Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
30. nov 2009

inn: som rada, ze erik je v poriadku. ale on je sikulka silna...

aspine
30. nov 2009

vendyyyyyyyy jsme se sesly 😎 tak jak se vede?
hele vis ze jsme ani poradne nepokecaly o porodu? 😅 to budeme muset priste napravit 😀

holky skoukla jsem vam albumy a vsechny mate kraaaaaasna miminka a straaaaasne sikovna 😵 😵

a taky se vam ditka tak hlasite projevuji? me prijde ze mala si vyhlasila svoji soukromou soutez o nejhlasitejsi vykrik 😀 vcera jsme byli v kavarne a ostatni se museli prekrikovat 😀

dneska jsem umyla okna a Marketka si v pokojicku nalepila na okno snehove vlocky a snehulacky a moc se ji to povedlo 😉 taky jsme dali svicinky do okna...no vanoce uz muzou zacit 😀

zaba2707
30. nov 2009

taaaaaaaaak my sme staaale hore, napapany ale nespi 😀 tak som aspon par fotiek novych na FB pridala kukiiiiiiiiiii kuk

http://www.facebook.com/album.php?aid=7750&id=1...

aspine
30. nov 2009

inn erik je fakt frajer 😵 je to takovej nas predskokan 😀

traktor
30. nov 2009

tak toto ma uputalo, ja mam take mnamky rada...http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20429

aspine
30. nov 2009

manza dorazil...jdu mu dat neco k jidlu 😅
snad jeste nakouknu 😉

lucim
30. nov 2009

aspi to je markytka sikulka, zesi robi vyzdobu. mne dnes matko pomahal piect tak, ze si rozkosne sustal papierom na pecenie - kuskom. 🙂
traky, asi som sa uz rozhodla, ked uz je na caste 😀 😀 toto http://www.datart.sk/katalog/Pekaren-ETA-7149-9... ked som nasla lacnejsie, tak mali 10€ postovne, alebo ju nemali skladom, tak to bolo jedno a toto je overeny obchod. 😉

zaba2707
30. nov 2009

jeeeeeeeeeeej inkaaaaaaa to je sikovnik sikovny najsikovnejsi ... kraaasne to je cmuk

traktor
30. nov 2009

filip je krasne babetko 😵

traktor
30. nov 2009

lucim 😀 , fajn aj dobra cena...asi sa necham inspirovat...a budem mat aj ciapkuuuuuu 😀 😀 😀 😀

zaba2707
30. nov 2009

dakujeme 🙂 aaaaaaaa neuveritelne sa snad stava skutocnostou vyzeraaa ze nase dietatko zaspaaava 🙂

traktor
30. nov 2009

tak to aaaa len tak potichucku zabka....nech ho nepreberies 😀 😉

lucim
30. nov 2009

traky pisali, ze do 4 .dec. je postovne 0. ciapka je za 1€ 🙂

zabi, jaaaaj, mazlik krasny, a podoba sa na teba. 🙂 aj tebe to dnes pristane. 🙂

rius anavi nejaky recept uz davala, tak si myslim, ze by mohla. 🙂

zaba2707
30. nov 2009

dakujemeeeeee 🙂 juuuuuuj on fakt buuuuva hihi idem rychlo navliect nase periny ... nejak som to doteraz nestihla 🙂

zaba2707
30. nov 2009

este sa vraaaaaatiiiiim

inneska
30. nov 2009

dakujemeeee za pochvalyyy 😎 😎

luci..kde je poštovné zadara?? 😅

lucim
30. nov 2009

inn v datarte. 🙂 a co to bolo erickovi? 😕

kochanski
30. nov 2009

aspi...markétka už má ráda vánoce teď jo 😀 ? To je super. Jo a neprovokuj s vánoční výzdobou 😀

traki...ňam, ňam, ňam

jsem se zasekla na realitách a jukala jsem na baráčky

a jéje, zase je v postýlce nějak živo 😒

inneska
30. nov 2009

luci..bol doobeda dosť uplakaný, papať nechcel, ani spať, ani hrať...ale potom sa z toho vyspal...a neviem či si čítala, ale v noci sa mu podarilo skotúlať z mojej postele 😅 padol na tie puzzle penové, len mrnkol a potom sa tomu zasmial..dala dudel a spal dalej 😝

inneska
30. nov 2009

a ja že či nejaká detská stránka, ked dávajú čiapku za 1€ 😝

inneska
30. nov 2009

kochi..nasledujeme vás v pádoch 😝

vendulacky
30. nov 2009

aspi, no to jsme teda nestihly 😠 takže příštzě budem vzpomínat a bééékat 😀
Jinak se máme, 2 zuby cejtím, nevím jak dlouho to vydržím, už se mi dělaj takový jako puchýře ošoupaný... 😝
emuš si našla ted taky pazvuky, někdy z ní učurávám🙂

včera v noci rány do chůvičky, šla jsem na kontrolu a sestřelovala nožičkama zavěšenou chůvičku, pasovala se s plenkou a škytala🙂) tak jsem jí hodila na bok, nahodila dudel a hned usla, potvůrka...

jinak vstáváme v 6 ráno, jsem celá štěstím bez sebe 😀

vánoční výzdobu ještě nemám a napečíno taky ne 🙄 ale za to už asi 3 svařáky z vánočního trhu 😀 to se to ted chodí na procházky, když máš takovou motivaci 😀 😀

musím vám okouknout albumíky...

kochanski
30. nov 2009

innes...zrovna tohle teda nebylo příliš hodno opakování 😒 . Ale co, snad každý mimčo co znám už někdy žuchlo s postýlky nebo z něčeho jiného, Hlavně, že je Eriček v pohodě a naše na to taky brzy zapomněla 😉

lucim
30. nov 2009

in, sorry, tentoraz som nedocitavala vsetko .... juj, chudatko male, ale dobre ze sa tomu smial ... takze uz nebol mrzutucky ? to je dobre, ze to je zase vesely ericko. 😵

kochanski
30. nov 2009

vendul tak na svařáčky jo? Hmmm, asi vyrazím do města 😀

zaba2707
30. nov 2009

tak som tu a v pohariku mam naliate nieco ako nejaky liker alebo co :-d som zvedava co to so mnou urobi 😀

zaba2707
30. nov 2009

škytala... to co vlastne znamena???

lucim
30. nov 2009

ven emca je sikulka, ze dokaze nakopavat chuvicku 😀
a tu tiez zacali v mestecku vraj robit varene vinko na namesti, tak zajtra po plavcu nalozime sofera a dam si. 😝

zaba2707
30. nov 2009

lucimka ty si kludne moooozes dat to varene vincisko ... ved ked ti zoberu vodicak ty mas druhyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
30. nov 2009

zabi no vidiiiiiis, este ze ta maaaaam 😀 😀 😀
škytala = štikútala= čkala
a na zdravicko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre