Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

voskovka
4. nov 2009

ozaj baby..nebudete mať niektora zaujem o mliečne kaše?od 4teho a 6mesiaca?mám ich asi 15baleni,hipp,nutrilon,hami...
lebo adamko môže iba nemliečne,aby som ich robila s našim mliekom a potom špecialne prenho....tak tieto su nam nanič...trvanlivosť maju skoro rok...ks/55sk...bez rozdielu značiek..
ak ano,tak ip.

lucka_m
4. nov 2009

Ahojte bambulky,

hlasim navrat stratenej dcery 😀 😀 😀 . Velmi dlho som tu nebola.......

Mame sa konecne ako tak fajn....Nelinka sa ma sice dobre stale, len ja som mala trosku problemy....Zapal prsnika sa mi tahal mesiac a pol, skoncilo to abscesom, museli mi to rezat.....uzivala som troje antibiotik...no radost...Do toho nam zomrela babina no a momentalne som po operacii kolienka...ale uz "beham"....No a do toho vsetkeho stahovanie.... 😅

Nelinka je uzasna....Teraz spinka, tak si to tu len tak trosku prelistujem....

zatial pa

lucia32
4. nov 2009

Voski??? 😲 Načo tak veľa kaší? Robíla si v "kašiarni" 😝 😀 My zatiaľ nemáme ani jednu 😅

lucia32
4. nov 2009

lucka m čavikiiiii, už sme ťa tu spomínali 🙂 sa teším, že Nelinka je oukej, a aj ty nakoniec 😝 😀

lucka_m
4. nov 2009

ahoj luci, dufam, ze v dobrom 😀
a vy ako mate?

voskovka
4. nov 2009

nie nepracovala...mala som kuponiky do dmky po davidkovi a ešte aj vymenila s kamoškou čo ona chcela, za kaše a nakupila som lebo platili do juna2009 a kedže ich maly nemôže,čo budem s nimi robiť...????
ale to len ak by mal dakto zaujem...

inneska
4. nov 2009

kuk 🙂

sme sa vyparili von na nútenú prechádzku...šli sme do lekárne pre objednaný infant dophilus, potom ešte sme museli kúpiť teplú čiapku(z tej čo máme, už vyliezajú ušká) a ešte sme sa vybrali do tesca pozrieť čo majú...tak sme kúpili pyžamká na spinkanie, peknunké s mickey mousom..a 2 hryzátka...a mali sme aj takú velrybku modrú do vody..a vraj tam neni kód, tak mi to nepredá 😠 😠 tak načo to tam majú vyložené?? 😠
a zastihla nás snehová vánica..erikovi bolo fajne v kočíku, len mama vymrzla 😀 ale prežili sme 🙂

už sme domka, erik ešte spinká( už od pol 1 ) až mi je to divnô 😀 ale nech len spí...

traktor
4. nov 2009

in to s tej zimy tak spinka 😀 , a to aj mna vie nastvat ked daco chcem kupit a pri pokladnit, ze nie je kod ..tak dovidenia....sa tesis a nic s toho

inneska
4. nov 2009

lucka_m...no vitajú stratená dcéra 😀 😀 tak to si si toho dosť zažila za tie 3 mesiace...no snád bude teraz už všetko dobré a budeš sa teškať z nelinky..a nôžka je lepšie ako bola?? 😉 idem kuk do albumu 🙂

traky..to je na šlak trafenie, že kúpiš a potom objavíš lepšie a lacnejšie a ešte k tomu disney 😀

vosky..tak budete poctivo po večeroch vyjedať 😀

traktor
4. nov 2009

a vsade snezi len u nas nie...u nas bude asi az na vianoce... 😀 , a tie pyzamka, to si kupila take ako dupky s dlhym rukavom?: ak ano tak tie ma aj matko na spanie, veeeelmi dobry material, veelmi dobre sa v tom citi... 😉

lucia32
4. nov 2009

Voski...aj ja mám kuponiky do DM a kaše som nenakupovala, však nebudem kupovať niečo len preto, že je to o 1€ lacnejšie, ked mi to netreba...vidíš tebe sa to neoplatilo 😝
Tak dúfam, že niekoho nájdeš , komu ich posunieš...alebo odlož novonarodenej Terezke 😉

traktor
4. nov 2009

no in task dlho som hladala, a nic a ked kupim tak ako na povoru a este disney....ale uz to niekto kupil, len co som to tuhodila 😀 😀 😀 a dnes tiez nieco budeme mat...teda verim, ale dam to tu az ked to bude nase, aby ma dakto nepredbehol 😀 😀 😀

lucia32
4. nov 2009

inn ahoj...ja som kúpila dupky na aukciách, na obrázku bolo nakreslené, že zapínanie vpredu a skutočnosť nééém 😝 ja mám také najradšej...teraz musíme naťahovať cez hlavičku, ešteže sú voľnejšie 😀
Aj u nás je riadna kosa 😝

inneska
4. nov 2009

traky..hej, tie..aj teraz nosíme teskácke a som spokojná s nimi(snád aj erik), tak hádam aj disneyovské budú k svetu 🙂

a už sme hore 🙂

lucia32
4. nov 2009

traky 😀

traktor
4. nov 2009

aj ja som kupila na akciu zapinaju sa vpredu na cvoky, po celej dlzke, takze super, boli v baleni 3 ks po 190 korun- vzala som len jedno balenie - 9 az 12 mesiacou , ved naco viac ved nam budu velke a oni su nam akurat...nechapem to cislovanie ...inac mame aj veci co su nam dobre na 3 mesiace..... 😀

inneska
4. nov 2009

lucka...sú na cvočky od vrchu dole 🙂 teraz máme aj na prevlekanie a celkom som si na to zvykla 🙂

traky..to je ako na potvoru, už si nemala po chodítkach ani len pozerať 😀

lucia32
4. nov 2009

my máme 74 a tiež sú celkom oukej, len trošku " zakášeme" rukávčeky...mama ked to videla, tak povedala, že sa malá v tom utopí...a ani nie, aspoň nemá našponované nožičky 😀

inneska
4. nov 2009

traky..občas je lepšie sa držať rozmerov...aj my máme také veci, aj na 3 mes. aj na 9 mes. 🙂 tiež som brala 9-12..a sú dosť velké, som si to rozbalila a omrkla 🙂

traktor
4. nov 2009

ja som len ockom kukla, ze pre luciu...a ako napotvoru zas disney....uz mam pocit ze tie veci si ma aj same najdu... 😀 😀 😀

inneska
4. nov 2009

tearz nosíme 6-9 sú akurát...bez velkých plienok, s nimi stredné cvočky nezapneme 😀

inneska
4. nov 2009

idem sa erikovi povenovať..prezliecť, prebaliť, napapať 🙂

traktor
4. nov 2009

tak sa venuj, prijemnu zabavu a daj mu jednu cmukaciu , ze odomna 😀 😵 😵

traktor
4. nov 2009

jaj lucia ty si cislo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
4. nov 2009

a ty co nevedia preco 😀 😀 😀 😀 😀 , tak ja citam lucii myslienky... 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
4. nov 2009

traky...ty si dokonalejšia ako som si myslela 😀

lucka_m
4. nov 2009

ahojky inneska,

kolienko lepsie....boli tam zrasty a tie branili pohybu...takze uz su vonku a je mi o 100% lepsie....len teraz musim vela cvicit a cvicit...aby bola labka ako predtym....

album este nemam aktualizovany....pracujem na tom...zmensujem fotky a vyberam tie naj 😀 Len ked stale odbieham k tomu mojmu zazraku 😀 akurat mi zas zaspinkala 😀

josifek
4. nov 2009

nazdárek babulky a mrňouskové 😀
Tak my z tesca máme také ty s méďou pú a budeme nosit tak za 2 měsíce dostaly jsme ale jsou fajnové 😀 😀 😀 je to 74 a je nám to obrovské 😀 😀 😀 😀 😀
byli jsme venku brrrrr zima jak v rusku 😝 ale malá krásně spinušká 😀 😀 😀 Koupili jsme dvoje froté punčošk jen za 44 kč kus tak jseem ráda do fusaku k šatičkám supr 😀 A koupila jsem v avízu kočárek na chalupu snad se malé bude líbit.Už mě neba stěhování každý víkend 😀
http://kocarky-hracky.avizo.cz/kocarekprenosna-...

josifek
4. nov 2009

Jé ztracená dcérka se vrátila vítej Lucko_m, malé posíláme pohlazení a tobě hrst zdraví 😉

traktor
4. nov 2009

josi ahoj,ja pritahujem disney a ty super ceny... 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre