Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
16. dec 2009

pruh....vies co to ? 😀 , to potom musia operovat.....a vecsinou to maju chlapci....

mifinka
16. dec 2009

no nevíím co to .... 🙂 ani kde se to 🙂slyším poprvé

inneska
16. dec 2009

ninuš...dúfam, že atb zaberú a budete zdravučký 🙂

samy...letí ten čas...ja som už skoro 1,5 roka bez paťka a príde mi to ako včera...teraz to budeme na drobcoch vidieť, ako čas letí...a pavúka ani my nekupujeme...skôr to odrážadlo, ktoré je aj ako vozítko(môžeš ho tlačiť, ťahať) 🙂

mifi...no to by som nenechávala vyplakať...možno chvílku, ale tiež dlho by som to nevydržala, ale ani nenechala..je to hlúposť si myslím...proste mu niečo je, tak to dá najavo plačom...

inneska
16. dec 2009

mifi..pruh je kýla 🙂

traktor
16. dec 2009

a mam pocit , ze proste len nechce byt sam, ked je pri tebe je spokojny ked nieje zurivy....skratka mamin cicik 😉

mifinka
16. dec 2009

jo kýýýla, si měla říct hned, tomu už rozumím 🙂
No zdálo se mi to jako blbost.. Prý at si koupím špunty do uší a vydržet.. No nevím, doufám že takhle neradil i mojí mamči jak jsem byla malá 😀
Tuž ale stejnak by mě zajímalo proč řve.. že by fakt ty zuby. .. ale zas že by si vzpomněl jen a pouze 2x a vždy v ten samý čas? 🙂
je to herec, včera jsem syčela v ložnici půl hodiny jak had ale spal 😀
Traky kukala jsem na video, a teda Matko už je fakt zralej na holky, taková celkem samostatná jednotka 🙂 to teda piškot, i dkyž je jen o měsíc mladší se může jít zahrabat 🙂
A ty kila vašich prcků...jsme z toho pasti, Vojtas má 6300 a byl pochválenej že přibral tak akorát. No nedokážu si představit že bych ho už dávno nedokrmovala, by byl jak vyžlička.

nina41
16. dec 2009

môj kubko bol operovany na pruh--2x

voskovka
16. dec 2009

Ahojte.boli sme dve hodinky na tej zime u nas -8stupnov....malí vymrzli,ja tiež....konečne som dnes finišovala s darčekmi...mm som kupila pyžamo ktore som nikde nemohla zohnať...

traktor
16. dec 2009

mifi si vies predstavit ze by som mateja uz skor dokrmoval, ? to aku vahu by mal? 😀 , a asi tvoj maly velky chlap bude faktherec....no co narobis, musis skakat ako on piska 😉

traktor
16. dec 2009

nina a to sa mu objavilo lentak....a kolko po operacii zas ?

nina41
16. dec 2009

unas snežiiiiii 😵

traktor
16. dec 2009

u nas je uz nasnezene, deti sa boli uz smykat....keby to chcelo vydrzat do vinoc.....

nina41
16. dec 2009

traky ojvilo sa mu to,ked mal 8 tyždnov z plaču,mal koliky,operovali ho ked mal 2 roky,a to tak ,že v utorok sme prišli do nemocnice,v stredu ho operovali,vo štvrtok sme išli domov,a v piatok naspeť do martina-dostal teploty,očervenelo mu to--vo vnutri mu praskla cievka,dotoho dostal salmonelu,40 teploty ,boli sme tam tyžden

nina41
16. dec 2009

objavilo

traktor
16. dec 2009

jaj nina, je este nieco co ste nemali? 😅 bozinku, na vas snad lezu vsetkychoroby....tak by uz stacilo a nech ste uz len zdravy..... 😉

traktor
16. dec 2009

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiin som ti vymakla album 🙂 , erik je kraaaaaasnucky velky chalan....ta perinka sa k nemu uz nehodi..... 😀

inneska
16. dec 2009
traktor
16. dec 2009

jaj som rada ze tu je kon a vy na nom ....aspon clovek nemysli na ine, ......aj ked mysli ale sa aspon odreagujem.....

inneska
16. dec 2009

traky...kedže ešte stále grckáme, tak perinka je ako podložka....ked prestaneme, tak perinka okamžite letí do pytla ...

traktor
16. dec 2009

a ked ho dokrmujes tak aj vtedy grcka? ci to len pri mliecku?

josifek
16. dec 2009

Krásný večer děvčátka a mrňouskové 😵 😵 😵
Traky gratulka Maťkovi, je to šikovný feši chlap, 🙂 😵 😵 😵 a je mi líto to s krsnou ☹
Nakoupeno vymrznuto a bylo krásně , u nás sněží a malá mi uplně odpadla 😀 😀 😀 kuki na fotoš 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
A všem ostatním oslavencům také velké cmuky 😵 😵 😵 😵

inneska
16. dec 2009

traky..grcká aj po kaši..nieje to také hrozné, ale aj tak...celkovo je to menej...on grcká vtedy, ked sa napapá a začne sa pretáčať a plaziť ... proste naťahuje si žalúdok a potom to z neho ide von 😒

josi..super..aj my sme boli vonku, ale erik my tak nespal 😅 spinkal asi pol hodku ked sme sa vrátili...

traktor
16. dec 2009

josi ahoj,tak to ste jej teda dali zabrat 😀

josifek
16. dec 2009

Inesko ona spala dneska tak 6 hodin 3x po 2 hodinách a ty fota jsou už z domu nakrmená a uplně vytuhla ani se nepohla když jsem ji přenášela 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
16. dec 2009

in tak je to zive striebro, to mam aj z matkom, napapa sa a davaj na brusko....tiez mu obcas mliecko z pusy vyskoci...

traktor
16. dec 2009

tak sa lucim nadnes, ....krsna mi prave zomrela.... 😔

josifek
16. dec 2009

Traky pa a posílám objetí a utírám slzičky ☹ ☹ ☹

inneska
16. dec 2009

traky 😔 😔 😔 posielam objatie...držkaj sa zlatinko...

lucim
16. dec 2009

traky, to mi je luto, aj ja ta objimam. 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre