Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
21. nov 2009

Inn,kolko stálo to tigro pyžamko, ked si písala, že na aukcii ľudia nechodia do tesca 😝

inneska
21. nov 2009

lu, v tescu stojí 4,55€ 🙂

mifinka
21. nov 2009

Krááásnou sobotku 🙂
Nějak mrtvo, všichni jsou venku co ? taky se pomlainku chystáme..
pro představu jak nám piškot vysvětluje že je čas se koupat.... 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=LB6ZAsxjsy0
zaba2707
21. nov 2009

dobry dnik sa praje, oslavencekom vsetucko najsamlepsejsie :-*

tak si predstavte... ze nas Fifo tuto noc normalne prekvapil 😀 zaspal okolo 22,00 co bol tiez trosku sok pre mna ze tak skoro, ked som sla okolo polnoci spat prehodila som ho do nasej postele bolo nieco pred 2,00 ked zacal mrncat, tak som vytahla mlieko, ze jasne hlad, strcim mu flasu do pusy a on vypluva ... a stale iba pomrnkaval tak som ho skusila prehodit na brusko (cez den ked ho dam na brusko tak pocut prd za prdom) ze nech si poprdka, ako som ho pretocila v tom momente najskor 3 prdy a momente spal dalej ... tak som ho nechala na tom brusku ale furt som sa budila a kontrolovala ci dycha 🙂 ... on spal az do 5,00 chaaaaaaaapeeeeeeeteeeeeeeeee bez jedenia do 5,00 no ja to este teraz nechapem a napriek tomu ze som sa kazdu chvilu budila a kukala ako dycha bolo to super ... to sme este proste nezazili ze 7 hodin bez papania 😀

jajona
21. nov 2009

ahojte,

my dnešná noc, brrr. Dosť zlé. 4 krát hore, asi to bude tá kríza 4. mesiaca. ale inak pohoda 😝

oslávenci: všetko naj, najmä zdravíčko

žaby: mne Matúško inak ani nespáva len na brušku. jasné, že v kočíku normálne na chrbátiku. Matúško vydržal najviac bez papania vyše 4 h. 7 h - no to si neviem ani predstaviť 😨

Od 13 h spinká, ale čakám, že každú chvíľu sa asi zobudí, alebo bude ťaháááť. Chcela som s ním vybehnúť trochu von a pozrieť mm do telocnične. Hrajú ping-pong. Tak som zvedavá, že dokedy bude chrnieť. Asi dospáva noc, beťár

lucia32
21. nov 2009

Ahojky, malá spinká na balkone...dnes sa opakovala scéna z včerajšieho večera, no normálne hysák 😝
Boli sme s mm na nákup a nedalo mi a šla som k tým väčším veciam ako vravela traky a našla som tie pyžamká, ale len myšku Minnie a prasiatko Piglet? neviem či sa tak volá 😀 a pravda za 4.55 😉 ale nič som nebrala, lebo som sa nevedela rozhodnúť ktoré a akú veľkosť ale už v tom mám jasno a zajtra ideme na lov 😀

lucia32
21. nov 2009

mifi 😠 , to ako si dovoľuješ točiť ho namiesto kúpania, ty, ty ty!!! 😀

zaba2707
21. nov 2009

tak my sme sa vratili z vychadzky, je presne take typycke hnusne novembrove pocko ... brrrr to znamena, ze sa mi blizia narodky, a tak ich nemam rada bleeee

Filip spinka od 14,00 takze cakam ze kazdu chvilu sme hore ... ale pekne teraz pospinkal 🙂 tak sa teskam ... kde ste vsetci ...

traktor
21. nov 2009
nina41
21. nov 2009

AHOJTE 🙂
Všetko najlepšie oslavencom 😵
Traky Maťko je nadherny 😵

zaba2707
21. nov 2009

juuuuuuuuuuuuj traky nadherny ste 🙂 cmuk

traktor
21. nov 2009

a dakujemeee 😵 a dnes tu nikto nie je?...jaaaaaj este nie je noc... 😀 😀 😀

mifinka
21. nov 2009

Lu to ja ni ,to tatínek když maminka napouštěla vodu 😀 od je v poslední době furt nějakej ukecanej, jen tak dáááál 😀 😀
Ty balho traky, tobě sedí sám? to čumím... Jste sice o měsíc starší, ale tohle u nás nehrozí 😀

jennna
21. nov 2009

ahojky...tak mi sme mali tiež klop klop super noc....

zaspinkala po kupkaní o 18.30...a spala až do 4.00...scucla s polospánku, šup naspäť do postieľky a ešte do 6.30...takže 9,5+2,5... 😀

jennna
21. nov 2009

už sa teším, ked to bude celá noc!!! ale dudky som už mala na roztrhnutie... 😀 😀 😀

traktor
21. nov 2009

mifi pozri poriadne tu fotku...vidis tam tu ruku 😀 😀 😀 😀

traktor
21. nov 2009

nie matko nesedka estesam...a mas este cas...este davam aj pozor...ta predstava ze sa vykoti a sa udrie...takze este s pomocou 😉

mifinka
21. nov 2009

Trakyyy už ju vidím, teda ale luxusně schovaná!!! Ani jsem si jí nevšimla jak jsem koukala poprvé. Teda, maskuješ ruky na fotkách jo? Tak to se nebudu divit jak bude Matko chodit v 8mi měsících, budeš tvořit fotomontáže 😀 😀

brinzulka
21. nov 2009

sevaste...
boli sme na oslave-akoze predvianocna party, 32narodeniny..
nase deti+6mesacne, 1a pol rocne+2,5rocne+4,5rocne+4,5rocne...+12dospelakov...Dobre bolo ...nechcela som ist...ale super..malinky sa dal pestovat...cucal si prst...dva krat pospal po pol hodke...a uz sa vyskiera na koberci...do pol noci 😉

majkas
21. nov 2009

zdravime julovciatka 😉

pozeram ze poctivo vikendujete a nekonikujete 😀

my sme dneska boli este v jednom tescu pokukat, mali viac veciciek jak u nas ale tigrikov som nenasla. Tak nebudeme v klube ☹ 🙂

a mm spravil dnes take sliimaciky s listkoveho cesta so sunkou, syrom a zeleninkou, joj fajnove boli, mnam 🙂

beruska113
21. nov 2009

Traky,
no aj ja v prvom momente že Tvoj malý už sedí. Som išla skoro Lukiho zobudiť, nech trénuje.

My máme dnes 4 mesiace. kto oslavuje tiež? Akurát teraz som prišla na sálu a 21:30 sa nám narodilo mrnčadlo. No ale oslavuje drobec so spolíkom, horúčka sa pomaly bliži, tak snáď si to rozmyslí a odíde.

Baby už máte kúpenú stoličku na krmenie? Nad akou uvažujete?

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkas
21. nov 2009

berus tak Lukaskovi vseetko naj 😉

jajona
21. nov 2009

dobrý večer,

ber: my plánujeme malému kúpiť pod stromček, ale vôbec neviem akú. ešte som to neskúmala.

ak máte niekto nejaké tipy, tak sem s nimi 😉

lucim
21. nov 2009

dobry vecer .....
zacala som od konca, hned som poslala hlas, ze nech nas nedelia.

aj majka predo mnou. 🙂

sedim s notebookom v novom kresle.

majkas
21. nov 2009

nam donesie jezisko tiez, a nakoniec bude tato http://www.prebabo.sk/Plastove-stoličky/Detska-... len z webu karolinka.sk (teraz im nejde) tam bola cca o 10 eur lacnejsia

kochanski
21. nov 2009

ahoj berunky

traki 😀 😀 😀 , ty máš doma úplného gymnastu a ještě šelmu tygrovitou k tomu 😀

budu muset zaběhnout taky do tesca, abychom mohly se Zuzi do tygří party😉

všechno nej nej oslavencům, cmuk, cmuk, cmuk 🙂

my měli včera hororovou noc 😖 . Ještě kolem jedné jsem si tu stěžovala na naší zrzečku, že nespí. Pak jsem zaklapla počítač a hodlala pomoct mm s malou, kterou se snažil na chvíli uspávat v tašce.Od 23 hodin do půl druhé si totiž vesele švitořila a bublala a nějak ne a ne přesvědčit jí ke spaní. Tak jsem se rozhodla, že ji vezmu z té tašky a dám do postýlky ať se chvíli snaží sama. No a jak jsem jí v té tmě brala z takového držáku co máme na houpání, tak jsem tu tašku špatně chytla, jedno ucho mi vyklouzlo a malá se vykutálela ven na dlažbu ☹ . Najednou šílený řev...no myslela jsem, že zešílím. Rychle jsem jí prohlídla. Nikde žádná boule ani nic jiného nebylo a za chvíli už zas vesele švitořila na přebalováku. Ale stejně jsem zavelela že jedem na pohotovost. Tak jsme někdy před druhou ráno vyrazili. Manžel byl před tím s kamarády na pivu, tak jsem musela řídit a musím přiznat, že takhle vystresovaná jsem ještě nejela. Na pohotovosti byla Zuzinka zlatíčko. Pan doktor jí prohlídl...mimochodem, černý jako uhel, tak na něj s úžasem koukala a smála se 😀 ..., prohmatal celé tělíčko, vyzkoušel zorničky a všechno naštěstí ok. Jen jsme jí měli hlídat, kdyby náhodou začala blinkat atd. Mezitím co nám pan doktor povídal, tak ho Zuzi chytla za prst a nějak se jí zalíbil, takže když pak chtěl jít psát zprávu, nechtěla ho pustit...veverka naše malá 😅 . No, naštěstí to dobře dopadlo...ťuk, ťuk, ťuk...ale doufám, že takhle krušnou noc už si pro příště odpustíme to Vám povím

majkas
21. nov 2009

kochi fuuha, ale hlavne ze to dobre dopadlo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre