Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
9. nov 2009

ven, ja robím len rýchle veci, tak som chcela niečo iné skúsiť. 😉
a u nás svieti slniečko, mám radšej dážď

no a už sadám na fitloptu, papa všetkým.

ani3012
9. nov 2009

maminky a už majú vaše detičky nejaký režim cez deň,čo sa týka spánku?

blani2
9. nov 2009

Ani, my žádný režim nemáme. Každý den je originál... 😝 🙂

Taky se loučím, musím nakrnit hladové dítko, pak mě čeká kurz aranžování a hurá za babčou. Ven, jojo vykrmování 😝 ale se těším. Bude fajn změna. Za týden jsem zpět. Mějte se krááááááááásně cmuk 😵

lucia32
9. nov 2009

Blani páááá...
Moje dietko má aký taký režim...už je zas v haji...
Ani...ráno vstávame okolo pol7, papanie, cca 2 hodky hore, potom spinkať...hodinka až hodinka a pol...rituál sa opakuje, potom ide spinkať okolo obeda...tiež vytuhne na hodinku...potom okolo 3 ako aj teraz...večer okolo pol 6až 6 spíme zas...potom sa okupkáme napapáme a ideme haji...zaspáva okolo pol 9-9
Občas sú nejaké výkyvy, ale v poslednej dobe to máme zhruba takto...

traktor
9. nov 2009

aj my mame rezim- cez den si robime co chceme- spime kedy chceme, jeme kedy chceme, rehnime sa kedy chceme 😀 😀 😀 akurat co mame uplne kazdy den rovnake tak to je vecerne zaspavanie - o kolo pol 8 zaspi....a potom rano ma tiez kazde uplne rovnake vstava o 6 , takze nepotrebujeme budik/ mm aj dievcata vtedy vstavaju do prace /...a ani nevadi ze sa nepretacate niektore deti zvyknu nieco aj vynechat, niektore nepasu konicky a niektore nikdy nelezu len rovno chodia/ svagrinina sa posuvala po zadku- neliezla 😀 😀 😀 😀

lucia32
9. nov 2009

Trak...ani moje staršie nechodili po štvornožky... 😝 ani dopredku ani dozadku 😀 , len rovno chodiť...

traktor
9. nov 2009

no uvidime cao nas caka....sama som zvedava.... 😀

traktor
9. nov 2009

a matko dnes vyzval na feroffffku tycku na postieke,,,,pretlacali sa pretlacali az som ja rozhodla ze to bude nerozhodne a ukoncila som to.....tycka ostala bez stopy suboja ....matko ma otlacok.... 😀 😀 😀 😀

lucia32
9. nov 2009

To veru aj ja...
Trápim tu PC, nechce mi ísť netbanking 😝 , vraj má stranka poruchu, no nezabiješ ich 😠

brinzulka
9. nov 2009

lucia toto mala vub okolo 5teho...sme ani pohnut nemohli....
traktor, ze ferofku 😀 😀 😀 😀
nase dite tiez lozit nevedelo, leda tak sa odrazat jednou nohou ...a potom chodit...potom par krat sup na zem...chodit ani za svet...a potom sa spravil...som ho nedavno videla konecne lozit..ma 3roky 😀

lucia32
9. nov 2009

brin.... 😉
Traky...no čo povedať 😀

jajona
9. nov 2009

Ahojte,

my sme dnes boli umrnkaní asi vyše hodiny. Dávno sme takéto nemali. Ani hore, ani dole. Potom som dala papať, zaspinkal a ešte ťahá. Už budú aj 3 hodiny. Sa nezdá 😕

Ste tu mma rozoberali. Inak ja som zatiaľ žiadne komplikácie nemala 🙂

inneska
9. nov 2009

jáj babulky moje, zanedbávam vás...teda čítam, len nepíšem...bo s jedným prstom je to o nervy...erik mi spí výhradne na rukách, ked leží, tak len takých 5 min. potom mrnčí, ani na brušku nevydrží, tak len na rukách ho mám...a ked na rukách, tak grcká...2 dni dozadu mal taký super deň, vygrckol len raz a to trošku, som sa tešila, že hádam konečne nejaký zlomový deň a prdlajs...zase sa tak rozgrckal...

a režim spánku?? to je čo?? 😀 😀 no ale vždy okolo obeda ho to zmôže(tj v rozmedzí od 11 do 14), sem tam poobede a večer ako sa zadarí(od 22 do 24) 😝

josifek
9. nov 2009

krásný podvečer všem .Oslavencům jak víkendovým tak i dnešním přejeme moc všeho nejkrásnějšího 😵 😵 😵 😵
Zrník posíláme velké objetí tobě i Matějkovi. Je to chlapák a velký bojovník 😵
a posíláme jedno video 😉

https://www.youtube.com/watch?v=uVlhZBGNQDU
mifinka
9. nov 2009

hojík, jen na skok k tématu..
režim máme téměř 100% stejný.. ráno mezi 9-10 vstáváme, pak mi usne na půl hodky kolem 11-půl12, pak jde zas tak na půl hodky spátm kolem 1 no a pak až ve 3 tak 2 hodky spí.. když se teda zadaří 😀 no a usínáme kolem 8 půl 9... ty noci podle hladu 😖 ale po pravém sunaru mi zas potáhne napoprvé aspon 4 hodinky..
Inn Vojtíšek mi taky dost ublinkával, od té doby co jí na večeři kašičky at nestlé nebo sunar tak klepu ale neblikáme 😎

ani3012
9. nov 2009

Viete aká je na Záhorí najkratšia veta ?
No predsa:

Éééé ?

A viete čo to znamená ?
No predsa:

Prosím Vás, mohli by ste mi to zopakovať - nerozumel som.

ani3012
9. nov 2009

josi
no super !Gratulujem k pokroku.
No a k tomu režimu: kukám kukám,že sme všetky na tom skoro rovnako.Mne Eva najprv spala a spala,nevedela som, kedy bude hore a teraz je hore a čakám,kedy konečne zaspí...

ani3012
9. nov 2009

krásny overal! 100% stav !
a ma zips pokazený 😠 😒 ☹

josifek
9. nov 2009

ani díky je to šikula.my režim jakž takž máme malá spinká do 7 hod a pak je hodku vzhůru pak spí3 hoďky a po probuzení je vzhůru tk 2 až2apůlhodky a pak jdem ven a to spí do těch17 hodin v 19-19.30hod koupene nebo jen oplachujeme a pak je jídlo a v 20.30 spíme a to až do rána do 7 hod.Je jak baterky přesná.hold sama si to tak určila a tak to má 😀 kojíme celkem asi 5x po 20 minutách a asi ji to stačí 😀

ani3012
9. nov 2009

josi
to mala aj Evka tak,ale teraz,ako sa blížime k 6 mesiacom,tak je to horšie.
Ale keby tak chceli všetky detičky spinkať ako Simonka 🙂

voskovka
9. nov 2009

ahooojte....tak ako som pisala....sme opäť chorí,ja som dostala po mesiaci opäť anginu so zapalom ucha....byčica...som nadavala jak pohan,ked sme museli byť v tej čakarni plnej chorych deciek...a tu su vysledky....adamko je total chory...a ja nevravim...čertt ju vzal tu dokinu... 😠 😠

josifek
9. nov 2009

Ani všem bych to přála aby byli v klidu a spokojené nejen maminky ale i dětičky 😵 😵 😵 😵

josifek
9. nov 2009

Vosky to je mi líto že jste nemocní posíláme cmuky na uzdravení 😵 😵 😵

voskovka
9. nov 2009

ja mám taký vztek,že by som vraždila....2tyždne bol maly zdravy.... 😠 a ta pipina,..kurna pošlem na nu vypalnikoch... 😒

ani3012
9. nov 2009

vosky
aj vy ste zase chorí?

voskovka
9. nov 2009

ani sme....to už nie je normalne....zajtra idem na cvičenie na vojtovku-lebo maly sa nechce prevracať,(predtym to robil) ale hlavku drži,ide rukami do sedu,ale koli tomu že sa neprevrati,nas dali cvičiť,ideme prvykrat.
😕 a pozajtra na sono brucha...som zvedava...
vieš ako nadavam....u nas to je take že ked jeden tak všetci... 😒

voskovka
9. nov 2009

asi ma ma niekto velmi rááááád-a robi nejakééé čierne woooduuu...na nas... 😀

ani3012
9. nov 2009

som prehliadla od teba príspevok... 😅
a to ste zdraví čakali u lekárky? Či už ste išli na kontrolu,alebo prečo ste u nej boli ? 😕

ani3012
9. nov 2009

vosky,ale ani naša Eva sa ešte neprevracia a keď aj odrátam tie jej dva mesiace,tak si myslím,že tiež by mohla.To ta poslala neurologička?

voskovka
9. nov 2009

ved v utorok som bola u nefrologičky(robi aj pediatriu) s adamkom na kontrole,či ma ok obličky,a samozrejme nas objednala na 10.00.tak tam dojdem a ta krava tam mala 15deciek čo kychali,kašlali a neviem čo ešte....
nie že by nas hned brala,ale brala staršie a chore deti,tak sme tam trčali medzi tymi bacilmi skoro hodinu...prednosť malych babätiek...nehrozi.... 😠
tak si vieš predstaviť...zdrave deti medzi chorymi...na hlavu padnute.... 🙄 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre