Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
3. dec 2009

lusi: to to aj robím. dnes po kúpaní som mu nedala sudocrem, ale púder. že či náhodou nepomôže, keď trošku zmeníme. tak uvidím

lusia_99
3. dec 2009

ty brďo daco tu smrdi 😕 žeby samochvala??? 😀 😀 😀

jajona
3. dec 2009

lusi: máte akvárko? aj my máme, ale rybky sa nám nekotia.

lusia_99
3. dec 2009

jajo ja pouzivam bubchen na zadok a mame kraaasnucky 😵

traktor
3. dec 2009

jajo puder nedavaj, moze sa to este zhorsit....to sa davalo niekedy, to susi....podla mna nie dobre....bud zmenit plienku alebo kremik ale skor by som sa priklonila k plienke ked to ma v zarezoch take vysuchane...

lusia_99
3. dec 2009

jajo mame take 56 l, a ukotila sa nam gubka 😵 ine sa ani nam nekotia 😒 ale uz sa nam ukotili aj slimaky raz aj raka co sme mali sa ukotil a to sme mali len jedneho tak neviem kto ho plodnil a myslim to vazne 😕 zeby boli raky obojpohlavne??? 😀
a vy mate ake ?

traktor
3. dec 2009

lusia to co znamena ze sa vam ukotila...to ako ked krava ze sa otelila tak rybka sa ukotila? ze je tehu...? tak to ste rarita....hmmm 😀 😀 😀 😀 sa mate... 😀 😀

lusia_99
3. dec 2009

traki 😀 😀 😀 a ako by si to nazvala ty????

jajona
3. dec 2009

lusi: no veľkosťou máme asi také ako vy 🙂 a rybky máme: guramy, prísavníčkov a botie

traktor
3. dec 2009

lusi ked sa nam tiez ukoti tak ti to napisem.... 😀 😀 😀 😝

lusia_99
3. dec 2009

my sme mali guramy skalare a karasiky ale popapali sa navzajom niečo vydochlo tak sme nakupili neonky a gupky a je to...este sa to aj mnozi 😀 a prisavnika mame jedneho to je uz taky dochodca toho mame od zaciatku 😉

inneska
3. dec 2009

ja nemám brata žiadne(len v pôrodnici sa o mňa staral jeden brat 😀 zdravotný)

jajo..mama jej vyčistila žalúdok, že to sa patrí a tak...tak jej nakázala, že ked sa vráti do UK, tak má pokúpiť a poslať mi to balíkom...zatial od septembra neprišlo nič...možno na vianoce...ale nečakám nič...možno prekvapí 😅

ja by som tiež skúsila zmeniť plienku..ak nepomôže, tak krémik...

sme začal ten sudocrem desne smrdieť 😝 ani indulona sa mi ee, najviac nám asi pasuje rybilka 🙂

lusia_99
3. dec 2009

traki čo? vianočny kapor???? 😀 😀 😀

traktor
3. dec 2009

jaji aj my mame rybky.....file v mrazaku....super nie?... 😀 😀 😀

lusia_99
3. dec 2009

traki vy co chovate???

jajona
3. dec 2009

lusi: my prísavčíkov máme dvoch a máme ich asi 5 rokov

inn: myslíš, že by to mohlo byť plienkou? ako som písala, vyskúšame ten púdrik a uvidíme

inneska
3. dec 2009

máme tehotné rybky?? 😀 😀

prišla správa, že máme už našu mišku doma z nemocky 🙂

jajona
3. dec 2009

traky: no my máme v mrazničke kapra a tolstolobika, či ako sa to píše. takže Vianoce sú už zabezpečené 😉

traktor
3. dec 2009

tak dnu v dome mame zajacika zakrsleho, rybky, civavu, korytnacku..../ maly sme aj skrecky ale ked sa ich pocet blizil k 34 tak sme im to zatrhli, staci ze ich pan ma dost deti nemusia aj zvierata 😀 😀 / vonku macku a este jedneho psa.....no aaaaaaale....simonka uz ma pripravene akvarko a na otazku co pod stromcek....strucne a jasne zas skrecok....tak uvidime kto v poctoch bude viest ...ci pan ci zver.... 😀 😀 😀

jajona
3. dec 2009

poberiem sa od vás. ešte naložím do krbu, nech je nám teplo na riťky a šup do postele

traktor
3. dec 2009

jaji dobru nocku 😵

jajona
3. dec 2009

traky: riadny zverinec 🙂 ale keď sa o to deti starajú, tak je to super. aspoň už majú akú takú zodpovednosť

jajona
3. dec 2009

majte sa pekne!!!

dobrú noc!!!

inneska
3. dec 2009

jajo..tak dobrú nocku, hlavne, nech vám nevyhasne 😉

traky..no hotový zverineeec 😀 dávate zverom príklad, či oni vám? 😀

traktor
3. dec 2009

veru, chceli tak sa staraju, som rada, ...ale oni celkovo doma pomahaju , ....dnes sme prisli od dokyny s matkom a bolo komplet pozmyvane vsetko 😉

traktor
3. dec 2009

ines najprv im muz udal tempo....a potom sme uz nad nimi stratili kontrolu, my sme to pri cisle 4 vzdali..... 😀 😀 😀

inneska
3. dec 2009

traky..šikovné detičky po mamičke 😉

lusia_99
3. dec 2009

traki čisto gazdyňa z teba 😀

lusia_99
3. dec 2009

oki idem chrniet dobru a neponocujte sup k detickam do postelí 😀
a este predtym kuki FB dala som tam super kozy 😀 (nie svoje-ozajstne) 😀

traktor
3. dec 2009

lusia ved zijem na dedine, tak sa musim prisposobit...už som riadna gadžovka 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre