Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monikabe
23. nov 2009

traktor- pozerala som tvoje video, posadila som aj Tiborka nech si pozrie a on cumel, tisko sedel, ked sa tvoj zasmial, aj on sa zasmial, aj sa s nim porozpraval a ze pekne pozdravuje 😉

monikabe
23. nov 2009

....a tvoj maly je krasny a sikovny 🙂

vendulacky
23. nov 2009

ahoj innes,

tak vám už se taky tlačí zoubky? Emuš byla taky vždycky než se prořezaly uplakaná, mrzutá, nic jí nebavilo a kousala do všeho co měla po ruce a potom řvala, protože jí to bolelo...
Taky mám silikonovej "náprstník" 😅 a masírujem s gelem...drží jako když držím já při drbání zad🙂)
Včera byla ještě protivná, ale dneska už je zase zlato, tak uvidíme na jak dlouho 😅
Noc byla dobrá, usnula v půl sedmý, ve 4 kojo a v 7 jsme vstávaly..ale měla jsem strach, protože se večer kroutila v postýlce ze spaní...

lucim
23. nov 2009

ahojteeeeeeee

ten silikonovy prstek musim kupit aj ja
ani, drzim palce

den lenivosti a julovciat je super napad, budeme oslavovat. 🙂

ven dvojzubke emus posielame pusinkyyyyyy

traky matko je uzasny

inn tak aj vy masirujete? ete necitis zubok? ja ich citim pod dasnami, ale este nie von.

lucia32
23. nov 2009

Vendy...ahojky...kebyže viem, že si o pol 12 tu, tak neklábosim s mm, ale trsám na koňovi 😀
Emička je šikovníček, že 2 zubadlá, ty pána 😀 My msme mali 1 v 5a pol , Bianka až v 7m 😉

lucia32
23. nov 2009

Lucim čavko...aky silikonový prštek? Ja že ven sranduje? 😀

susy
23. nov 2009

Ahojte. dlho som tu nebola. Vo štvrtok máme poradnu a bude sa aj preočkovávať. Chuda, zase bude revááááť. tlačia sa nám dolné zuby, musí ho to bolieť ako das, lebo len troška si do nich zahrabne, tak je rev na 10 minut. tažky je jak fras. nikto ho neudrží na rukách viac než 2 minutky.

lucia32
23. nov 2009

lucim čavky, po 2x, neodoslalo mi príspevok 😝 😀

lucia32
23. nov 2009

heh, tak vzalo 😎
susy ahoj...my druhé očko až po novom roku, nám doky presunula spred vianoc 😉

susy
23. nov 2009

boli sme soplavy, tak nám sa zase presunuli rotavírusi.

lucim
23. nov 2009

lu ahooooj to je taka nasadka na prst s gumenymi stetinkami (ci sillikonovymi?) - dobre na masaz aj na prve nacviky umyvania zubkov. objednavala som to ako first teath, s pastou aj bez.

ahoj susyyyyyyyyyyyyyyyyyy tusim som ta tu hadam aj od stretka nevidela. maxikovi zelame , aby ho tie trampoty tiez rychlo presli. zubatko male.

vendulacky
23. nov 2009

lucia, no vidíš, asi ti pořídím pager🙂)

my máme tohle silikonové šidítko na dásna od nuby
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12922558&tab=7

ahoj susy, my máme třetí vakcínu od minulého pondělí za sebou a ted až v půl roce. Tak držíme palce, zvládly jsme to očkování úplně nejlíp ze všech, tak třeba i u vás..

lucim
23. nov 2009

my uz sme rotarix 2x vypapali.

traky, matko je v tom choditku bozsky, myslim, ze aj nas krpcek by sa tak vytesoval, teraz ho neskutocne bavi stupat na zem, na mna, ale fakt je skoro. 🙂

lucia32
23. nov 2009

objednávala ako v lekárni, či ako pre seba? 😅

vendulacky
23. nov 2009

lu a jak se má mytýsek?

jinak tohle taky vypadá zajímavě🙂)
http://www.baby-eshop.cz/kousatka/prvni-kousatk...

Emma má taky na levé dásni ze strany takový jako bílý puchýřky, jsem myslela, že jsou to afty a prý je to zrohovatělá kůže, od zoubků..ale zatím venku není nic..je to na místě očních zubů..

inneska
23. nov 2009

my máme ísť zajtra na očkovanie...ale máme ten soplík, tak asi nás nebudú 😅 a volali mi z dia, že mám im prísť vrátiť glukomer..tak sa rovno aj objednám(mám ísť pol roka od pôrodu na kontrolu) 🙂

ven..no uvidíme, že niečo vylezie z tých dasienok..ale pri tom masírovaní je tichučko a drží ako hluchý dvere 😀 my máme takú kefku na tie zúbky, aj erik si ju dokáže pekne chytiť, tak si masíruje sám 😀

luci...má tie dasienka také tvrdé, aj tuším má tam takú bielu čiarku(ale zle sa mu pozerá, bo tam jazýčkom stále šibrinkuje 😅 ) aj erik stále napína nožičky na státie..ťahám ho do sedu, on ich našponuje a ide do stoja 😅

susy..no ahoooj 🙂 a kolko vážite??

lucia32
23. nov 2009

Ven...zaujimavé...my sme kúpili také 3 kartáčiky, čo tu dávala foto inneska, tiež to malej držím a šmudlám po ďasnách, inak by si to vopchala do hrdla 😀

traktor
23. nov 2009

lucim viem ze je skoro, chodak je uz odlozeny , jedna baba uz dostala prednasku druhu to este caka 😅 ....ale aj tak som pysna...ale pssst...no a este upresnenie , strtko v kosiciach, dna18.4, to je nedela, cas treba urcit akde? tiez sa priklanam k aide...pisem toskoro viem ale aby ste stihly pripravit mm, vsak lusia 😀 😵 , a pride aj reeei...tak teraz vy budete zavidiet nam 😀 😀 😀 😝

traktor
23. nov 2009

nie strtko ani trtko ale stretko..... 😅 😀 😀 😀

lucia32
23. nov 2009

trak...ja už som mm informovala 😀 , kukal na mň, či som šiši 😕 , ale on je zvyknutý, už som bola v Tatrách na chudnúcom stretku s Biankou, tak čo by som nešla s Nataly na bábätkovské, že? 😀 A máme tam rodinku, tak zvyšok osadenstva pôjde flákať po nákupných centrách 😀

traktor
23. nov 2009

moni to je super ze sa nasi chalani porozpravali aspon cez obrazovku 😀 😀 😀 , a budu matmoznost sa porozpravat aj nazivo.... 😀

traktor
23. nov 2009

to je super....aj ja poslem rodinku po nakupoch, a ja si to namierim smer aida....ze mnamky, mnamky, ...po vianociach sice chudnem aby som bola na fotkach kocka ale ten jeden kolacik si dam...moznoaj 2 ....3...4,,,,a cotam po diete..... 😀 😀 😀

lucia32
23. nov 2009

idem kuk tie odkazy...mi na 1x neotvorilo...
traky IP

lucia32
23. nov 2009

Traky...to tvoje dieťa je šikovníček šokovný, malý superman 🙂 😀 , nebude to tým dátumom narodenia? Aj môj syn sa vtedy narodil 😝 😀

lucia32
23. nov 2009

Do prdelky 😠 , pozbierala som úrodu a je znovu tam 😝 , kto to má stále zbierať 🙄

traktor
23. nov 2009

co ja viem ci tym datumom...alebo zeb bol po mne..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

lucim
23. nov 2009

lu v lekarni som ho objednavala .
veeeen zrovna vcera som to kusatko objednala pre matka, aj s nocnikom a mne darcek. 🙂

inn traky vsetky, mame sikovnych chalanov, aj holky . 😀

idem do banky kym krpcek spi, tato kupuje auto, uz som nakreslena, tak padam... 🙂

traktor
23. nov 2009

lucia pacisa mi tu jeden podbradnik, aky by som chcela..ta baba ho uz vsak nema...ale chcem dat inzerat a dat tam tu fotku....ako to mam urobit?

traktor
23. nov 2009

ja uz viem cim to je ze su nase babulky najkrajsie, najsikovnejsie...lebo su julovciatka 😵 😵 😵 / bez ohladu na to ze v datume nie je jul ale jun aleboaugust 😀 su to julovciatka

lucia32
23. nov 2009

kde chceš dať inzerát...tu na koníka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre