Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
6. nov 2009

inn...peknučký Eričko....nám dnes prišli kittinky http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1456407

jennna
6. nov 2009

už ťahá tri hodiny...

začala som jej za hlavičku dávať vankúš, lebo ako sa myká, tak posúva smerom hore v postieľke a potom sa budí, že si tlačí hlávku o mriežky....

lucim
6. nov 2009

uz mi babato spinka, tak som pri vas 😉

erik je taky fesak, ze sa z neho baby zblaznia o chvilu 😉

kittinky su super, naty bude hviezda.

my sme v noci tiez boli viac krat hore - teda ja asi viac, matko sa v polospanku mrvil, mrnkal, a vzdy som ho supla na bok, a dotykal sa ma ruckami a zaspal. len ja som z toho bola rano rozbita.
ale mozno je to preto, ze mal rano sopliky, asi ho to otravovalo. sme 2x odsali a poho. ln neviem najst uz treti teplomer, nam ich tu snad niekto zere. 😝

traktor
6. nov 2009

luci ja ci rozmyslam, nerozmyslam furt rovnako 😀 😀 😀 😝

traktor
6. nov 2009

kittinky su super.. 😉 , nas matko sa v noci ani nehne je otoceny na boku / kazdy vecer iny bok 😀 😀 / prikryty perinou z postielky, a spi len v postielke...pretoze sa bojim aby nespadol, kedze sa uz pretaca a vcera sa nam stalo, ze som si len odskocila na wc oblozila som ho vankusmi, nechala na posteli a ked som prisla tak bol uplne na inom mieste a uz len trosku chybalo a bol by spadol 🙄 takze teraz uz len v postielke pripadne ho strcim do stanu 😀 😀

lucia32
6. nov 2009

trak 😀 ...nabudúce si odskočíš a Maťko ti zatiaľ dôjde do obchodu po rožky 😀

traktor
6. nov 2009

luci jemu staci sa 3 x pretocit a uz je dole s postele...normalne akrobat 😀 😀 😀 , este budte radi tie co vam babetka len lezkaju...a to ani nehovorim ked je v postielke a zasekne sa medzi mriezky....zeby som mu kupila prilbu? 😀 😀 😀

traktor
6. nov 2009

teraz zacina akcne obdobie...tak sa pripravte... 😀 😀 😀

traktor
6. nov 2009

z postele 😀 😝

inneska
6. nov 2009

ja som uspávala erika, zaspal, tak som šla rýchlo obed spraviť...a už je hore...dlho nepospal a to mal otvorený balkon, aby mal čerstvý vzduch...a nič, aj kočík som skúšala...

a dakujeme za pochvaly...ja som tam fukla pre traky, že aj plienka je disneyovská 😀 som si ju musela odfotiť, bo máme len jednu...bola to vzorka v jednom z kufíkov z nemocky...tak sa musela zvečniť a ako inak aj s disneyovským tričkom 😀

inneska
6. nov 2009

lucka...bodynká sú superné, naty bude kočka 😉

traky...jáj, aj ja erika nachádzam v takých zmenených polohách...včera na drzovku zhodil hrazdičku na zem z postele..aj mu treskla do hlavičky tou nohou, ked padala...čakala som, že spustí plač..a on nič...len kukol že čo to a hral sa dalej s ostatnými hračkami 😀

traktor
6. nov 2009

tie plienky su tusim huggies nie? sa mi tak zda...tak matkovi musia stacit tescove, velmi nam vyhovuju tak nemenim.... 😉

traktor
6. nov 2009

no uz vidno ze su veeeelmi zivy...nas matko ma tiez obcas tresnutu hlavicku....ale hlavne od mriezky na postielke.... 😀 😀 a mam ti odkazat od simonky ze erik je krasne babetko 😵 😵 😵

lucim
6. nov 2009

su to huggiesky 😉

jennna
6. nov 2009

neviete mi poradiť????

apelujem si na to aby som si sama prala..hlavne detské vecičky... a moja maminka mi tak chcela pomôcť a pofarbila mi všetko....všetko je ružové..každá plienka, všetko oblečenie...som z toho zúfalá... viete mi poradiť, čím to výjde.skúšala som tekutý vanish biely....ale ništ

lucia32
6. nov 2009

jennn 😝 ...to už asi neodperieš 😝 , jedine Savo perex aj to nebude dokonale biele a môžeš použiť len čisto na biele...mne sa tak už neraz zafarbili veci, že sa v pračke zabudla nejaká vec, alebo omylom zamiešala 😠
No možno niekto poradí 😉

jennna
6. nov 2009

no do kelu....keby to bola aspoň pekná ružová...ale ten najhorší oddieň... 😝

to je tak ke´d si chceš šetriť vecičky pre druhé bejbinko....boli tam aj pyžamká, bodinká, podbradniky....júj...taká som smutná... ☹

traktor
6. nov 2009

sup na druhu stranu 🙂

inneska
6. nov 2009

nikto nepíše 😀 😀

lucim
6. nov 2009

co co co ? 😀

inneska
6. nov 2009

smažím hranolky 😝 😝

lucim
6. nov 2009

ja som mala cesnakovu kremovu polievocku s bambinom. 😝

traktor
6. nov 2009

a ja som mala hrusku 😀 😀

traktor
6. nov 2009

lucim dobre to znie , hod recept...ale hadz jemne nie do hlavy.... 😀 😀

samayka
6. nov 2009

jaaaaj ja som sa dnes dala zaočkovať proti chrípke... a teraz ma to nejak láme.. som unavko - teda to som vždy, ale teraz som inak a viac... auuuuuuu

dúfam že som nespravila blbinu, ale konzultovala som to aj s detskou aj s mojim obvoďákom...

inneska
6. nov 2009

luci, hod receptoš, ako robíš 🙂 tu polífku...

traky..si budete s maťkom prdkať do rytmu 😀

inneska
6. nov 2009

samy...ja osobne by som sa nedala očkovať 🙂 ale to je každého osobná vec...dúfam, že ti to unavko rýchlo prejde 😉 a budeš fit pre sýkorku 😉

traky..telepatuš?? 😀 😀 😀

lucim
6. nov 2009

traky niekto to tu pisal kedysi , ale tusim s tvrdym syrom, ja som to len odkudala a snad si aj dobre pamatam, alebo som skombinovala 2 recepty? uz neviem, poroste:
vo vode uvarit cesnak, rascu, osolit, aj chlebovu striedku, rozvarit zemiaky ... potom to pomixujem, pridam nakrajane zemiaky, smotanu alebo mlieko a syr. dovarit kym zemiaky nezmaknu. (nemusia byt, ale ja mam rada aj nieco na kusanie) je to uuuplne mnam. (tvrdy syr az na vrch.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre