Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
2. jan 2010

a tu sa zas vypeka.tak u nas uz nehrozi.od pondelka tvrda dieta.teda ja.teda verim si , ze od pondelka. 😉

majkas
2. jan 2010

no a ja sa prave odhlasujem zo sluzby 😀 jedna z rodiny staci, ze traky?

idem haji, dobru nocku vsetkym

traktor
2. jan 2010

no majka.mna je tu niekedy aj viac ako za jednu.. 😀 , tak dobru noc aj tebe aj nasej nevesticke a na tata sme tiez nezabudli. 😉 😀

babyzuzana
2. jan 2010

moj ocino, davidov dedo 😉

jej tak my mame Brio autosedacku...

a pekarne som ja nesledovala, som netusila ze dostanem a verim, ze je super, nasi ked kupuju tak poriadne 😉

traktor
2. jan 2010

aspin ahoj.no normalne som bola .a este aj som soknuta.ked dava kazdemu take rady tak zbohom...

aspine
2. jan 2010

traky to chapu....taky by me to namichlo....baba jedna 😠 ale hlavni je to ze si to udelame jak chceme my a kazdej at si trhne nohou! 😎

traktor
2. jan 2010

a sedacku budeme mat darovanu, teta mi donesie v marci, z nemecka, ona ma tiez fajn kvalitne veci, takze nehladam neriesim...a este ze tak. 😀

traktor
2. jan 2010

aspin presne tak.len ma tak dostala, ze ja co som ukecana, som ani vela povedat nemohla, normalne ma zrusila.a ja blba som na nu kukala ani neviem ako som odtial vysla.no rozhodne som toto necakala.a dakujem ked toto poviem nejakej neskusenej prvomamine.

aspine
2. jan 2010

traky matysek tak krasne sedi 😵 to my jeste plapolame ve vetru 😀 ale snazi se 😉

lucim
2. jan 2010

cau traky, cau aspi 🙂
dobru majka. 😵

traktor
2. jan 2010

aspi, no krasne, .a vcera sa mu podarilo dokonca samemu posadit z lahu.lebo inac ho ja posadim a sedi sam.

traktor
2. jan 2010

cauuu lucim 🙂

traktor
2. jan 2010

a ked je unaveny alebo daco chce tak krici mamamamama....ja viem , ze to nie je este to prave, to mama.ale ja to tam uz v svojej hlave vidim a rastiem 😀 😀 😵

lucim
2. jan 2010

traky to vazne, sam si sada? parada ... dnes som nakukla do temy, kedy vam zacalo sediet a tam pisali maminy 9 mesacnych. 🙂
aspi gratulujeme k mrkvicke. 🙂 aj ku kakaniu. a poloha? nam pomaha nozky zdvinut a pritlacit ich na brusko.

matko najradsej sedi pred stolikom, ked odtial z dolnej policky moze vytahovat veci. uz som to tam zreorganizovala , odlozila nebezpecne. 🙂

aspine
2. jan 2010

ahoj lucim 😉
traky a jak se mu to povedlo? drzel se neceho?

jo holky a nemate nejaky ten tip na pomoc pri tlaceni? 😅 se ta nase prdelka tak trapi 😕

traktor
2. jan 2010

hej svojich nohavic. 😀

traktor
2. jan 2010

on sa tak zadrapil do svojich teplacikov a tak sa pohojdaval,az sa posadil.a ja som z m nevedela, co skor, ci utekat po fotak, ci sa smiat ci co. 😀

traktor
2. jan 2010

aspi skusala si nocnik?.vtedy majudeti roztiahnute nozky, tlacia si na brusko...

aspine
2. jan 2010

traky 😀
lucim to taky zkousime ale zacne ricet jeste vic ☹ no ale asi to lepsi nebude 😅

aspine
2. jan 2010

traky my jeste nocnik nemame 😅 ale uz to mam v ukolech napsano 😉 uz od te doby co jsme se tu bavily ze jakmile zacnou sedet meli by se hned davat na nocnik 🙂

inneska
2. jan 2010

trochen neskôr, ale som tu 😀

tak zatial s kakaním problém nemáme 😎 klop klop klop ... ale je pravda, že erikovi sa najlepšie kaká, ked mi sedí na kolenách..v podstate ako na nočníku, vtedy sa mi väčšinou pokaká 🙂 a týmto pádom rozmýšlam, že by nebolo odveci kúpiť nočník 🙂

a autosedačku máme, kúpili sme od známych za pár korún 🙂

inneska
2. jan 2010

traky, tak maťko je iný šikulák, ked už si sám posadil 😵 😵

traktor
2. jan 2010

no uz sedi a hlavne ze zuby nema 😀 😀 😝 .kazde babo tu je ine, kaze nieco ine vie, ine ma....ale snad nas tie zubky/ stacil by mi aj jeden 😀 /o chvilku navstivia.. 😀

lucim
2. jan 2010

traky 😀

inneska
2. jan 2010

traky, ale zober to z tej lepšej stránky, nemá si čo vybiť, ked spadne 😀 😀

aspine
2. jan 2010

traky my jsme taky jeste bezzubi 😀

inn tak ze sebe asi udelam velky nocnik 😉 😀

inneska
2. jan 2010

ja som dnes skúšala erika postaviť na nôžky, tak krásne cupkal..prekladal ich a prešli sme skoro celú izbu 🙂

presne, každé je v niečom inom výnimočné 😵 😵 😵 a jedinečné 🙂

inneska
2. jan 2010

aspi...vidíš, z takto som to nebrala, že vlastne ja som nočník 😀

traktor
2. jan 2010

no in...este ze tak. 😀 😀 .ale je uz velmi nebezpecny- dnes sedel v tom odrazadle, zaprel sa postavil,prelozil nozku/ ta duha sa mu nastastie zasekla, .tak to by bol pad, takze uz len pod dozorom...tak mu kupim asi tie chranice, aj na hlavu, aj na zubky- teda ked mu vyjdu 😀

lucim
2. jan 2010

juuuj som bola zachranovat matka ... sa zobudil s placom, ja ze co? grgat, prdkat , kakat , prebalit,? ved spal nacucany hodinu a pol .. tak spustil taky srdcervuci narek ... a co to bolo? zase len ten hlad. 😀

cavik inn. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre