficim na zelenom caji, pekne sme sa najedli, pohrali, poprelsiekali, pogrimasovali pri zrkadle a ked si zacala o 11 suchat ocka, tak znova ten isty placuci kolotoc v postielke. som si myslela ze vydrzim ze sa vyplace a zaspi, ale ked uz zacala tak srdcervuco az sa zadrhavala tak som ju vzala na ruky, prvych 10 minut len tisila nech prestane plakat a dalsich 10 min som ju ukolisala. no po pol hodke uz bola znova hore.....
teraz spinka, dalal som jej napapat aj ked si nepytala a popri tom mi zaspala. uvudime kolko vydrzi...

ja uz fakt neviem kde robime chybu.... nikde som sa nedocitala ze by 4 mesacne deti mali nejaky stres pocit z osamelosti v postielke alebo take nieco, ved doteraz bolo vsetko OK. 😒 😒 😒

majkas
4. nov 2009

tak som sa vyzalovala, aspon ze je komu 😅

aj my samozrejem gratulujeme oslavencom, aj tym vcerajsim kedze som tu nebola

traktor
4. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7078092, luciaaaaa...a je disney...moje nervy 😀 😀 😀 😀

traktor
4. nov 2009

majka tak ta nasa nevesticka 😵 ti teda dava zabrat... 😒

majkas
4. nov 2009

traki ahoj, no veru dava

inac som vcera videla na mmb (alebo to bolo mma au neviem) taku disney oblatku na tortu, to by si si urcite mala kupit 😀

majkas
4. nov 2009

napr http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6001293

ale ked is da hladat oblatka tak ti najde aj ine, resp asi si moze vybrat aky chces obrazok

lucia32
4. nov 2009

trakyyy...ty na nás myslíš? Pekné...
A myslíš, že by som mala? Vyzerá celkom dobre a polovičná cena...a tie nedostatky to až tak zlé nie je...

lucia32
4. nov 2009

Majkas...Tami ťa vytrapuje? Potvorka 😀 Možno má len zlé obdobie...nemôže byť hladná?

majkas
4. nov 2009

luci nemyslim, lebo ona ked je hladna tak si vie riadne hlasno vypytat, papa cca kazde 3 hodky, ked jej dam skor tak sice taha, ale len kratko a vacsinou potom aj tak vracia

majkas
4. nov 2009

blbec sused, teraz musi vrtat 😠 😠 😠
spanok je nenavratne prec, ideme sa hrat 🙂 este aj prsat musi, tak do dazda sa mi nechce ist von...

papa zatial

lucia32
4. nov 2009

Hmm...to je ťažké radiť...ale viem, čo prežívaš...človek je taký bezmocný, nevie čo robiť... ja som skúšala systémom pokus-omyl... vyskúšala som fľašu a zistila, že moje dieťa po 7 min kojení scuclo 90 ml mlieka 😝

lucia32
4. nov 2009

hehe, tak som sa nerozhýbala traky a už niekto odpovedal 😝 😀 ...ja som tak nerozhodná 😝 zabijem sa? 😅 😀

voskovka
4. nov 2009

achoojte....tak krvička odobrana,plačkal,ale ok...
dnes nam v rodine narodilo dalšie mimi...švagrova dcera porodila terezku...

traktor
4. nov 2009

luci myslim ze by si mala, je to velmi dobra cena, ja som velmi dlho hladala a vsetko schopne okolo 900 korun a uz pozúzite, preto som dolozila a mam nove...treba brat kym je 😀 😀

traktor
4. nov 2009

no kym som stihla napisat, tak uz je fuc...a nebude to ta co som vcera dala do ip? 😀 😀 😀 😀

traktor
4. nov 2009

maji ja na tortu kupijem v aide take obrazky...je to super, maju rozne motivy... 😉

traktor
4. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7086670, aj tato stolicka je perfis, za dobru cenu, ale matko uz ma stolicku ....

lucia32
4. nov 2009

traky, žeby? 😀 ...také bonboniky hádž do IP 😝 , ale ja ešte neponáhľam...neviem či nesegra nemá nejakú...

traktor
4. nov 2009

ja viem, casu dost ale ked daco najdes treba byt rychli 😀 , ked najdem hodim ti to tam...dufam ze ta netrafim 😀 😀

voskovka
4. nov 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1465309 čo na to poviete?
ja mám choditko sice červene po davidkovi,ale možnoooo?
a stoličku?
pozerala som na http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=266 za 36eur nová.... 😕 hm?

lucia32
4. nov 2009

voski ked máš po Dávidkovi, tak nerieš a stolička...dobrá cena

Traky...hovorte mi slimák 😝 😀

voskovka
4. nov 2009

pojdem off,idem dačo poupratať....kym deti spia.
lucia ak si si všimla,maju aj v ružovej.... 😉

lucia32
4. nov 2009

voski ano, ale my už máme...
Tak papá

traktor
4. nov 2009

jaj luci , velmi dobre som sa pobavila..... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre